2BL-BUG ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem highlowsuper, 19/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím , na mape 2BL sa mi občas stáva že pri portály všetky NPCčka zastavia a nenahanajú ma , je to normálne alebo je to bug ? inokedy ma napríklad nahanajú aj pri portály , ale občas sa stane že zastavia pred portálom a neprenásledujú ma . je to ok alebo je to bug ?
     
  2. leosacek

    leosacek User

    Je možný, že už dostaneš zónu neútočení, tak pak už po tobě u portu jít nemůžou :). Pokud do něj střílíš, tak může jít i na port, ale zrovna na těch BL mapách vím, že třeba můžu střílet NPC z portu, a ono po mě nestřílí ale stojí tak, jakoby do té zóny nemohlo .. :). Je možný, že to tak být nemá, ale pochybuju že zrovna takovou blbost by BP chtělo řešit :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    highlowsuper - deje sa na tych portoch nieco ine ako na klasickych portoch mimo 4-X map?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Podľa mňa deje Punisher :)
    pretože na normálnych mapách, pokiaľ strielaš npc, tak za tebou pôjde až na portál.... no na BL mapách, npc za tebou na portál nejde, aj keď ho strielaš

    Tiež som si to všimol v poslednom čase, že veľa hračov stojí na porte, striela npc, no npc nestrieľa po hráčovi, len tam stojí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♠»Game®«♠ - tak za mnou praveze tie NPC, ktore som strielal riadne isli :) Preto sa pytam, co nezvycajneho sa deje. Zatial som si nevsimol, zeby hrac stal na porte, strielal NPC a to po nom nestrielalo, ale urcite by podpora privitala taky video dokaz ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Ja nie som veľmi programový typ, takže video obrazovky... nič pre mňa... jedine, že by som to mobilom nahral ;), uvidím
     
  7. darkonec

    darkonec User

    ty nejslabší na tebe někdy nemůžou, ale ty silnější můžou vždycky, takže si myslím, že je to bezpředmětný, když už cca rok nefunguje r-zona a nikdo to neřeší, řešit jestli někdo střílí šunty, ze kterejch pada jen jedna surovina.....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ide o to, ze ja som ich strielal velmi vela krat, aj spoluhraci a nikdy sa nam toto nestalo, preto by som si to rad pozrel na videu :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Ako už niekto spomenul vyššie , deje sa to že NPC pred portálom zastane a vdaka väčšej range je ho možné zostreliť bez hitu na stánie . jednoducho stojíš na porte a hituješ NPCčko ktoré stojí pred portom . nikde inde sa mi toto nedeje , iba na 2bl .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Irondrobe

    Irondrobe User

    je to tak že když na mape bl střilis atenda tak jde za tebou na port a střilite ale impulsy za tebou nejdou i jdou to zaleži jak to vezmeš protože jak to střilis tak se sekne pred portem na porte a nestřili do tebe ale musis ho seknou jinak když ho nesekneš tak po tobe střili je to tak jak se kdyby sekali uberky krysy pokut si pamatujete
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. nie je to žiaden BUG čo tu riešite to NPC je tak nastavene umyselne niektore NPC maju nastavenu zonu neutočenia pri dodržani správnej vzdialenosti pri porte alebo základni zaoberate sa hlupostami a robí to všetkým hráčom bez rozdielu a pán Punisher nie je vinimkou
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Taky toto jako slabší hráč na Impulse používám, chvíli mi trvá než je sundám a takhle je to snadnější. Jen toto nelze použít, když je na portu více hráčů a Ti lítají okolo, protože v tu chvílí Impulsové lítají jak splašení pořád tam, sem a na místě nezůstanou.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** - no nie, Pan Punisher nie je vynimkou, pretoze do mna ide NPC aj na porte na BL mapach teda co sa Attendov tyka, jedine Impulsy neutocia na porte, ale mozu zdrhnut prec po chvilke (prave som to testoval).
    Po kom nejde attend na porte, aj ked po nom strielate, tak poprosim video. Najlepsie, keby ste po zostrele takto strielali aj dalsieho, kedze zriedkakedy sa stane, ze NPC prestane strielat po hracovi aj mimo portov.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ak mám byť úprimný, tak na bývalej GE7 som sa práve týmto spôsobom, dostal ku prvej prometeuske.
    Bolo to od 07:48h. ráno do 09:06h. Teraz neviem či to bolo vôbec správne, dať tých 10 impulsov z portu.

    Síce som sa s tými 10x impulsami za ten čas popasoval, ale ak to je chyba alebo bug, tak ma to mrzí.
    Myslel som si, že je to povolené. Pre istotu, keby som za prometeuskami šiel, tak pekne mimo portov.

    Bolo to na mape 3BL a mal som šťastie, že tak skoro ráno elitní hráči tam ešte neboli a impulsy boli rozletené.
    post príspevku: #175
     
    Naposledy upraveno: 20/5/19
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. Impulsy sami od seba nezdrhnú , jednoducho zastavia pred portom a môžeš ich na státie bez hitu zostreliť . Jediné kedy zdrhnu je ak sú aj iný hráči pri portále a a lietajú sem a tam , potom sa na vás ten impuls vykašle a ide radšej za iným . ale to mi je jedno keďze hrám dark od 2 do 4 hod rannej kde na 2BL pri portále nelietajú ostatný hráči moc často .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.