100% booster

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HaZarD_10_, 3/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HaZarD_10_

    HaZarD_10_ User

    Zdravím, chcel by som sa spýtať ako môžem dostať 100% booster na misie ktorý je dostupný iba od 6-8 lvl. Mne sa objavuje iba ponuka na double boxy ale booster na misie nie. Prečo ?
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    tento 100% booster je nabídka pro začátečníky, která si objevuje v herním okně. Tuším, že je součástí tutoriálu, který se plní do určitého lelvu. Ještě k němu hráč může přijít při kompenzaci, pokud se ji BP rozhodne po vyřešení nějakého problému, dát. Dále pak ještě zde Blacklight. Jinak ho získat nelze.

    Týká se jiného boosteru, pro autora zde: #5
     
    Naposledy upraveno: 5/5/19
  3. Je hezké, že se S-moderátor snaží poradit začínajícímu hráči, ale je třeba číst pozorně, o čem tento hráč píše a na co se ptá.
    Taktéž je zcela zarážející, že S-Moderátor pouze jen tuší a neví?
    Je třeba rozlišovat pojmy a druhy boosterů.
    Hráč zde řeší booster, který zdvojnásobuje odměnu získanou po dokončení jakéhokoliv úkolu. Je to nabídka, která vyskakuje mezi 5-8 lvl. a tento booster je na 72 hodin reálného času a obvykle vyskakuje hráčovi pokud dokončí úkol : odraz útok devolaria, tudíž tímto dokončí
    tzv. tutoriál, pokud pouze plnil úkoly z tutoriálu a neprováděl jinou činnost na mapách.
    Taktéž takhle může naskočit zdvojnásobovač odměn z boxíků na 72 hodin a hráč musí pro zisk toho boosteru na zdvojnásobení zisku z úkolů udělat činnosti pro vyvolání nové nabídky, například, portovat na jinou mapu, puknout v radiační zóně, nechat se puknout nepřítelem, použít skok, včetně skoku na domovskou mapu, dokončit bránu a podobně.
    Podle mého úsudku se jedná o booster PD-B01 a ve faq o něm není žádná zmínka a v popisu na herním okně v kolonce boosterů je chybný popis a píše se tam o 100% odměně množství zdrojů?
    Takže nezaměňujte tento booster s boosterem EPHON-1, který přidává 100 % zisk BZ i česti.
    P.S.
    Takže bych doporučil adminům dodat chybějící informace o tomto boosteru do sekce bible-boostery ve hře dostupné za reálnou měnu.

    Arya napsala :
    Takže toto tvrzení S-moderátora je zcela mimo mísu... bohužel...
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  4. HaZarD_10_

    HaZarD_10_ User

    Ďakujem za odpoveď,
    Ano viam ako ho získať ale mne príde vždy ponuka na boxy ( včera som skusal portovat 2 hodiny ) a stale iba boxy.
    Ja som sa len chcel spýtať ako ho môžem dostať keď kamarátovi padol a mne nie.
     
  5. Arya

    Arya User

    -vaghira333-, Ano skutečně, jsem se mylně domnívala, že se hráč ptá na 100% booster cti a zkušenosti. Mně nedělá problém přiznat si chybu. ;)

    Boostery nikdo nezaměňuje, pouze došlo k nedorozumění u předmětu dotazu, čehož se ty, jakožto věčný rýpal fóra, musíš ihned chytnout. :rolleyes:
    Booster dvojnásobné odměny úkolu a bonusový booster boxů jsou nabídky pro začínající hráče a objevují se od 6.-8. levlu. Tyto speciální nabídky se v herním okně objevují náhodným účtům, tedy není to podmínka pro každý nový účet. Nejčastěji je lze vyvolat portnutím nebo opětovným přihlášením na herní mapu. Možné jsou i ostatní způsoby, které jsi již uvedl.
    Od 5. levlu, který jsi uvedl ty, se po dokončení tutoriálu může objevit nabídka na + 10% booster poškození na 10h + 500EE. Možná kdyby ses více soustředil na informace ve svém příspěvku a ne na rypání, měl by tvůj příspěvek větší hodnotu.

    Opětovně tě upozorňuji, aby sis přestal hrát na šéfa fora. Zda je zde tvoje tetička z druhého kolene, morče v kleci či papoušek Jája nebo dcera, je mi skutečně jedno. :rolleyes:


    HaZarD_10_, Obě dvě speciální nabídky jsou pro účty náhodné a ne každému se objeví alespoň jedna z nich. Je možné, že pokud využiješ současnou nabídku, objeví se ti nabídka boosteru dvojnásobné odměny z úkolu. Ale rozhodně bych na to nespoléhala. Neexistuje způsob, jak docílit konkrétní nabídky. Je to zkrátka nabídka pro začínající hráče jako lákadlo pro pokračování ve hře. Chtěl by ses ještě na něco zeptat? :)
     
  6. Arya napsala :
    V poslední době jsme v klanech pomáhali nováčkům s několika novými účty a každý hráč tam tento booster dostal? A právě ve svém příspěvku výše jsem tyto způsoby popsal, tak nevěřím na náhodu a nabídky se objevují 3.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.