Návrhy Zvýšení odměn z NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ❦Čοlεκ❧, 4/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Měl by být návrh zaveden do hry?

  1. Ano.

    81.8%
  2. Ne.

    12.7%
  3. Nevím co si o tom myslet.

    5.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ja si myslim aj keby sa z NPC dalo zarobit 2x tolko ako teraz,pre novacikov to nebudu 2roky ale rok,ale musia iba v kuse farmit a mat stastie v bednickach...takze po case by ich to omrzelo ked to budu free hraci

    z mojho pohladu, uridium je velmi drahe za 100€ mate iba 1mego,a to iba ked si posielate na MHH
    mozno keby ceny za hraciu menu sli dole,by boli aj vyssie zisky BP,zacalo by sa to viac kupovat
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Zafod

    Zafod User

    Další ,,odborník,, na tržní ekonomiku. »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« zkoušel jsi někdy diskutovat např. v Kauflandu o ceně bochníku chleba? Jak jsi dopadl?

    Netvrdím že U je levné, ale nikdy si nedovolím diktovat (radit, navrhovat) prodejci cenu za kterou danou věc prodává. A už vůbec ne, pokud neznám všechny aspekty dané problematiky (zajištění chodu firmy atd).

    Doporučuji dovolenou třeba v Turecku, tam se na tržištích smlouvá...
     
  3. jaroshot

    jaroshot User

    Trochu jsem přemýšlel dál. A odměna by měla být pro všechny levely vždy stejná. Důvodem je to, že pokud budou ve skupce malý a velký level, bude problém s rozdělením odměny. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot aký konkrétny problém tam bude? NPC má 16 urídia, sú tam 2 hráči, t.j. 8 a 8 každý. Kto má bonus pre nováčikov (napr. tým lvlom) dostane x2, t.j. prvý hráč 8 urídia a druhý 16. Ak sa bavíme teoreticky o tom čo tu bolo navrhnuté spracovať to do systému problém nevidím.

    Zaviesť obmedzenie pre lvl sa tu navrhlo z dôvodu, že by lovci mohli chodiť na dolné mapy strieľať lode a pritom s kamikadze ničiť húfy NPC, pričom by dostávali ešte aj bonus.
     
  5. jaroshot

    jaroshot User

    no jestli jsi programátor a problém v tom nevidíš, tak pak není problém. Já v tom jistý problém teda vidím.

    Ale ok příklad
    NPC za 16 urka já level 21 a druhý hráč level 5. Poměr určitě není 8ku8 a vlastně sám nevím jaký je nynější poměr rozdělení - dejme tomu třeba 12/4 - a pak to převést na 12/8.
    pak máš ale třeba level 21 ku 10levelu a máš třeba teď 10/6 pak se to předělá na 10/12 a jako je to pak tak, že silný level udělá celou tu práci a dostane míň.

    Jako už u programování nastává problém (který třeba já vidím) a silnější hráči pak ve finále nakonec dostanou míń za více dmg na společném NPC. Jako moc se mi to nelíbí. Mám pocit, že by silnější pomáhali až na nových mapách.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot naozaj v tom problém nie je :) Jednoducho sa to rozdelí podľa pomeru (je jedno aký je) a ak hráč splní podmienku (v tomto prípade lvl) dostane bonus, t.j. v tomto prípade násobok.

    Inak veď práve o to šlo, aby nováčik dostal viac ako obyčajný hráč, nie? Tak si to budú musieť strieľať sami, bez pomoci, pokiaľ nebude zo strany silnejších ochota pomáhať aj na úkor toho, že nováčikovi to s bonusom môže hodiť viac. Samozrejme silnejší dostane tak isto ako by dostal v akomkoľvek prípade, je to už len o tom, či závidím tomu druhému.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/6/14
  7. Korben

    Korben User

    Ak chcem pomôcť nováčikovi, tak mu dám skupinu len v prípade, ak 0potrebuje zostreliť väčší počet NPC a to len preto aby sa mu zarátali určite všetky do úlohy. Ak má len pár NPC , alebo sa len nudím, tak skupinu nezoberiem, aby si čo najviac zarobil.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. jaroshot

    jaroshot User

    Korben - můj předešlý příspěvek byl obecný (globální), neřeším subjektivní počínání.

    Kubino - ok takže není problém, tím líp
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.