CAPTCHA CAPTCHA CAPTCHA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem coje, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. axilom70

    axilom70 User

    Pan Majster zrovna ty moc nemel ju
    --------------------------------------------------------
    Nebylo na moderátory či správce forka ale na ty co to programují vždy něco dáváte zdarma nebo něco nového a skoro nikdy vám to nejde :/
     
  2. Korben

    Korben User

    Programátori toto fórum nečítajú, tak že ak na niekoho niečo píšeš, tak musíš byť konkrétny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. furt nejde DOSUPERSUNDAY tuten kod
     
  4. angelexit

    angelexit User

    To mam chapat tak, ze pokud platim kartou tak se premium neprodluzuje? :) u vseho mam automaticky prodluzovani vyjma premium
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Šľak ma trafí z toho, ako si tu každý druhý odrazu sťažuje. Fantastické je na tom to, že aj keby Vám to,
    sem napísali zlatým a tučným písmenom; že to dnes nebude možné spustiť až zajtra; tak aj napriek tomu
    sa na moderátorov cz/sk fóra spustí neúmerná a neobjektívna vlna kritiky. To už by hádam stačilo.

    V prvom rade si uvedomte, že sú to len takí istí ľudia ako Vy. A za tieto vzniknuté problémy, fakt nemôžu.
    Až rozum mi na tom zastane. Zrejme ten text, zlatým a tučným písmom, dohodím ešte raz za nich.
    Dúfam, že potom sa už spamätáte a vstúpite si potom, do vlastného svedomia. Pýtam sa, máte vôbec srdce?
    - Pretože toto sa už nedá zakryť & poniektorým to fakt zazlievam.

    Borat:
    "Je víkend takže zbytočne niekto očakával opravu. V pondelok to dúfam opravia a verím, že aj kód znova aktivujú."

    post #48 Miesto útočenia, by ste sa fakt mali naučiť, začať čítať aj o niekoľko príspevkov vyššie a dozadu.

    Část odstavce smazána.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/18
  6. Arya

    Arya User

    -baghira2- Upravila jsem Tvůj příspěvek, aby to některé hráče nenutilo reagovat na Tvé otázky, které se netýkají tohoto tématu a nevedli tak diskuzi jiným směrem.;)

    Někdy mám pocit, že by nepomohlo ani zlaté písmo osázené diamanty.:confused: Chyba s captcha kódem je hlášená. Snad ji v nejbližších dnech opraví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. prosím vás co mám udělat s tím captchat kodem???...nejde mi ho zrušit a s ním nemohu nic dražit.. prosím porad'te mi jak se ho mám zbavit...díky za odpověd'
     
    MMOFrakral tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    xX.-¨Darker¨-.Xx - treba pockat, az to opravia, kedze sa jedna o globalnu chybu. Nic viac sa momentalne neda robit. Precitaj si prispevky nad tebou, vela hracov ma tento problem. Dnes sa na to pozru a snad to daju coskoro do poriadku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Citace předchozího příspěvku smazána.

    díky moc za odpoved'..promiňte ale než bych to našel, přišlo mi rychlejší se zeptat přímo..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/2/18
  10. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Korben máš veľmi dobré myslenie, to že som sa prihlásil znamená že nie je hra mŕtva ? WoW, možno som sa prihlásil preto, lebo stále dúfam, že tá hra ožije ako v roku 2009, kde boli mapy plné hráčov, až si sa bál odlietať z portu, a preto chodím na forko, pozerať čo nám Developeri opať "opravili". Ak sa ti zdá hra kde si všetci nakopčený iba na PvP a zbierajú boxíky živá, tak máš asi veľmi nízke predstavy o tom, čo znamená živá hra. Len toľko k tomu :) Ako vidím admini sa vôbec nezmenili a stále budú nadržiavať spoločnosti aj keby mazali účty bez dôvodu.
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= User

    PhenixSSG nikdo z moderatoru nema prikazane hajit BP, kazdy mame sve nazory. Akorat moderatori jakozto lide stojici mezi hraci a BP to vidi strizlivejsim pohledem, protoze maji nahled od obou stran. Dokud hraci hraji a vyvojari na hre aktivne pracuji a planuji budouci vyvoj, tak mrtva neni. Mrtva bude az kdyz se v BP rozhodnou cvaknout u serveru vypinacem. ;)

    Jinak uz prosim psat pouze k tematu, dostavame se mirne do OT.
     
  12. jsem zvědav, kdy to konečně půjde, už čekám od pátku a pořád nic -__-
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= User

    Update ohledně nefunkční captchy:

    Nefunkční captcha bude opravena během pravidelné týdenní synchronizace, tedy ve čtvrtek. Co se týče kódu, momentálně se zabývají možností jak jej hráčům dodatečně zpřístupnit, ať to bude prodloužení doby na uplatnění nebo jiným způsobem, to se ještě upřesní.​
     
    HardCoreI5JayJay tohle ocenil(a).
  14. Rovnou tam ať BP hodí na týden Double boxy jako minulé když jim nešla hra tak nám daly týden zadarmo jako odškodnění za akci.
    Je to chyba na jejích straně tak ať se starají na naše straně chyba není.
    A jak někdo psal pracuje se i přes víkendy a svátky ale to by se BP muselo chtít něco dělat na co...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    =Marvin= a budě kód kupónu fungovat alespoň dnes večer? Když už teď na tom pilně pracují?
    Pokud budou s tím hotov: o 2h, 5h nebo 7h; doufám, že o tom dáte hráčům včas vědět? Děkuji.
     
  16. MR.Vader

    MR.Vader User

    Dobrý den mám taký istý problem ako vi ked zadám ponuku do aukcie vyskočími capha nemožem vobec dražiť už 4 dni
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. =Marvin=

    =Marvin= User

    -baghira2- pokud se má captcha opravit až ve čtvrtek, tak si tipni jestli dnes půjde použít kód, na jehož uplatnění je potřeba právě funkční captcha. :rolleyes:
    Jak je napsané v oficiálním oznámení, u kódu se buď prodlouží doba platnosti, v případě že to nepůjde, potom třeba ve formě login bonusu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. athira007

    athira007 User

    Ahoj mam problem u aukce dražíl jsem dražíl a najendou me to chce po me abych obsa kod ale je problem že ten kod tam neni jen že nejsu robot dam ano a furt že jsem nenapsal kod a resetuju pc nic jdu na mobil nic od kamoše nic takže je to nakej Ripp prosim mužete to opravit :) je to snad moje smrt tohle :)
     
  20. angelexit

    angelexit User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.