Ztráta všech ůkolů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*Ťapíík*-, 9/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den chci se zeptat včera večer jsem měl zapnutý 3 ůkoly 2x nemesis +zničení lodí na každé mapě 1 nemesis skoro hotová druhá přes půlku atd a dneska se přihlásím a zjistím že žádný ůkol neprobýhá tak se chci zeptat jak je to možné nebo jestli se dá v deníku zjistit kdy se vyplo děkuji Ťapíík
     
  2. Crystal

    Crystal User

    stare ulohy skoncili...proste mas smolu, nestihol si ich dokoncit
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Rušeji ulohy které jsou nadlouho třeba 800 Aníků??No to je paráda
     
  5. **JURIJ_GAGARIN** to je ot, co tu píšeš. založ si nové téma.


    Jo jo hlášeno to bylo, že se úkoly zruší a nepůjde je dokončit...bohužel...tajně jsem doufal, že ty úkoly nechají hráče dodělat nebo jim bude poskytnuta nějaká kompenzace. nestalo se tak, takže zamáčknout slzu, dát si panáka na uklidněnou a plnit nové úkoly...;)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane
    V tejto teme sa riesi cosi uplne ine,precitaj si: Jak správně přispívat na forum
     
  7. LuckyLuck

    LuckyLuck User

    A to jste to nemohli napsat všem s předstihem do mailu ? měl jsem to rozdělané dlouho. Fakt supr!!! Dodělat 4 úkoly na lov najednou stojí spoustu času,munice,urka ,masků a kdo mi to teď vrátí!!
     
  8. Logan

    Logan User

    Bohuzila nikto oficialny oznam bol "vyveseny" 6.1.2014 mal si na to dost casu

    nabuduce si tie otazniky radsej odpust a precitaj si odkaz ktory si dostal od kolegu.

    Zodpovedane a uzatvaram.

    lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.