CZ2 Nábor do klanu [ZAS] ZASAZNOVA

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem kentik007, 27/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. kentik007

  kentik007 User

  Beriem aj nováčikov rád pomôžem. klan ma zatial len spojenectva a prevažne o tie sa budem snažiť
   
 2. ZOHAN

  ZOHAN User

  Doporučil bych ti pročíst toto :
  ČTĚTE: Jak správně přispívat do sekce klany.

  A něco bych do tvé prezentace doplnil, protože nevím, jak máte klan nastaven? Jestli profiremní, nebo multifirma a s jakými hráči uzavíráte spojenectví? Myslím si, že až si toho tady někdo všimne, tak ti stejně pár válek hned přistane.:)
   
 3. -baghira2-

  -baghira2- User

  kentik007

  Je třeba, aby se už jen z názvu tématu každý mohl dozvědět, na kterém serveru
  klan působí, které firmy podporuje, TAG zkratku klanu a název klanu.

  bývalá cz2 už dávno zanikla, po spojování serverů, zůstala už jenom jako GE2

  Chybí Ti tady: trochu víc prezentace, firemní příslušnost uveřejnění daňové sazby,
  umístění v žebříčku. Také pravidla a internetové stránky klanu. Pamatuj na to.

  Pozor: pokud nebudou v názvu tématu uvedené všechny informace o klanu,
  tj. server, firma, TAG a název klanu, bude téma považováno za OT,
  smazáno a jeho autor získá odměnu v podobě 2 trestných bodů.

  To je vše, co se dozvíš od toho odkazu, který dodal hráč v postu #2, nade mnou.

  Bohužel mám zde pravidla této sekce, které musíme, my jako hráči dodržovat.:(
   
 4. kentik007

  kentik007 User

  Klanová daň 5% po prevedení 700 mega mojich kreditov dám na 0%. Klan zakladám prevažne pre slabých hráčov aby im mal kto pomáhať. Odkaz pre hráčov čo hneď dajú var je že asi nech si dajú pauzu od všetkého čo im škodí a nech tiež skúsia pomôcť potom sa budu menej zožierať. Pokiaľ si trúfate len na škôlku pre flax a pod... kludne ale je to úbohé. Názov a skratka klanu:
  [ZAS] ZASAZNOVA
   
 5. -baghira2-

  -baghira2- User

  Rapper7★ČR★ mal by si sa hanbiť. War si vyhlasuj elitným klanom. To čo si klanu [ZAS] ZASAZNOVA predviedol, je veľmi úbohé.

  kentik007 prajem Ti veľa zdarov, nech sa Ti darí s menej zdatnými, pokým sa nezlepšia v hre.
  Síce nemám klan, ale ak uvidím niekoho z Tvojho klanu. Nechám Vás na pokoji a žiť na mape.

  Aj pomôžem s npc, keby mal niekto od Vás s ním veľký problém, rupnúť ho úplne samostatne.
  Mojím heslom na darku je: "Čisté úmysly, pomoc potřebným a pokrok skrze spolupráci." :);)
   
  Naposledy upraveno: 28/4/20
 6. kentik007

  kentik007 User

  -baghira2- Ďakujem pekne, podobne :) Rapper7★ČR★ Prepáč ale prišlo mi to tak kedže nenávidíš noví klan čo nemá v úmysle viesť vojnu a nič ti neurobil nikto. Osoh od takého klanu môže mať každý nikdy nevieš koho tá hra chytí a v budúcnosti môžeš mať takého hráča sám v klane a čo ešte tak možno bude aj lepší keď si dobehne všetko čo treba. A odporúčam keď si taký frajer že dávaš každému var chod na mapu a nič úplne že každého nonstop a hlavne takých čo ťa puknú za 8 sekúnd. Proste buď frajer o čo sa snažíš ale si na špatnej adrese a nonstop nič každého lebo podľa všetkého hlásiš vojnu aj najsilnejšiemu klanu. Potom buď budeš sám ako na cintoríne v hre alebo pôjde proti tebe každý.
   
 7. ZOHAN

  ZOHAN User

  A berete i důchodce? Jen ty vaše daně? Jako 5%? To bude asi i pro nováčky problém?
  A jaká jste firma? Jste multiklan? Jakou máte alianci?
   
 8. kentik007

  kentik007 User

  ZOHAN Berieme každého kto má chuť hrať a sem tam pomôcť. Daň je na 1% kredit bude na požiadanie vrátený -10% poplatok ktorý nemá klan ani hráč a ešte -5% nech sa nepovie takže na požiadanie vraciam 95% -10% sa stráca takže 85%.zisk pre klan je v tom prípade len okolo 4,7% od takého člena čo si bude žiadať vrátenie. Osobne to budem prepočítavať a písať si mená kto prispieva kto potrebu a kto žiada o návrat. Dokonca je možné aj to že sa mi dá vedieť koľko % chce hráč navracať ja si to napíšem a toľko mu budem pripisovať. Sebe kredit nepošlem ani raz nakoľko éru kreditu mam dávno pochovanú. Je to multiklan sem tam chodím na autopilotov takže pomoc viem poskytnúť aj tam.Ja osobne som verní VRU. Ale ostatné aliancie neberiem hneď ako nepriateľa pokiaľ ma netlačí mizerná úloha čo sa aj tak neoplatí ako pre hráča tak ani pre BP v konečnom dôsledku.
   
 9. V této hře nikdy nebudeš sám. Já nemám v plánu odcházet z CAček a klan jako takový mi stačí. A i kdyby se CA rozpadlo jako na cz2 tehdy RB, tak pořád jsou na serveru klany, které tě vezmou. Prostě nikdy nenastane situace, že bys hrál sám proti své vůli.

  War vyhlašujeme skoro všem neboť doba kdy se hrálo na firmu už je dávno pryč (problém multi-firemní klany, který se začal řešit před dvěma rokama a pořád nevidím ve hře rozdíl).

  Co se týče střílení všech, v dnešní době to není vůbec těžké, neboť buď je potkáš když u toho sedí (v tom případě je sundáš nebo počkáš 10 minut, oni zase odejdou od pc) nebo je střílíš do té doby než to vypnou nebo se přiblížíš k pushingu, který mi za to nestojí.

  Momentálně se zdá, že nejsilnější klan se pozná podle toho kolik má stanic na mapě (což mě absolutně nebaví). Až hra bude opět kolem firem, rád budu hrát pro tu svou. Do té doby je pro mě každá tečka červená, farmení je tak mnohem snažší. :)
   
 10. Saruwkaz

  Saruwkaz User

  Je hezké, že si napsal: "skoro všem". Neboť když jsem před rokem létal na palladku, Penicilin pomáhal cizí firmě, aby si mne mohla sestřelit. Aniž bych se bránil. A pak najednou byl červený. Když jsem pak napsal do chatu jen otázku, čím jsem si zasloužil war...tehdy klan o 3 hráčích...žádná odpověď od vás. Za to mi šeptalo několik lidí, kde jsem, že se přidají na pomoc proti vám. Taky jich pár přiletělo a po pár setřelech jste z palladka zmizli. Na to, že jsem létal skoro každý den a kolikrát klidně celou noc a den, těch sestřelů od vás moc nebylo.

  Co se týče RB, začínal jsem 2017 a jako EIC jsem měl zájem k nim jít. Jak se choval tehdy Storm a spol, stačilo mi. Jestli je to ten Storm, co vás vede, tak super.

  Myslím, že tu hru nehrají jen 14letí, ale i starší, kteří třeba mají v sobě trochu úcty, respektu. Nepotřebují si hrou kompenzovat osobní život. A používají u té hry rozum. Pořád je dost aktivních hráčů na mapách, kteří se dají střílet i bez waru.

  Používat forum k rozdávání waru, kde se snaží klan nabrat hráče, to je další level. Je fajn, že ještě slušnou prosbu o ukončení hned postneš, aby si dokázal svoji sílu. Gratuluji ti. Jsi opravdu borec.
   

Sdílet tuto stránku