DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dolikt

    dolikt User

    od kdy to bude a proč pořád není ofiko k Vánocum
     
  2. Warden

    Warden User

    dolikt: Oficiální oznámení k prosinci (ne k Vánocům) máš na úvodní stánce hry a teď i v oficiálních oznámeních. Informace o tom, co kdy bude, nalezneš v Kalendář - prosinec 2017.

    K prosincovým údálostem na DO byla založena nová diskuze, viz Diskuze: Šťastný a veselý DarkOrbit. Další dotazy k tomuto tématu již prosím směřujte do této diskuze.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jan42

    jan42 User

    Jaký Vlastnosti má ten Lava Goliath X ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. jan42 Stejné jako normální Goliath-X, je to jen design.
     
  5. jan42

    jan42 User

    takže na nic
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jan42 - parametre by sa aj tejto lodi mali upravovat, ale do akej finalnej verzie, to si este musime pockat. Predbezne by to malo vyzerat takto nejak: Planovana zmena parametrov
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Honzin

    Honzin User

    Royal

    Jen se chci zeptat ten zlatý design tu zmrzku bude mít fakt. Já totiž myslel že to mají jen tři lodě.
     
  8. Honzin Pořád je to goliath-X...barvičky jsou jen design, nemění vlastnosti lodě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Honzin

    Honzin User

    Mě jde jen o ty rakety ty u základního typu nejsou.
     
  10. 123812

    123812 User

    Honzin No ono to nejsou rakety jako takové, je to schopnost... která zmrazí loď. Nejsou to ty mrazící raketky...
     
  11. Honzin Jaké rakety? Základní Goliath-X má schopnost Ledový dráp která na 2s zpomalí hráče. Z kalendáře dostaneme designy a ty nic nepřidávají :). Rakety si musíš koupit a nebo splnit zimní bránu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    No já myslím, že pro všechny. :)
    Vždyť už úkoly na 18lvl dávaj nějakých 40 základ, na 19lvl nějakých 80?
    Podle mě je to určitě dnes jednodušší, než bylo při zavedení PETa dohnat 15ku. A co si pamatuju, to šlo celkem rychle, že někteří PETa aj vypínali, aby měli levnější opravy. :)
     
    krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. nepatří to sem, ale chci se zeptat , zda dnes bude helix na uridium?díky
     
  14. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. děkuju, já doufal, že snad bude :/
     
  16. Dobrý den , ak to tu nepatri tak sa ospravedlnujem . Moje otazky su či za kupu uridia (150.000k so zlavou 33prcnt.) plati nan HELIX akcia aj bonus ku nakupu uridia (oleje) ak ano ako často býva tato akcia a kolko dostanem za to oleja ? :D Už si to nepamatam .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    krtko458458458: Ano, Helix se na tento nákup vztahuje, olej ale dostaneš jen za základní množství, tak jako u jakéhokoliv jiného nákupu na hyppy hour.
     
    krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    krtko458458458 - ak je za nakup 150 000 uridia 75 oleja, tak tolko dostanes ;) Ale musis si pockat, ked bude tento bonus k nakupu uridia.
     
    -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  19. Karlosray

    Karlosray User

    zdravi mhrače stava se vam taky když si date mask třeba ve druhe konfiguraci a pak letíte a přepnete na 1 konfiguraci a jdete už vydet a když přepnu zpet na druhou tak jsem zase v masku je to chyba nebo ne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).