Kupóny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Kerny, 26/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    storm128: Možnost zapsat kód najdeš na hlavní stránce pod volbou KUPONY.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    storm128

    Na hlavní stránce, klikni na kupony
    [​IMG]


    Zobrazí se ti tato tabulka. Krok číslo 2-> zadáš kod kuponu. Nakonec klikneš na uplatnit. (3.)
    [​IMG]


    EDIT: achjo, Warden je zase rychlej jak blesk. A ještě to napíše na další stranu, abych si toho nevšimla, pfff :D Tak se autor aspoň přesvědčí, jestli postupuje správně ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/7/17
  3. storm128

    storm128 User

  4. Zdravim, z lootboye jsem dostal kupon na premko na mesic, ktery jsem si aktivoval. Premko na tyden jeste nikoliv, ale nepodarilo se mi ho ziskat.(otevrel jsem cca 10 baliku) Nevite, zda to vubec jeste pada, popripade nemate nekdo jeden na vic prosim? :)
     
  5. TBY1-6RFQ-Z63U-E6U0
     
  6. WOW, to byla rychlovka. :D Dekuji ti prevelice. :)
     
  7. Ja som jeden použil a tento je pre nejakého šťastlivca:
    TBY1-0F1H-5DKT-SAYP
    je to na týždeň plus Vengeance štít a 5 pohonov
    ak si ho použil a fungoval daj oceniť
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
  8. Zdravím, mám tu jeden volný kupon z lootboy, nachádza sa tam premko na 7 dní
    TBYC-AAKF-RRBT-WQVW
    kto bude prvý vyhráva a dajte vedieť či funguje
    ďakujem a užite si
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Chcel by som pochvalit vsetkych, ktori sa podelia o kody s inymi a robia to nezistne. Som velmi rad, ze si tu stale medzi sebou aj takouto formou pomahame ;)
     
  10. ty blaho me kod uz neprisel asi 2-3 roky jakto
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Y*o*D*i*A*k* tyto kódy nechodí na email. Je potřeba se zaregistrovat na stránce lootboy, kde si můžeš vytočit kódy do různých her. Mezi nimi může být i kód na DO.
     
  12. Ahojte nemál by niekto pre mňa kod na premko už asi 3 mesiace otvaram pravidelne a nič mám tam 2 účty.
     
  13. Warden

    Warden User

  14. jop nešiel
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Už nemusíte konečne sa na mňa šťastie usmialo a padol mi :) .... ale sranda že padol až keď som tu žiadal od iných hráčov. :/
     
  17. MINNORIT

    MINNORIT User

    ja som využil len jeden kod dostal som 10k učka daky pohn a štit a mam ešte asi 2 kody ale nedaju sa mi použit vždy mi naskočí : Chyba: UNKNOWN_MODULE neviete mi poradit čo to je?
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. A tie kody z Lootboy su stale rovnake ?? alebo sa menia ?
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit