DarkOrbit reloaded

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (-bobo-), 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. To prvni video si muzete najit pod nazvem: DarkOrbit Reloaded Video Podcast - 2013 Retrospective
    Na Youtube to funguje uplne v pohode.
    Jinak se to da najit i na fb.
     
    EnZet tohle ocenil(a).
  2. Apokalipse

    Apokalipse User

    Crystal praveze keby DO dlai do 3D tak by myslim ze vecsina hracov uz ani von z domu nevysla a trcala by za darkom, bol by to uz ich trvaly zivot - aspon co sa tyka zavislakov ako ja

    dalej, velmi sa mi paci to nove logo, ma to styl, je to super aj to video je paradne ako je to prepracovane v 3D, bolo by uzasne nieco take hrat, len myslim ze by trebalo mat viac pristrojov na ovladdanie nez len mysku s klavesnicou, alebo by sa to muselo asi prerobit ako je GTA :D
     
    Naposledy upraveno: 3/2/14
  3. Kenny

    Kenny User

    Pokud se koukáte na DO videa, je to u BP časté, ďělat to ve 3D :D
    Já se taky modlím, aby neměnili pohled. Avšak uvítal bych jistou změnu.)
     
  4. EnZet

    EnZet User

    Oni uz maji takovou hru v 3d dost podobnou DO, proc by delali dalsi?:)

    // Tak sem si shledl to video a celkem me rozesmal ten konec :D Prej tady jsme vzdy v dobre nalade bla bla a tu cepici trapnou jak mela na hlave :D :D

    Jinak celkem me zklamalo ze asi neudelaji tu aukci novou :/

    Taky nechapu co je tak tezkeho udelat mapu pro zacatecniky kam by mohli pouze oni a nikdo jiny.. Treba do levelu 10, tam by ziskali nejakou vybavu a pak by sli na ostatni normalni mapy..
     
    Naposledy upraveno: 3/2/14
  5. Kenny

    Kenny User

    A jak to víš, že nebudou dělat novou aukci ? :)
    Je to ohlednutí za rokem 2013 :D
     
  6. EnZet

    EnZet User

    Tak pokud jsem to spravne pochopil rikali to tam tak trochu.. ta informace o nove aukci vysla jeste v roce 2013..
     
  7. Zafod

    Zafod User

  8. Dobrý den, dostal jsem 2 maily ale nevím co jsou ty balíčky.. poradíte někdo?
     
  9. By mě zajimalo co bude ta nová "verze hry" =)
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Ten dotaz by jsi měl napsat spíš sem: Bonus kód

    V sekci Uridium klikni na kupóny a tam zadej bonusový kód.
     
  11. Korben

    Korben User

    EnZet odpusti si ohovárať niekoho koho nepoznáš.
     
  12. tež z toho videjka nejsem moudrej titulky sice šli ale jen prvni větu pak už nešli .Takže zas jen čekat no necham se prekvapit co nas teda bude čekat ale nebojte ve 3D to nebude to už je od BP nebo něco takového :);) no asi budem pěkněo_O
     
  13. Korben

    Korben User

    EnZet link na tvoje tvrdenie.
     
  14. EnZet

    EnZet User

    Mohl bych jich sem dat desitky, ale ty by jsi na to nahlizel stejne jinak nez ja a nikam by to nevedlo, proto to utnu uz tady..
     
  15. Crystal

    Crystal User

    enzet to ze spomenuli ze budu nove aukcie akoze znamena ze budu v 2013? to je dobra hovadina....aukcie budu mozno za mesiac mozno o pol roka to je uz na nich.......

    prepac ale kritizujes tu niekoho koho si vzivote nestretol..tak sa krot laskavo..az budes dospely tak to pochopis
    a Korben musi robit poriadok tu na fore, kazdy len kritizuje ich pracu hned chce vsetko zadarmo, ale uvedom si laskavo ze oni to robia zadarmo a su tu pre hracov, takze ked si slusny a spravas sa podla pravidiel tak vzdy pomozu...
    a uvedomte si konecne ze oni nie su BP, tak na nich nezvalujte veci za ktore nemozu

    a ak chces v dalsom poste zacat utocit namna tak radsej nepis nic
     
  16. Korben

    Korben User

    EnZet tak si to vyjasnime, ešte jedno napadnutie či už hráča , moderátora alebo zamestnanca BP budeme brať ako urážanie a bude ti udelený ban a nie len na fórum.

    To sa ti nevyhrážam, len ťa upozorňujem. S tvojej strany to nieje prvý prípad.
     
  17. Zafod

    Zafod User

    Y*o*D*i*A*k* titulky jdou po celou dobu videa, odzkoušel jsem to na dvou připojení i na dvou PC.
     
  18. EnZet

    EnZet User

    Prisel mi nejaky kupon na email k tomu reloaded.. co mi to prida? Nic jsem nespozoroval..
     
  19. Zafod

    Zafod User

    EnZet tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim si,ze ohladne toho noveho nazvu tu padlo uz dost prispevkov.Staci si pozriet video(link bol poskytnuty) a kto nebude rozumiet,ma moznost si pustit k tomu aj titulky,dalej nevidim co riesit.

    Uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.