Beta stahovatelného klienta s bonusovým kalendářem včasného osvojitele

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 6/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj, vesmírní piloti!

  Řada z vás si již při spuštění předběžného přístupu betu klienta stáhla. Rádi bychom vám proto poděkovali za veškeré připomínky, které jste nám k této první verzi poskytli!

  Nyní vám s radostí oznamujeme oficiální spuštění bety stahovatelného klienta: Rádi bychom vás všechny vyzvali ke stažení našeho klientského programu, se kterým se můžete pustit do hry DarkOrbit. Víme, že se jedná o velkou změnu, a jako poděkování za za podporu, kterou nám během tohoto přechodu poskytujete, vám při hraní skrz betu klienta nabízíme extra bonus za přihlášení, který vám bude k dispozici od 6.8. do 18.9. 2020.

  Dôležité: Ak ste už klienta stiahli na spustenie skorého prístupu, znova ho stiahnite a získajte najnovšiu verziu s niekoľkými vylepšeniami.

  Zde je krátký seznam častých dotazů, kde se dozvíte, jak zjistit veškeré informace potřebné ke stažení klientského programu:FAQ - Klient na stiahnutie: Beta verzia skorší prístup
  Staňte se včasnými osvojiteli stahovatelného klienta hry DarkOrbit a získejte 30 dní exkluzivních odměn, mezi kterými nechybí zbrusu nový P.E.T. design Ace Berserker!

  Váš Darkorbit tím
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Dnes o 16:00 (LST) sa spustí nová verzia klienta Beta, ako aj špeciálny bonusový kalendár pre používateľov beta klienta.

  Váš Darkorbit tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku