ztráta účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Vondry|3|CZ[****], 22/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jak je možný , že známý přijde o účet i když jméno účtu je jiný jak nick ve hře + má silný heslo , jeho mail má taky silný heslo a podle přístupů na mail nedošlo k jinému přístupu a ani žádný jiný mail o změně emailu dle poskytovatele mailu v historii smazaných mailu. Účet vesele využívá úplně jiná osoba.
     
  2. E-mail, jeho případné prolomení hesla je trestný čin, ať to tvůj kamarád nahlásí policii, jestli mu není 18, s rodiči.
    Představa o silném hesle se dost liší, měla by obsahovat písmena, číslice, alfanumerické znaky, třeba : hA%7tE=Fk78/g02 které se sice dá prolomit, ale tak za 70 let.

    Většinou bývá vysvětlení, toho co popisuješ mnohem prostější...
    Doporučuji přečíst:
    Bezpečnost a opatření proti krádežím herních účtů
     
  3. Kenny

    Kenny User

    nemá propojený FB?
    Nebo se někde neodhlásil.
    Pokud má ještě přístup, doporučoval bych zmenit heslo, mail..
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Ale nema cenu neco resit za kamarada, mozne je vse, ale hlavne v prve rade nekomu urcite dal udaje nebo si stahoval to co nema.
     
  5. Korben

    Korben User

    Vondry|3|CZ[****] Prečo to riešiš ty a nie kamarát ? Každý hráč si toto musí riešiť sám , aj keď tu nič nevyrieši.

    Účet môže zmeniť majiteľa len zmenou emailu, a ak to neurobil majiteľ , tak sa mu niekto dostal na email a to už je trestný čin, ako tu už bolo aj písané. Tak že riešenie, je hlásenie na polícii, no účet už bude potom trvalo blokovaný.

    Inak je zaujímavé, koľko hráčov prichádza o účet a každý má miliónové heslo. Ja mám heslo , povedal by som priemerné a účet už 5 rokov , bez toho aby sa mi tam niekto dostal.
    Ja takému niečomu hovorím, zdieľanie účtov, nevydarený pokus o predaj alebo naivné skočenie niekomu na "špek". Nič viac za tým nieje, Žiadné hačkovanie ani štrikovanie a ani šitie.
     
  6. Já to za něj neřeším , jen to fakt nechápu jak je to možný . Děláme spolu v práci a což nás je víc od nás co do toho zahučeli :) . Já osobně taky nemám bůhví jak silný heslo a na mailovku je zas jiný silný .

    Jinak on je tak z nechucen tím , že přišel o účet(přišel o něj právě ,když začaly ty útoky) , že nejspíše nebude nic řešit, jelikož stejně tím by ho zpět nezískal i kdyby to předal do SIRENy . Je to jeho druhý účet o který přišel .... poprvé to bylo jeho chybou páč nevěděl jestli ho hra chytne . Tak si dal jméno a heslo stejný a dokonce nepotvrdil emailovku . Z toho se poučil a právě tím udělal podle mě dostatečná opatření ... přeinstalovaný PC, změna hesel ,změna jména nenechání autodoplnění hesla. Ano i to člověk dokáže obejít , ale ten by neztrácel čas nad nějakým DO :) .

    Známej to bere tak , že pro něj je ta hra nedůvěryhodná a raději vyzkouší jiný relax :) a jen zbytku co tu hrajem to nahání hrůzu a čekáme , kdy se něco podobnýho stane i nám.

    Jak říkám neřeším za něj ,ale spíš strach z možnosti , že se to zas stane někomu od nás a my nevíme ,jak se už víc bránit.
     
  7. Korben

    Korben User

    Vondry|3|CZ[****] Ako som písal mám účet 5 rokov , heslo nič moc a ani si nepamätám kedy som ho menil, ale stále ho mám. Dôvod ? Asi že nikde nezanechávam stopy a údaje mažem.
    Stačí základné dodržiavanie bezpečnosti a nikto sa ti na účet nedostane.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.