Malé Fps

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlackSideCz, 20/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Po tom co jsem viděl google chromu za záseky,jsem přešel na mozillu ale pořád hraji jen na 15-30 někdy to nevyleze ani na těch 30 Fps .. "Nové" hry dokážu hrát i na 60 Fps na "Very High" může mi někdo pomoct s tímhle problémem ?
     
  2. ping test speed test a parametre tvojej masinky
    naroky na dark niesu nejako extremne vysoke nakolko som chodil na FPS 50 na celerone 2x2,13 a 1GB DDR2 (667). takze nekde bude hacek ;-)
     
  3. 123812

    123812 User

    Já hraju na fps kolem 20 + - , jede to v pohodě, seká se to jen při demanerech :)
     
  4. tady jde o to ze autor krome toho ze ma male FPS nenapsal vubec nic ... co ma za pripojeni co ma za popelnici ani nic.
     
  5. 123812

    123812 User

    A co se ti nelíbí na tom fps ? Já mám taky malé a hra mi šlape v pohodě
     
  6. amd athlon 64 x2 4800+ 2.50Ghz
    4Gb RAM DDR3
    Nvidia Geforce gt610 2GB
     
  7. Počítač by ti to měl utáhnout naprosto bez problémů. Zkus vyčistit atd.
     
  8. Vyčistit Cache, povypínat zbytečné programy na pozadí, zbytečné doplňky prohlížeče (ty umějí pěkně sežrat kapacitu), vypnout Ksichtoknihu, pohrát si s nastavení kvality grafiky v klientu (takové hromadné výbuchy jsou taky věc)...
    EDIT: mimochodem - mezi FPS 20 a 60 já osobně nepoznám při hraní rozdíl. Při nižším už mi začínají seky.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  10. 123812

    123812 User

    Já mám hrozně malé do 5 fps jen na demanerech jinak pohoda :D
     
  11. Já mám 5 FPS když dělám vk, tak si nestěžujte!:D
     
  12. utocte si betu s FPS 2 :D:D
     
  13. Kristo

    Kristo User

    Třeba zkusit vypnout vše v nastavení hry: pozadí, zóny atd. Nic z toho ke hře nepotřebuješ ...
    Já mám v nastavení zapnuté jen lodě a lítám na 60fps
    Nejsem žádný expert ale vím že ke hraní DO nepotřebuješ Grafickou Kartu, takže vše na DO záleží na Procesoru, proto možná rozjedeš ostatní hry na full. Ale jak jsem psal nejsem žádný expert

    A doporučuji si přečíst co napsal |Oromë|
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* stará generácia "odkojená" na "486-ke" s tým nemá problém :D

    Samozrejme sa vyjadrím aj k téme. Treba si uvedomiť od čoho závisí FPS. Väčšina povie od grafickej karty, áno, je to pravda, avšak aj od tzv. video pamäte a taktiež výkonností daného jadra procesora, kedže FP a prehliadač používa jedno. Nehovoriac o tom, že si treba pozrieť aj nastavenie frekvencie monitora a dať to na 60hz.
    A taktiež treba rozlišovať tzv. Low-end komponenty a nenechať sa očariť vysokými číslami, ale to je iná kapitola.
     
    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* tohle ocenil(a).
  15. Kristo ano to je riesenie, avsak ako uz na fore jeden hrac naznacil to si mozme potom rovno povystrihavat npc a lodicky a hrat do doma na stole ;-)

    btw. spravne kubino, kde su tie casy ked mi aj doomII sekal a ked som mal doma net len od 8:00-16:00s prenosovou rychlostou 23KB/S :D:D
     
  16. Kristo

    Kristo User

  17. ja len doplnim , ze donedavna som myslel ze rychlost netu je podstatna ibaze ako som nedavno zistil pri rychlosti 23Kb/s sa celkom dobre hrava a to priemer FPS mam cca od 40- 50 :) samozrejme ,ze som menil cele pc teda skladal :) zo starym pc by to bolo nehratelne
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Áno internetová rýchlosť nemusí byť závratne vysoká pre hru, tam stačí fakt pár desiatok či stoviek Kb, podstatná je ale odozva internetu a jeho stabilita čo práve tie pomalšie internety nemajú vhodné. Napr. mobilná sieť EDGE slúžiaca na základnú mobilnú komunikáciu, tiež ponúka internet o rýchlosti cca 100 až 200 Kb/s, samozrejme to stačí ale tá odozva? Napr. pri 40 sekundách je nereálne hrať online hru :)
     
    Korben tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.