Adobe Flash / rok 2020

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sirpierre*, 27/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Ahoj, rad bych se informoval jak bude hra pokračovat s přichodem roku 2020. Končí podpora flash playeru a nenasel jsem zde info, co bude dale. Jelikoz je mozne ze se proste hra vypne a s tim i forum (pristup BP tomu napovida) Nebyl oznamen zadny crashtest klienta a ani jine softwerove platformy na ktery by se preslo. V tom pripade bude hra absolutne nehratelna nekolik mesicu a nebo vubec.

    Diky za odpoved.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Měl by jsi nastudovat pojmy. V prosinci 2020 končí ''podpora'' flash playeru, to neznamená, že 1.12. 2020 nic nepůjde.
    Zatím se neví, co po tomto datu bude následovat, ale BP má na vyřešení tohoto problému ještě 11 měsíců a věř tomu(já tomu snad i věřím?), že makají údajně na klientu a nějaká varianta prohlížeče od BP s jejich integrovaným flash playerem snad už taky existuje.
    Nic oficiálního asi dlouho tady nebude a musíme jen doufat, co bude.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. dolejda

    dolejda User

    Jestli se hra vypne, tak mě to potěší. Pro dobro lidí. Nechápu, jak dlouho tahle hra vydržela. Sázel jsem, že se na to vykašle víc lidí a noví nepřijdou, protože je to hra o *** - není to o hráčských schopnostech ani se u toho nepoužívá mozek.
     
  4. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Tak to jsem, nevedel. Diky. Uvidime co se stane, budu doufat jako ty

    Muzu te toprosit stejne jako Bhagiru aby si neprispival nic nevypovidajicima komentarema do mojich postu. Diky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/12/19
  5. Zafod

    Zafod User

    Sirpierre* do tvojich postů nikdo nic nenapsal. Jen do tebou založeného vlákna, což je na všech možných fórech naprosto běžné.

    Pro BFU názorná ukázka:

    USER: otázka?
    USER1: nějaká dpověď.
    USER2: nějaká dpověď.
    USER3: nějaká dpověď.
    USER4: další dpověď.
    Zafod: nějaký rýpanec.
    USER5: nějaká dpověď.
    Mod: odpověď, případně umravnění.
    Zafod: no to je ***.
    Mod: body Zafodovi.
    Zafod: nemyslel jsem moda.
    Mod: ... :D


    BTW: končí podpora, tzn, že se nebude dál vyvíjet.... Ale jede, Saša jede...
     
    Naposledy upraveno: 28/12/19
  6. Drift1

    Drift1 User

    Nevšimnul sem si že by tu Baghira něco psal...ať hledám jak hledám nenacházím ani tečku...měl by si to přestat pít...Zafod a body jo? To tady dneska nefunguje řekl bych asi jako moderátorstvo...ani BA nemáme...a tím nemyslím Bratislavu Zafode :-D
     
  7. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Já si myslím, že by se mělo přestat zasírat vlákno absulotníma zbytečnostma, které nejsou k věci.
    Bhagiru jsem zmínil již z principu, jelikož je schopný psat do všech postů jen pro to aby si honil svuj posthunting.

    Každopádně dál k (tématu) již nic nemám Zohan vše vysvětlil. Díky.
     
  8. Septarzx

    Septarzx User

    Naposledy upraveno: 31/12/19
  9. Septarzx

    Septarzx User

    Punisher Board AdministratorTeam Darkorbit
    Ziadny tim nedisponuje informaciou ohladne klienta, cize na ziadnom fore sa nedomozete informacie, pretoze nam nic neprislo. Mozno na discorde by bolo mozne dozvediet sa nieco viac od OP32 alebo Saimon, kedze sidlia priamo v Hamburgu, tak mozu vediet viac informacii ohladne klienta. Mne bolo povedane jedine to, ze na klientovi sa pracuje.​
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    Baghíru si zmínil jen z principu..kdyby si z principu zmínil mne tak dostaneš parfáček na fráček. Nezlob se na mne ale pokud zde nic nepíše není vhodné na něj útočit a osočovat ho navíc ten kluk má víc rozumu než vy všichni dohromady a musím uznat že on sám ví přesně co píše.I když to vypadá jako nesmysl má to své opodstatnění vždy!
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Drift1, napsal :
    Můžeš nám zde ukázat alespoň jediný důkaz Tvých tvrzení, jinak by se Tvé výroky tady daly snad i považovat za provokaci, neřku-li snad i za urážky.
    A navíc nerozumím typu příspěvku, že ty ho máš za nesmysl, ale má to své opodstatnění. Když je tak ''yntelygentní'', tak nám to tedy nějak vysvětli ten ''skrytý'' význam ne?
    P.S. Ještěže nejmenovaný uživatel údajně ''skončil'' v této hře dříve než avizovaná podpora FP.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  12. coroner

    coroner User

    a hlavně hodně zdraví do nového roku
     
  13. Drift1

    Drift1 User

  14. Earthquake

    Earthquake User

    Ja sa cudujem ludom, ze tuto hru este hraju. V roku 2011 a 2013 sa to dalo hrat a bolo to super. Potom sa to zvrtlo a urobili z toho nieco co neprilaka novych hracov, pretoze ak by chceli dosiahnut to najlepsie tak im to potrva mesiace....nenormalne
     
  15. husty jednoduchej dotaz a vy se tu dokazete postekat omg :cool:
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sirpierre* - hraci budu informovani o tom, co bude dalej, az sa BP rozhodne o tom informovat. Zial nedostali sme zatial nic konkretne, takze nevieme odpovedat na tuto otazku, preto treba pockat na vyjadrenie BP.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.