Návrhy Zvětšit zásobník na munici

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «SMOKE»*[ÐnB], 27/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přejete si návrh uskutečnit?

  1. Ano

    78.8%
  2. Ne

    21.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Můj názor je že boteři celkem ustupují a proto bych chtěl opět zvětšit zásobník na munici jelikož bych rád vydělával na boxikách a kapacita zásobníku je JENOM 12500!
    Proto bych chtěl zásobník na munici vylepšit a hlavně zvětšit. A to následovně.
    Zásobník bych pozměnil tak že x2 a x4 by bylo neomezeně. Můj návrh. Myslím že dost podstivích lidí by to ocenilo. snad návrh projde.


    Pozitiva pro hráče/klany a BP plynou - Spokojenost všech stran.
    Dopad na vyváženost hry a hratelnost - Hru to neovlivní a ani hratelnost.

    Negativa pro hráče/klany a BP - pouze pro BP, trochu práce.
     
  2. Uranos

    Uranos User

    súhlasím že zásobníky na muníciu sú male bolo by dobré keby sa zvýšil u gola aspoň na 1 mega
     
    Uranis tohle ocenil(a).
  3. Crystal

    Crystal User

    zasobnik je maly pre gamblera,botera a full hraca....

    no suhlasim scasti, tiez to mam takmer vzdy napratane....
    ale 1 mega je prehnane a moc.... dobre by bolo cpu povedzme 200% lebo 250%

    ale nemyslim si ze toto je dolezite,skoro vobec, dolezite je totalne vymazat boty z vsetkych map a zafixovat vsetky technicke problemy prvotne

    no a dalej by som poradil BP zacat vymyslat nieco nove.,ine,...nie vybavu preboha...nieco ine...zacat uz konecne nieco robit z mapami, mapy alebo npc...taketo veci

    mna osobne uz za tie roky tie mapy dokazali tak znudit ze uz ma to pomaly ani nebavi hrat niekedy, aj ked som menej aktivny hrac
     
    Uranis tohle ocenil(a).
  4. Já bych zvedl především zásobníky (i cargo) u menších lodí. U goliho s CPU mi to teprve připadá sotva obstojné. Spearhead má zásobník jak kdyby si to rvala do kokpitu :D, ale nemuselo by to být hned neomezené. Sám jsem vetešník a shromažďovač, ale ta neomezenost to dělá jako návrh prakticky neuskutečnitelné.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    «SMOKE»*[ÐnB] - zvacsenie zasobnika by istotne privitali hlavne zberaci boxikov,ale ci nieco take bude :rolleyes:.Hlavne,ked hraci robia brany vo velkom,tak sa ta municia proste nahromadi a potom z boxov uz muni nepripise a zasa elitnejsiu muni minat len tak sa neoplati,kvoli x2.
     
  6. Já jsem pro neomezený sklad pro munici. Já mám celekm od x2-x4 cca. 1,7 mega munky a to jen 1,4 mega x2. A to mám vše díky pld jak klikám energie. Ale když zbírám boxíky nebo bych chtěl i tu munici v dražbě dražit tak to nejde. Jako já jsem jednoznačně ANO a dost by se to hodilo nejen mě.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Ja mám pre vás jednoduchú radu, vystrielajte to :)

    Tiež mám skoro 3M munície a NPC kosím minimálne s x2, uber mapu s x3 a brány zaručene s x4. Samozrejme mám možnosť ju vystrielať a ak chcem nejakú konkrétnu muníciu cez nákup CPU ide za urídium kúpiť aj cez limit.

    Aj tak na to aby mi nejaké kompresné CPU stačilo muselo by byť s vlastnosťou kompresie aspoň 10 000% ;) Návrh sa týka x2 a x4 pričom ja osobne nedostatkom trpím x3 či SAB.
     
  8. Já bych spíš uživil, kdyby se munice při spaceballu přičítala i přes limit. Jestli přicházím o pár x3/x2/x1 či co to ještě z bonus boxů padá ... to je mi celkem fuk, ale ta bílá o kterou při SB přicházím mi docela vadí.
     
  9. Bolo by to fajn z dvoch dôvodov, že napr. idem robit branu Alfa a mam Goliatha. Chcem si však donho dat dalsie extra a nie CPU na kupu municie tak nakupim napr. 100,000 x1 a netreba mi CPU-usetrim extra slot a ta druha vec-mozem si drazit x3, x2 a potom nemusim boxovat :D ale ked mam 300,000 municie v goliath, to mi vadi lebo chcel by som drazit a občas boxikovať. ;)
     
  10. baty77

    baty77 User

    hehe... já teda s tímto nemám absolutně problém, stačí koupit cpu na dokupování munice (mám nastavenou x3), x2 není nikdy tolik, aby zaplnila náklaďák a X-4 nepotřebuje náklaďák...
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    baty77 je to ale skôr pre hráčov, čo muníciu nekupujú ale dražia, musíš myslieť globálne nie len na seba :)
     
  12. baty77

    baty77 User

    teda osobně jsem myslel, že je to kvůli boxíkování... ale munici (SAB) někdy taky dražím...
     
  13. Já mám třeba dvojek 200K našetřenejch na proletávání bran (Nikdy nelítám brány po jedný ale čekám na akce na dílky, nebo na akci 5% BZ Atd.) takže ta mi zabírá nákladovej celkem slušně :D A znám víc lidí co to takto dělá :)

    Nicméně i když x4 nepotřebuje nákladovej prostor tak se ti nepřičítá z boxů pokud máš zaplněný limit (pokud to neupravili, posledních pár SB jsem se neúčastnil).
     
  14. Crystal

    Crystal User

    suhlasim obcas boxikujem z double boostrom kedze to dobre vynasa U...a hodilo by sa aj ta municia co by som nazbieral medzitim, a tiez by som osobne rad obcas drazil, co nejde po naplneni

    alebo uz sa mi stalo ze som skocil na ??? mapu a nemohol som tu trosku x4 nazbierat kvoli zasobniku, SB to iste...

    nieje to akutne,ale takuto vec by som urcite privital
     
  15. Já bych šel trochu dál. Zásobníky na munici bych nezvětšoval - prostě bych je nechal neomezene. Taky patřím k těm co si občas rádi odpočinou od střilení a jenom sbíram boxíky. Jenže to pak trochu štve když člověk stále čte jen "Nedostatek nákladniho prostoru.
     
  16. SauronL

    SauronL User

    Tenhle nápad zde koluje u dlouho , dokonce jsem slyšel že o něm už i uvažují !
    Za mě jednoznačně +1 , od té doby kdy jsem dosáhl milion munice jako každý jiný tak mám zamezen přístup k munici v boxech - tj x2 , x3 v normálních + x4 za spaceball cargo to, že mám doubler + schopnosti by mi tuhle munici dávalo v obrovském počtu, takže bych opravdu ocenil kdyby s zrealizoval + taky bych měl přístup k munici v aukcích
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.