Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  2. Šanca na zisk v tých bránach je na 100% že niečo s toho dostanem ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. lidicky ja spravil dnes 5X epsilon padlo mi 2X diesing konkretne Peacemaker (VRU, Vanquisher (MMO) a 3X nepadlo nic jen nejaka munice a miny .. jdu si pro surgeona nejvíc mě vytočil kamarád z klanu spravil prvni epsilonu a hned surgeon ,.. :D
     
  5. Ahá ja sa len pýtam, dík za odpoveď :) aj tak ani jednu s tých brán nepostavím :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    PLPolish-legion-FX- Bohuzail je to o nahode, tak kamarat mal stastie hned z prvej, musis skusat dalej a snad padne. ;)
     
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  7. coolmen

    coolmen User

    Ahoj vsem.Doufam ze toto není OT ale týká se to GG.Me se zda ze je ted poslední dobou o neco obtížnější sestavit gg stojí to více ee a uridia.Máte to tak taky?nebo to mam jen ja?...:)diky za odpoved.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    coolmen - to sa ti len zda.Ja raz vyskladam branu rychlejsie,inokedy pomalsie.Nic ine za tym netreba hladat ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ahoj, můžete mi poradit?
    Mám 12 dílů do bety a jak mám nejlépe klikat abych získal všechny díly za málo EE
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    coolmen No ja stavam brany stale rovnako, to ci sa predrazi alebo nie je len o stasti. Ale velku rolu v tom hra aj sposob klikania, treba pri tom rozmyslat.

    klikanie po 100x a podobne velmi casto predrazuje branu.

    Jupiter33 najefektivnejsie je klikanie po 5x a 1x a snazit sa trafit co najviac multiaplikatorov.
     
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  11. Jupiter33

    Jupiter33 User

    |Oromë| ano klikám po 1x až 5x, a mám multiplikátor na 4x
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Jupiter33

    Jupiter33 User

    a mám ještě jednu otázku k akci : z jakých bran jde získat firemní design? jenom z brány epsilon, nebo i z alfy, bety , gammy atd......?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    z Epsilon brány, hore v prvom poste v obrázku to máš.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Jessie děkuji mnohokrát, akorát je škoda že jenom z brány epsilon, no nic budu se muset ještě hodně snažit než ji postavím
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Tak co vy a Epsilonky já už 4 Epsilonky a 3x LF-4 a všechny firemní designy -.-
     
  17. hummel

    hummel User

    Ako zistím že som dostal ten dizajn? pripíše mi ho samo ako to je z lf4 alebo musím niečo zozbierať? :)
     
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako píše elias, napíše ti to do logu, a nájdeš ho následnej v hangáry
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Chcem sa opýtať ohľadom toho havoc, hercul a delty. To obdržím len jeden alebo ako balíček (10)?