Diskusia: Akcia Dominancia

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 11/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    800k je jak nic. Já puknul a ještě mi za oknem svítilo 300k HP 550k štítu a zničení od stanice (nikdo nestřelil, jen stanice).
    Každopádně zas to je jen jedna rána za 3 sec, problém je, že nikdy hráč neví, kdy tu šlupku dostane a ISH už nepomůže.

    Jinak teď jde stanici ustrážit i s jednou citadelou proti 5ti lidem nebo i s normal lodí proti dvoum nebo třem. Jednu stanici sem sundával sám a je to fakt nadlouho. Ale ve skupine je fakt, že když to hráči umí a nebo nepřítel má pádla v klanu, tak to jde dolů jak po másle.

    Nejhorší je, že nás to bavilo tak týden a teď už se to nechce nikomu ničit, všude jsou stanice nehlídané a jen škoda muni.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - no 800k je neskutocne vela a do toho este, ked ta focusnu hraci a vacsina z nich dava tak za 100k dmg, tak to je uz tazke ustat aj na kruhu so schopnostou. ;) Ale nemali sme problem dat stanice dole, no ked su citadelky s dmgermi + aegisky, tak to je velmi tazke. Vsak prave,ze hraci lutuju muni, ale ked vidia, ze tam su boostre na BS a cest, tak to rychlo chcu dat dole, aby napriklad hraci z nepriatelskeho klanu nemali tieto benefity zo zakladni :)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Základny se upravily? Tak konečně tedy nějaká dobrá zpráva. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Chcel som sa spýtať, event bude trvať do 31.7. do polnoci? Teda prelom 31.7. a 1.8. alebo sa nevie?
     
    poloboh-herkules tohle ocenil(a).
  5. Akce Dominance poběží od 17. července do 31. července.

    Většinou to bývá do půlnoci :D.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Pubisher: Však jasně. Ale vždy je jednodušší si postavit svou než likvidovat cizí.
    Pokud se nás sejde 3+, je to o něčem jiném, ale ve dvou se to už nechce nikomu, byť to mohou být sebeelitnější lodě. :)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Tak se akce blíží ke konci a já můžu jen chválit. Při akci nebyli žádné chyby až na pár bugů v okně stavění stanice na mapě, ale vždy pomohl relog. Stanice BOMBA, konečně stanici nemůže sundat jeden člověk skákáním na střed jako dřív, ve třech lidech už to jde :) Co jsme zkoušeli, tak dmg stanice se dají dostat přes 600k což je slušné :D Bojky na pvp na cz1 bohužel nuda :/ prvních pár dní bylo co střílet, potom už sem to tam nechával stát a dělal u toho něco jiného protože už tam bylo celkem mrtvo :/ Úkoly na akci pohoda, přiměřeně obtížné (zvládl sem je splnit s 8irisovým účtem) a úkoly od levelu 22, taky pecka :) konečně je co dělat :D Jinak už si i dovolím tvrdit že akci vyhráli multifiremní klany AC a *** jak sem předpovídal, takže taky spokojenost :D Jen musím poznamenat RIP boostery co jsem prostál na tich bojkách, ještě že distibučáky se dají zase koupit v doplňkách :) :D
     
  8. Borat

    Borat User

    Akcia bola super. Konečne akcia ktorej som sa zúčastnil a na PVP mapách nebola nuda.
     
  9. Pokud se člověku multiklany nelíbí, pořád má možnost sestavit klan jen z hráčů z jedné firmy a nenechat jim vítězství. Aktivních hráčů ubývá, a tak se není čemu divit, že hráči se snaží seskupit..
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  10. Borat

    Borat User

    Aj my sme multifiremny klan a zajtra je odmena naša :cool:. Proste treba to brať tak, že lepší zvíťazili.
     
  11. Borat vím že to sem nepatří, ale není tam nějaká chyba? (3. klan)
    [​IMG]
     
  12. Karlos

    Karlos User

    To by mě opravdu zajímalo kdo koho zkorumpoval a hlavně jaké máš k takovým tvrzením důkazy.

    Jinak multiferemní klany jsou nedílnou součástí hry,nevidím důvod proč by hráči kteří v nich jsou měli být vůči ostatním nějak omezováni.

