Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jakub455

    jakub455 User

    No je zaujímavé, že pritom ako všetko beží sa nájdu ludia, ktorý do toho neustále vrazaju money za nákup uridia .

    Moje Max. mesačné je cca. 10€, aj to premýšľam či mi to za tú zábavu stojí

    Chamtivosť BP,? Je to hra a provoz niečo stojí, ale podľa mňa je za tým menej hráčov, kt. hrajú aktivne=menej ľudí kupuje uridium+ veľa ľudí má uridium na celý rok robenia brán
     
  2. slevy v obchode furt nic -_- pritom meli byt v patek abosolutne tomu nerozumym si znas dela zas bp srandu? nebo jak?
     
  3. *-**-*-*

    *-**-*-* User

    Máte tam napsáno parádní slevy, za takovej nadpisek by potřebovali proplesknout :) Při takové akci a lhát (y) Ještě, že už moc nehraju.
     
    -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    Moderátor sa nemusel pýtať na nič a bol by pokoj. Napíše, že máme len info čo je na fóre a bodka.
    Moderátori pracujú z informáciami, ktoré dostanú, nič viac, nič menej. Ak to niekto nedokáže pochopiť tak si má pokecať najlepšie práve s Dr.Chocholouškom.
    Dozvieš sa tu len to, k čomu sú informácie. Cucať info z prsta sme sa ešte nenaučili. To že sa vytočíš pre hlúposti, je tvoj problém a to musíš riešiť na inom fóre. My za to nemôžeme.
    Presne tak, presne to by si mal robiť.
    To je to najmenej čo môžeme urobiť pre tvoje zdravie a dovolím si pribaliť aj smajlika. :D


    ZOHAN, to môžeš urobiť na Discorde. Na mňa adresu nepotrebuješ. Pozri si kalendár na en fóre, alebo na de fóre, prípadne iné fóra. Buď majú to čo my, alebo majú toho menej. Moderátori sa snažia dávať k dispozícií čo najviac dostupných informácií, ktoré obdržia.

    *-**-*-*, Už asi starnem, kde to máme prosím ťa napísané.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  5. *-**-*-*

    *-**-*-* User

    Asi stárneš. jak jsi již napsal. Třeba tohle na HL. stránce?
    Parádní slevy u příležitosti Promethea

    Lhát se nemá :) Nazdar.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    *-**-*-*, Tak to má napísané BP v hre, nie my na fóre a nestarnem :D, ja mám v hre napísané len: Úžasné akcie Prometea
    Neviem kto robil preklad na CZ serveroch, keď tam napísali: Parádní slevy u příležitosti Promethea
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. *-**-*-*

    *-**-*-* User

    Já vím, jen si to blbě pochopil myslel jsem už v prvním příspěvku Hl stránku od bp :) Každý stárne, tak nelži. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *-**-*-* - kolega ma pravdu, ze v CZ preklade su spomenute zlavy a v SK uz nie :rolleyes: V kazdom pripade na niektore ucty prisli zlavy na nakup uridia, staci si precitat predosle prispevky v tomto vlakne ;)
    Ohladne zliav si pozri este TENTO prispevok.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Korben

    Korben User

    Na lietanie moc času nemám, tak som hľadal na fóre. A asi že moc nelietam, tak sa mi na účte zjavila zľava.
    zľava.JPG
    A nestarnem, keď mohol byť Lenin večne živý, ja môžem byť večne mladý. :D
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. *-**-*-*

    *-**-*-* User

    Punisher tím pádem je to nefér :) Ale co si budem nalhávat, nevadí a díky :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Takže mám očakávať že nebude ta zľava vôbec? za celý víkend?
     
  12. Korben

    Korben User

    Ak dostaneš ponuku na zľavu, tak po prihlásení na hlavnej stránke.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Sentiero

    Sentiero User

    Já myslím, že ty slevy v herním obchodě ani být neměly. Asi tím mysleli jen slevu na koupi U a špatně to hráčům podali.

    P.S. Ale ale, kdopak si tu myslí, že nestárne? :D To tě hned vyvedeme z omylu. To víš, že stárneš.:D:p
     
    pes-zorro, -baghira2- a ChuckNorris tohle ocenili.
  14. jan42

    jan42 User

    nevím kdy to bylo ale vím že to bylo loni , několik dní bylo v obchodě uplně vše ve slevě a všude byla ta červená značka s procentem. vím že to bylo opakovaně a několikrát a myslel jsem si v tu dobu že BP asi zkrachovalo když stále dava slevu na vše :D nevím co to bylo za akce ale vím že takové období bylo... chci se zeptat tedy jestli to bude zase ;) myslím že to bylo v období po vydání 3D formací protože vím že sem si je pak v té slevě všechny nakoupil
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Nevíte někdo, jaká je speciální odměna v lambda? V kalendáři je, na hl. stránce ne.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Obávám se, že pet designy. Trochu OT, ale opět nedotáhnutá malá akcička od BP. Něco nechají dát do kalendáře a na hlavní stránce chybí základní informace o odměnách, ale je sobota a oni mají konečně volno. Jinak v epsilonce je asi odměna balíček pro lodičku goliath.
     
  17. No ak tym bp myslelo zlavy na nakup urka tak tym pomylilo aj moderatorov. Pretoze som o tom vedel vopred a par moderatorov hovorilo ze budu zlavy na vsetko. Myslim CZSK team.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. No to by me prave zajimalo. Kde jste teda, vy moderatori, zjistili ze budou slevy v obchode? Museli jste dostat info od BP, pokud se nemylim? V kalendari bylo Prometheus cerny patek a kdyz jsem se ptal na chatu, tak mi Chuck psal ze budou slevy v obchode...
    Minuly rok byly slevy? Mozna jste to odvodili od toho ze?
    Zpravu neberte ofenzivne ;).
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Korben

    Korben User

    Kde to je napísané?

    Tento mesiac sa myslím 2x menil kalendár, podľa toho, čo z BP prišlo a mnohé iné úpravy. Podstatné je to, čo je ako posledné. Zmeny v kalendári môžu nastať vždy, má to len informatívny charakter.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Čakám na tú zlavu 90%... Nehovorte že by niektorí mali byť zvýhodnení a iní nie.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.