Stavba brány des

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [thomas27], 16/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [thomas27]

    [thomas27] User

    Veľmi kvalitná akcia na brány, len klasické obohatenie sa... z 1500 ee aby som nenaklikal ani 50 dielov do zety, to je paráda :)
     
  2. svi1

    svi1 User

    #675
    #679
    #79
    A takhle bych mohl pokračovat. Klikáš ekonomicky, nebo to boucháš po 100? Já stavěl zety od 1450 - 1800 celé a vždy po jednom nebo po 5-ti. Jenom jednou se mi stalo, že mě zeta vyšla na 2000 ee.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

  4. [thomas27]

    [thomas27] User

    klikám po 5 alebo 1 multi používam pri X5, čo by si mi odporučil keď mi chýba 15 dielikov ?
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Určitě bych doporučil nečekat až ti multiplikátor naskáče do 5. Obecně nejvýhodnější je aktivovat multiplikátor hned jak ti padne, s touto metodou vychází stavba brány průměrně nejlevněji.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja som mal problemy s vystavbou delty,ta mi zhltla dost uridka,ale ostatne brany isli v pohodicke,ved som uz urobil 10 bran a stalo ma to 150k uri,kedze z bran sa vracia povacsinou spat uridko ;) Samozrejme mam premko a zlavu.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Vy byste všichni chtěli aby ste brány postavily za 100gg jednu...pokud něco chci musím se snažit.
     
  8. Korben

    Korben User

    [thomas27] Mal si 194 dielikov do brán, to že si netrafil multiplikátor za to nikto nemôže.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  9. PaiMei

    PaiMei User

    Osobně jsem postavil stovky bran a musím říct, že během této akce se MĚ ZDÁ, že je opravdu těžší bránu postavit. A to jakoukoliv. Ale je to jenom dojem.
     
  10. Hej stavba brány sa pomaly navyšuje ja som staval Hades po 30 000 a skoncil som 10 branou na 60 000 tisic uri
     
  11. Vasil35

    Vasil35 User

    :D si nestěžuj:D při minulé slevě na brány jsem postavil deltu za 50.k uri :) Jenže poslední dílek stál dalších 105.k prostě někdy to padá a někdy ne:) Občas pomůže překliknout a postavit pár dílků do jiné brány, ale spolehlivej způsob ti nikdo neporadí, prostě neexistuje :)
     
  12. no musim smutne konštatovať že mate pravdu neviem prečo nám to robia ale ozaj postavenie brány je stále horšie a drahšie to asi aby nás tým inšpirovali do hry :D
     
  13. Korben

    Korben User

    Ale blbosť, stavba brán, nebola nikdy jednoduchá. vždy bolo o šťastí trafiť posledný dielik. Ešte v starej GG, sa hráči orientovali podľa obrázkov. Našiel som dokonca aj manuál ktorý sa k obrázkom používal. Starší hráči by si to mali pamätať. Samozrejme že to nejak nefungovalo, lebo pri hľadaní obrázku, som narazil na komentár z 19.12.2010, kde spoluhráč písal, že minul 100 000uridka a nič nepostavil. Tak že klikanie brán, nebolo nikdy jednoduché. :)

    [​IMG]
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  14. Citace smazaná
    milý Korbene ja netvrdim že to bolo jednoduche ale nehram dva dni a staviam brany stále a ver alebo nie stále ma stoja viacej a viacej gg bud je to chyba alebo umysel zetu som skladal okolo 1400 gg a teraz tam našupem aj 3000 čiže raz tolko a skušal som kadejake možnosti klikania a píše to viacej hráčov nie len ja čiže niečo za tým asi bude
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/16
  15. To je dobré že brány sa stavajú stále horšie a horšie :D bonus pre slabších hráčov
     
  16. Mne sa zdá že to ide lepšIe. Dnes som za cca 120k uri a pár ee vyklikal epsilon 1x, lambda 3x
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  18. Já už to psal i v jiné diskuzi ;) Nejlepším způsobem je dle mého osobního názoru zkrátka asi jít po jednom (nebo alespoň ty poslední dílky určitě) a okamžitě po padnutí multiaplikátoru zaškrtnout x2 (je tak 65% šance při 5ti rozdělených pokusech, oproti 13% při jednom jediném pokusu na dílek brány, to je prostá matematika). Je to sice zdlouhavější, ale jistější a levnější a někdy i o dost. Dalším užitečným typem je v tu dobu mít aktivní v hangáru např. Phoenix, tím se ušetří spousta (zbytečných) dílků za Nanoplášť :)

    Co se týče druhé věci a postřehů hráčů, že v době slevových akcí stojí brána jaksi více. Hmm..no..logicky by to smysl sice dávalo, ta snaha na hráčích v tu chvíli více vydělat snížením pravděpodobnosti na dílky, ale uvědomte si, že jsou to POUZE! nepodložené spekulace a pravdu se stejně nikdy nedozvíme.o_O Každopádně poslední dobou při všech těch akcích je celkem fajn mít bránu/y už postavenou/né, nebo téměř hotovou/vé a připravené poslední kolo na dokončení (viz třeba nedávno dvojnásobná odměna apod.) :) Zkrátka..kdo si počká, možná se i akce dočká, trpělivost přináší růže, tak proč né speciální odměny že :D
     
    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    BP nam jasne potvrdilo, ze % sanca sa vobec nemenila. Je to len smola a uprimne, ja osobne som teraz postavil vselijake brany a ceny su stale rovnake. Niekedy lacnejsie, niekedy trosku drahsia, zalezi aj ako hrac klika.

     
  20. takže nový poznatok páni postavenie brány zeta 3256 nazbieranych gg + 35160 uridia ktomu asi 200 krat reštart vyskytla sa neznáma chyba tak ak je tu niekto smoliar tak som to ja :mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.