ztrata uctu

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem SAKUJAK, 12/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SAKUJAK

    SAKUJAK User

    Ahoj predelaval jsem meil na uctu a ucet mi najednou zmizl. Pokud vam dam id a nazev uctu muzete se podivat co je s mojim uctem? dekuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    SAKUJAK účet ti jen tak nezmizí. Pokud měníš email a zakládáš nový email, tak na starém emailu to po tobě bude chtít potvrzení.
    Mohl by jsi to popřípadě víc rozepsat?
     
    Platan, -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  3. SAKUJAK

    SAKUJAK User

    Vim ze to je zakazany, ale ucet jsem menil a jako prvni jsem predelal email na znameho ale nedal jsem prihlasovaci udaje. Prece nemohl zmenit udaje kdyz je nemel?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    SAKUJAK,

    přečti si V.O.P.

    Děkuji.
    Vibe
     
  5. SAKUJAK

    SAKUJAK User

    Ano vim, ale pokud mi ucet nekdo vzal, je mozne ho zablokovat? Pripadne zjistit co z uctem je?
    Vim ze tady jsou pravidla co se musi dodrzovat, ale nad uctem jsem stravil spousu casu a taky jsem do nej dal dost penez.
    Navic neni zadny tajemstvi ze tady ucty bezne lidi prodavaji nebo meni.
    Vim ze mi nemusite vyjit vstrict, ale vazne bych vam za to byl vdecny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    SAKUJAK jak psal kolega, je to proti V.O.P

    Tajemství ne-tajemství, sám jsi uznal a víš, že to je špatné a proti pravidlům. Nemůžeš pak chtít zázraky.:(
    Je možnost nechat účet zablokovat, ale to zde na fóru nesvedeme. Napiš si na podporu hry, vysvětli svůj problém a problém dořeš tam.


    LOCK. Hráč odeslán na podpory hry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.