Ako zistit ID hráča z externej profilovej stranky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem KOKO, 14/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KOKO

    KOKO User

    ahoj potrebujem zistit ID jedneho učtu len sa mi to nedarí po vyhladani v zdrojovom kode externej profilovej stranky: UserID mi nevyhlada nič .čo mam tam napisat alebo skor ako mam spravit aby som zistil ID konkretneho učtu .dakujem za skorú odpoved
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když tu dáš link na profil, tak ti to možná zjistím?
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    KOKO je to jednoduché.

    Na hlavní stránce při pilotní licenci klikneš na Pilot.
    Pak Ti otevře Tvou vlastní: externí stránku profilu.

    Do políčka vpravo nahoru, kde máš vypsáno Zadej uživatelské jméno
    zadáš přezdívku hráče ze hry. Pokud hráč existuje na serveri, najde Ti ho.

    Avšak pokud vím, hráča z externej profilovej stránky Ti to nezistí.
    Podpora to však umí. Ale odeslat Tě na ňu nesmím, to může jen moderátor.
     
  4. -baghira2- - čítaj čo hráč píše...
    Hľadá ID, nie profil pilota.
    KOKO - Hoď sem link na profil pilota hráča, ktorého ID potrebuješ a ja, alebo Zohan ti to sem hodím.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] ID hráča z externej profilovej stránky, by malo byť pre hráčov tabu.

    S touto informáciou môžu pracovať výlučne a len: podpora a moderátori.

    Hráč KOKO sa práveže pýta, na tento nelegálny postup zisťovania ID iného hráča.
    Ak to vieš Ty alebo ZOHAN, nemali by ste mu nič prezrádzať, ak ste pri zmysloch.

    To je práca pre kompetentných, teda pre moderátorov a podporu.
    Ak TI KOKO tak veľmi ide o túto informáciu, napíš do sekcie Chat.
     
  6. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    -baghira2-, ID hráča je len číslo, nič viac. Môže byť kľudne zverejnené. ;)
     
  7. KOKO

    KOKO User

  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    ID je 170702465 server GE-5?
    doufám, že to mám dobře;)

    P.S. A teď jsem ilegální číter a nejsem při smyslech? omg lul :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Rád bych zde ten jednoduchý způsob zveřejnil, ale pravidla fora mi to nedovolují a jen pro nejmenovanou osobu zde napíšu, že ID účtu byla vždy veřejná informace.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 14/10/20
    Punisher_Mrdá_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    KOKO I přesto, že sem se vyjádřil přísně a stroho, nepřímo pomůžu.

    Tady jsou odkazy, hledal sem je zde na fóru 5 hodin:
    jsou to posty: #1108 a #1109 Zbytek již, je na Tobě.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Pustatina2

    Pustatina2 User

    ID účtu si zistíš na hernej stránke veľmi jednoducho. Hore vľavo máš tlačitko HANGÁR, nad ním je domček a nad ním je ID. je to osemmiestne číslo.:)
     
  12. KOKO

    KOKO User

    ZOHAN dakujem ti za tvoj čas a snahu mi to zistit

    -baghira2- díki pomohol si mi síce som to tak nenašiel ako je to na tom obrázku ale ja na tom prídem :)

    Punisher : ten účet mi ukradli ale tiež by som chcel vediet ako to spravili...

    poviem vám ako: normalne som hral a zrazu ma odhlásilo z účtu po znovu prihlasení som išiel zmenit heslo preistotu a v tom som si všimol že tam je už iny email ..zaujmave je to že ako potvrdil email ked ten dotyčny nebol ani v historii ? v prihlasení ani nič...

    možno použil VPN-ku neviem ,mohol to by keyloger neviem keby ste sa chcely niekdo navažat teraz do mna že klikam na každu blbost na nete neklikam niesom 15 ročne decko ktore chce ma všetko hned poznam tuto hru dllho a viem že takym programami a ani stránkami cesta nevedie.
     
  13. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    KOKO Hodne dávno sa niečo podobné stalo známemu. Klikol na nevinne vyzerajúci link, čo niekto hodil na FB. Toto ho hodilo na falošnú prihlasovaciu stránku do hry. Myslel si že ho odhlásilo, tak tam zadal prihlasovacie údaje. Samozrejme na účet ho neprihlásilo. Tak zadal znova stránku DO kde sa prihlásil, no o pár dní ako hral, zrazu ho odhlásilo a nemohol sa dostať na svoj účet.
    Neviem ako previedol zmenu emailu, ak si mal svoj email na účte potvrdený. Myslím že táto zmena je možná len v prípade, ak je účet len zaregistrovaný na určitý email, ale hráč email nepotvrdí na svojom hernom účte, čo znamená že kolonku pri emailoch má prázdnu.
     
  14. KOKO

    KOKO User

    *-MAKRO-* cawko ..ked pises že som klikal na daku stránku nie praveže som si na to daval pozor...stranku darkorbit.sk som mal uloženu ako založku v chrome a len nato som klikal a čo sa tyka kolonku emalu som mal vyplnenú, chodily mi na email normalne emaily od DO z mojim nickom a aj velakrát som si menil heslo takže s tym problem nebol
     
  15. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    KOKO, netvrdím že si klikal a asi ani nezistíš čo sa presne stalo. Na podpore ti pravdepodobne účet nevrátia, lebo len v BP môžu ručne zmeniť email a od určitej doby kradnuté účty nevracajú. Jedine sa môžeš pokúsiť o zablokovanie účtu.
    Počítam že takto ukradnutý účet bude najskôr na nejakom ruskom emaile a v takom prípade bude viac neaktívny ako aktívny. Ale to je len výstrel do tmy, keď že už detaily nevidím.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nedávno se objevilo toto :
    Problémy so zmenou údajov používateľa

    Takže si myslím, že máslo na hlavě má BP a ne piloti. A nic bližšího nám k tomu neřekli, jako vždy.
    Myslím si, že s tím potvrzováním mejlu je nějaký bug a mám to i ověřeno a nemyslím si, že zrovna podpora emailu na seznamu by zaslala nepravdivé informace, když heknutí mejlu spadá do trestných činů?
     
  17. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    ZOHAN, to mohol byť len problém s potvrdením zmeny. Niečo podobné sa už raz riešilo, keď sa nedal zmeniť email a ani heslo.
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Hodně bude záležet od rozhodnutí hráče KOKO.

    Či to bude chtít blokovat, anebo napsat o tom podpore a dodat ID.
    Jedno je jisté, Již nebude možnost vrátit účet spět majiteli. Bohužel.

    Tohle sem ještě našel: Změna politiky ukradených účtů

    KOKO Id hráče je jenom číslo. Nevím jestli Ti to pomůže.
    Na podporu Tě odesílat nesmím, to může jen moderátor.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.