Ztrata vybavy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **1969**, 12/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. **1969**

    **1969** User

    Mam problem ted jsem sel predelat lod ze speara na aegise a zjistil ze mi chybi asi 10 stitu je to mozne?Koukal jsem do deniku nikde nic ze by mi je nekdo prodal.Pred 20ti minutama jsem je jeste mel dal jsem odstranit aktualni konfiguraci a vybavuji druhou lod a zjistim ze stity jsou pryc.S tim spearem jsem letal do posledni chvile.Vse jsem procistil promazal :) a nikde nic.
    ID 63911204
     
  2. ahoj, mne sa to tiez stava ked prehadzujem medzi hangarmi. Ono ked si resetol cele konfigy a hned isiel do druheh hangaru system nestihol spracovat ze uz si ich vybral. Proste si len nehaj odznova nacitat hangar.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud štíty vyjmeš z jedné lodi, musíš je vyjmout z obou konfigurací. I když to učiníš, tak po prvním přepnutí na druhou loď je většinou neuvidíš. Musíš se ještě jednou přepnout zpět na loď z níž jsi je vyjmul a poté na loď do níž je chceš vložit.
     
  4. **1969**

    **1969** User

    Hraju uz vic nez 7 takze rady typu 2 konfi nepotrebuji.Vsechno jsem povypinal vycistil a stejne nic.Proste nejsou

    PS.Po dalsim (4x) vycisteni jsou zpet :) moc nechapu ale stejne vsem dik
     
    Naposledy upraveno: 12/5/14
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **1969** - obcas trva,kym sa ti po vymazani konfi objavi cela vybava v inventari.Ja osobne zvyknem kliknut znovu na hangar a uz mi to zobrazi ;) .Kedze sa ti uz zobrazuje,tak povazujem za vyriesene.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.