Chyby Zušlachtovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem `»тoвяuк«´, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,

    po tomto restarte aj Vam stale ukazuje v zuslachtovani co sa tyka pohonov a stitov stale iba 1 minutu?!
     
  2. Jelikoz se zname tak vim,ze hrajes na cz2 ale je lepsi server uvadet. Jinak me to ukazuje normalne i jsem zkusil hodit par kousku sepromu a hned se pripsali. Zkus relog a cclener,treba pomuze.
     
    `»тoвяuк«´ tohle ocenil(a).
  3. Devorka
    Ja som aj kamene hodil, neslo to a aj restartol prehliac ale bude to asi tym, ze skusam novu beta verziu Chromu co este nieje oficialne vonku :D .A ten server to som teda zabudol napisat, dik za upozornenie.
    ------------------------------------
    No urobil som absolutne vsetko co je len mozne, a stale mi to roby. Na par sekund mi to naskoci a potom sa mi to vrati naspet na 1 minutu. Divne :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/15
  4. Tak vyzkousej jiny prohlizec,ja momantalne Maxthron a vpohode to ukazuje jak ma. No uvidis jestli ti jeste nekdo neco poradi.
     
    `»тoвяuк«´ tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    `»тoвяuк«´ Netvor nám tu multiposty, ak nikto neodpovedal, tak svoj príspevok môžeš upraviť.
    Inak chrome odporúčam presunúť do koša. Daj si normálny prehliadač , použi cleaner. Nebudeme tu predsa riešiť nejaký problém s beta verziou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Citát zmazaný.


    Lenze ten problem je v kazdom prehliadaci. A naco je to tu ked tu nemozem nic riesit? Robi mi to aj v Maxthone, Mozille a aj Opere.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/15
  7. post čo je nad tvojim sa necituje.
     
  8. Citát zmazaný!

    Same mudre odpovede.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/15
  9. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Treba si uvedomiť co používaš za prehliadač a nasmerovať sa na plogin FP. Všetko premazať a uvidíš. Ak nepomôže tak skúsiť iný prehlidac nič ine sa poradiť nedá.

    Btw. Tobruk Tobruk skus oceniť pomoc a rešpektovať pravidlá. Inak ten prehliadač už je vonku pol roka ako beta verzia s cloudovym systémom ;)
     
  11. také se mi neukazuje zušlechťování - a promazal jsem CCcleanerem a zkusil dát seprák - ale pořád tam mám 1 minutu - server CZ1
     
  12. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. OK - sorry
     
  14. Několik posledních dní mám také uvedeno v klientovi zušlechtění- update v kolonce štíty a pohon po 1 minutě. Při doplnění kameny mi tam na zlomek sekundy naskočí správná hodnota, například 125 000 minut a hned se vrátí k 1 minutě. Dělá mi to v chrome i opeře, vše aktualizované, vyčištěné. Nesledoval jsem to stále, je to asi poslední 3 dny. Pokud se tato závada neobjevuje ani jednomu moderátorovi ani administrátorovi, tak mi řekněte, kde může být zakopaný pes. Pokud si vzpomínám, tak psali, že budou dělat úpravy skylabu za účelem stavění nějaké nové brány, mohlo by to s tím souviset?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    Neviem kam si toho psa zakopal, no večer sa na to skúsim pozrieť. A ešte robí ti to na všetkých serveroch , teda cz1,2,3 a tuším hráš aj na nejakom US ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Korben, je to na CZ1-2-3 i na GA5. Chlapi, ono to hru vlastně neovlivní, dokud se nechtěně nedostaneš na nulu, to by zásadně ovlivnilo rychlost i štíty. Zkouším i Maxthon, dělá to i po vyčištění, mě ve všech prohlížečích, ale zřejmě ne každému. Když se na to zeptáte, budu moc rád, dík. V lubuntu to dělá taky. Přikládám trasování na klienta GA5 (to mi hlava nebere, proč to končí v Německu :D)
    HOPTime (ms)IPHostnameISPUmístění
    15213.239.245.218core1.hetzner.deAS24940
    HETZNER Online AG
    Německo (DE) [​IMG]
    25213.239.245.5juniper1.ffm.hetzner.deAS24940
    HETZNER Online AG
    Německo (DE) [​IMG]
    3562.115.45.218incapsula-ic-306831-ffm-b2.c.telia.netAS1299
    TeliaSonera International Carrier
    Europe (EU) [​IMG]
    45149.126.77.252149.126.77.252.ip.incapdns.netAS19551
    Incapsula Inc
    Frankfurt am Main, Hesensko, Německo (DE) [​IMG]
    Dokončena Trace

    Ping 149.126.77.252 s 32 bajtů dat:
    Odpověď od 149.126.77.252: bajty = 32 čas = 5ms TTL = 58
    Odpověď od 149.126.77.252: bajty = 32 čas = 5ms TTL = 58
    Odpověď od 149.126.77.252: bajty = 32 čas = 6ms TTL = 58
    Statistika Ping na 149.126.77.252:
    Pakety: Odeslané = 3, Přijaté = 3, Lost = 0 (0% ztráta),
    Přibližné zpáteční časy v milisekund:
    Minimální = 5ms, Maximum = 6 ms, průměr = 5 ms
     
    Naposledy upraveno: 2/4/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    ja to mám tak isto GE6 [​IMG]99956142

    mám taký pocit že to naschvál spravili na 1. apríla a nejak sa im to zasa buglo...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. Tak mi něco naskočilo, jsem na lubuntu. Ovšem nesmysl. Měl jsem tam víc jak 130 000 minut a teď mi to ukazuje tak zhruba o 100 000 minut méně. Pravidelně na všech serverech dobíjím štíty i rychlost a na všech severech to držím nad 100 000 minut, protože jezdím na služební týdenní až měsíční cesty.
    Na cz1 stále 1 minuta. :(
     
    Naposledy upraveno: 2/4/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem 1 minuta je len zle zobrazenie,v skutocnosti tam mas normalne vsetky suroviny a odratava to uplne spravne. Ja mam tiez v pohone 1 minutu, no realne tam mam 190000 minut.

    Tiez mam pocit, ze to bola sucast 1. aprila a trosku to nedomysleli.
     
    -baghira2- a -HeJkO33- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.