Chyby Chýbajúce špeciálne odmeny GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΣŦĦΣƦλƓƓ, 1/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň,

    na základe kalendára priamo tuto na fóre by dnes mali okrem dvojnásobných odmien z GG prebiehať aj "deň špeciálnych odmien z brán - verzia 1" - avšak tieto špeciálne odmeny sa nezobrazujú pri bránach.

    Chcel by som sa opýtať či je to iba bug, tento event neprebieha a je chyba v tom kalendári akcií alebo je problém niekde inde. (pri predošlých "dňoch špeciálnych odmien sa normálne zobrazovali)

    Vopred ďakujem za odpoveď
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Mne sa to nezobrazuje z nejakého dôvodu, práve preto sa pýtam[​IMG] .

    Pochybujem že nejaké "bonusové" odmeny dostanem, keď ani nevidím, ktoré aktuálne platia pre ktorú bránu.

    Pri bránach ukazuje dvojnásobné odmeny, ale nič iné

    https://imgur.com/a/funxmc2 - screen

    To čo si posielam sem ako obrázok vidím aj ja u seba v klientovi.
     
    Naposledy upraveno: 1/1/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Mám pocit, že pri dni špeciálnych odmien z brán ani pri bránach nič nebolo zobrazené. Na hlavnej stránke vidím to, čo poslala Tess, informáciu o zdvojnásobovači brán a o dni špeciálnych LF-4.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Myslel som niečo také ako je spomenuté v tomto poste https://board-cs.darkorbit.com/thre...obne-odmeny-z-bran.105589/page-30#post-969174 - príspevok #600 foto napr. - pokiaľ sa nemýlim tak to boli BZK / česť / seprom / skiny na PET aelbo stíhačky / nejaké LF4 / atď.

    Pokiaľ si dobre pamätám, tak to bolo toto a nakoľko v kalendári na fóre nie je žiadna udalosť ako "bonusové odmeny", tak odhadujem že tie "bonusové odmeny" sú vlastne špeciálne odmeny (nejakej verzie 1/2/3/4)

    --------------

    Okay, nakoniec som zistil to že som si to len ja poplietol (pokiaľ som to dobre našiel, tak tie "bonusové" zo Zety sú len utorok, streda, štvrtok - aj napriek tomu že "bonusové odmeny" nie sú uvedené v kalendári z nejakého dôvodu), nakoľko sa o to nejak aktívne nezaujímam/nehrám.

    Tess sorry za nedorozumenie a ďakujem Vám obom za odpovede ™ΛИĐЯØΪD™
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/1/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.