    Dále jsem zjistil že klan AC o kterém tu píšeš multifiremní není -
    Zkratka/název klanu:[«ΛC™] Autistic Crew ™, Datum založení:05.04.2014, Pořadí klanu:5, Firemní příslušnost: VRU

    Řekl bych,že jsi si iformace které uvádíš dostatečně neověřil a na základě nich obviňuješ ostatní hráče z podvodu a uplácení což asi není úplně štastné řešení a příště by ses měl takových názorů pokud možno vyvarovat.Mohl by si to někdo vzít osobně a být tím značně dotčen.

    Očekávám,že uznáš že to byla chyba a omluvíš se. Díky.
     
  13. Borat

    Borat User

    pyяø•uиsтøppαblє no chyba to nebude. Aj v klane ukazuje, že sme na 3. pozícii.

    No asi viem kde bol pes zakopaný takže čoskoro by sme mali padnúť dole.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/17
    cernakockanatrave tohle ocenil(a).
  14. No podle mě super akce, až na pár výstřelků tři firmy proti sobě, byl to nářez, konečně plné mapy, tedy trošku. A -baghira2- ? Pořád stejné...
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Musím uznat, že akce se povedla. Na pvp bylo pěkně živo. Za sebe hodnotím akci pozitivně.

    Co se týče multifiremních klanů, tak na jednu stranu se mi tohle fungování nelíbí, na stranu druhou zase chápu, že starý časy DO jsou bohužel dávno pryč. Pomalu začínám rozumět multifiremním klanům. Rapidní úbytek hráčů se na existenci firemních klanů dost podepsal. Dnes, když si chce hráč pořádně zahrát, tak nemá s kým. Takže jedinou možností je multifiremní klan. Pro nás, kteří lítáme za firmu, jsou tyto klany na obtíž. Ale každý si přece může zvolit jak a s kým bude hrát...

    Já jsem díky jednomu hráči tak trochu poznala, jak to v těchto klanech funguje a myslím, že to má něco do sebe. No prozatím pořád kempím v našem neaktivním klanu :cool:

    -baghira2- prosím tě, co to zase plácáš. Jaká korupce a protekce? To, že je někdo v multifiremním klanu neznamená, že porušuje VOP nebo zákony. Nikde se nepíše, že tyto klany jsou z akce vyřazeny. Nebo jsi snad něco takovýho ve VOP nebo v pravidlech našel? Pokud ano, tak nám to tu napiš.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/17
  16. Borat

    Borat User

    Dobre kľud. Ak hráč vypáli na APS tak ide na port. Chalani určite vedia, že nemôžu strieľať aj keby čo sme mali.
    A prosím len k téme diskutovať.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal:
    Prosím kompetentní pracovníky, aby autora vyzvali k předložení důkazů jeho tvrzení, nebo ho pořádně a po zásluze tohoto autora příspěvku konečně potrestali.
    Prosím o odstranění těchto příspěvků, protože je to už do nebe volající?

    Dále taky napsal :
    Není toto už vyhrožování do reálu, nebo se ptám, co má tento výplod společného s touto akcí nebo samotnou hrou.
    Dále byl moderátorem vyzván, aby se omluvil, dosud tak neučinil a žádný důkaz svého tvrzení nepředložil?
    Pardon za ot, až se toto dořeší, můžete to smazat.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/17
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Borat napsal: "Dobre kľud. A prosím len k téme diskutovať."

    ZOHAN, prečo to nerešpektuješ a nezmeníš si nick, ku ktorému si bol vyzvaný v inej téme?
    Prestúp ku eic, bude kľud. Boratovi som sľúbil, že na Teba viac reagovať nebudem.
    Škoda reči, ku niekomu takému, ktorý sa do toho vôbec nerozumie.

    A odkedy je slovo máslo, vyhrožováním? Někdo tu měl rozhodně, úpal. :D
    Tady je důkaz Tvé delikvence: tituly-cz1 Ty delikvente klanu AC.
    Ať toho důkazu převeří také, nakolik sem ho poskytol v předstihu.

    Keby si aspoň písal ku eventu Dominancia.
    Nech vymažú môj aj jeho príspevok, a bude kľud. Za OT se omlouvám.
    Beru body, beru OT, ale reagovať som na neho, proste musel.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  19. Borat

    Borat User

    -baghira2- zase začínaš s tým nickom?!?
    Vyzvaný k ničomu nebol a to len ty si namýšľaš. Alebo keď fakt bol hoď mi presný link na príspevok.
    ZOHAN nechajme to tak. V tejto téme to je stále to isté dookola. AC toto AC tamto raz vznikne DC tak bude DC toto DC tamto.
     
    cernakockanatrave a Karlos tohle ocenili.
  20. A je to tady AC/DC
    [​IMG]