Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben pisal to Chuck a aj iny moderatory ze budu zlavy ;-) NA ITEMY v OBCHODE.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Zase se musím smát. Hráči pořád nechápou, že BP je má na háku.
    Např. 50%boostry, které se kupují za peníze koupíte a pak zjistíte, že věc kterou jste si koupili nefunguje. Takže peníze pryč a čas 50%boostru taky pryč a kompenzace v nedohlednu!!!
    Co čekáte od hry, co nemá hlavu ani patu. Hru drží hrstka lidí, kterým je líto přestat hrát protože do hry investovali nějaký peníz nebo se chodí pobavit s lidmi co nějakým způsobem znají.Hra už dávno ztratila své kouzlo. Prakticky skoro vše se v té hře znehodnotilo!
    Proč by dávali slevy? By někdo musel složitě programovat a nakonec by to třeba i přestalo fungovat ;):D:D
     
    PrahaPankrác a *jakub1310* tohle ocenili.
  3. Korbene, nekdo to tu psal, ja uz si to nepamatuji mozna se pletu a bylo tam jen Prometheus den. Tak jsem se ptal Chucka a on mi psal, ze budou slevy.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Super. Zlavu som dostal na NEAKTIVNY ucet na GA1. Ten ucet nehram vobec obcas tam nalogujem nekupoval som tam skoro rok nic a zlavu som dostal tam :) Je zaujimave ze na GE1 kde som premko mal este minuli mesiac zlava nieje. Na CZ2 oboch uctoch tiez nieje a ani na GA1 hlavnej nieje.

    Gratulujem davajte zlavy na ucty ktore su vedlajsie popriade neaktivne. :) chcel som hodit donate 100vku ale asi tazko ked nedostanem nic len potreskany Helix. :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] - ta zlava je len jednorazova a aj tak by si musel kupit za zvysok z tej ´´stovky´´ uridko pocas helixu ;) -->TU<-- som pisal, kolko je zlava v %, aka cena a co za to dostane hrac.
    Vcera sa napriklad dalo kupit uri pocas helixu 400% a pripadne ak mas zlavu na uridium bud 33 alebo 50% a k tomu su este specialne odmeny k zakupeniu uridia v podobe oleja, ak nemas vsetky lode, tak sa to zide :) No mi nepride nejak zle.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher ano rozumiem. Len problem je ze preco ten bonus nema kazdy ? ;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] - poviem to takto. My zozbierame reakcie hracov a posunieme ich vyssie. A uz bude na BP ake budu ich dalsie kroky v tejto veci :) Viac spravit nemozeme, nech si hraci nemyslia, ze my tu mame nejake tlacitko na pridelovanie zliav alebo co :D
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Jasne punisher vsak ja viem :) Ale ako si sa mi smial na Discorde spominas ? ked som sa pytal co ten black friday ;-))
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] - zlavy sice prisli vcera, ale na uridium aj to nie vsetkym prislo. Vyssie miesta sme informovali v tejto veci, ale tak je vikend, moc toho nevyriesime teraz. ;)
    A smial som sa na tom, ze ked su to zlavy na cierny piatok, tak by bolo fakt divne, keby boli v sobotu :D
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. jaritko

    jaritko User

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], proste sa snažia získať nových platiacich hráčov. Aj keď osobne si myslím, že je to zbytočné. Kto chcel, ten si niečo navyše zaplatil aj doteraz a kto nie, toho k tomu takáto jednorazová ponuka nepresvedčí. Hlavne pri situácií v akej sa sa hra momentálne nachádza.
     
    jakub455 tohle ocenil(a).
  11. jaritko pozri mne by uplne stacilo 1,5 mega urka kludne by som si to zaplatil ;-)
    Punisher ano chapem :D :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Na malém účtu mám slevy dvě, jedna na 1,5m U a druhá na 600K U. Nedá se to kombinovat s MHH ani helixem a je možné to koupit pouze jednou...a nějak mě to ani neoslovilo.

    Na velkém účtu mám prd asi proto, že je celkem aktivní, dotovaný a to i přesto, že často brblám jak nic už nezaplatím :D. Že by mě ale vadilo, že nemám slevu...no co, tak ji nemám. Spíš mě mrzí, že nebylo včera ke koupi něco v obchodě co se normálně neprodává nebo sleva na předměty alespoň abych si mohl koupit něco, co stejně nevyužiji :D.
     
    -baghira2-, pes-zorro a jakub455 tohle ocenili.
  13. Limitles tu ide aj o to ze niektory ludia si dajmetomu nafarmily urko len kvoli zlave.. Sedeli za tym dlho len aby mali urko. A to iste napriklad daky chalan co nema 18 a nema moc penazi kupoval si psfc alebo je jedno co len preto aby mal zlavu. A nema nic ;-)

    (nie ja mam dost penazi) ;D
     
  14. Já ti rozumím ale nikde nebylo napsané, že budou slevy...já tedy o ničem nevím, nikde jsem to nečetl snad :D. Tady je alespoň vidět co s lidma dělají reklamy a jak většina blbne, nepřemýšlí...Obchody dávají jako slevy aby nalákaly spotřebitele na neprodané šunty, beztak to lidé kupují za normální cenu bez slevy a vůbec si to neuvědomují... ale jo ty procenta vypadají hezky no, holt marketing :D.
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  15. Limitles.. hovorilo to niekolko moderatorov. Dalsia vec mas to na hlavnej stranke
    Parádní slevy u příležitosti Promethea.


    Dufam ze staci ;-))
    Mal jednoducho dostat kazdy tu zlavu.
     
    jakub455, Łïmïtlεşş a -baghira2- tohle ocenili.
  16. †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] máš pravdu, takový velký písmenka a já si toho všiml až teď co jsi o tom napsal...:D. Na čase abych přestal pít tu ohnivou vodu...
     
  17. jakub455

    jakub455 User

    Jaritko niečo na tom bude :(.

    Brat má 90% zľavu, pritom vôbec nie je pravidelným platicom, čo potreboval si nastrieľal :rolleyes:.

    Samozrejme paladko, Max. 2-3 krát double boxy a pár slevakov. 1 premium. aj to za 1,5/mesiac.
    Tiež ma nafarmene ucko na 3D formácie, mimochodom tá zľava v obchode už fakt dlho nebola:confused:;)

    A Punisher ale tá zľava 33 alebo 50% máš počas celého roka nie,? :D
    Ďalej tie oleje za ucko,?
    To už fakt radšej 3€ na tie boostre a zastrieľať si:D
    Za také peniaze olej, to už je ako ten trik:
    Buy 70 obsidian key=Nimesis:oops::mad: opäť P2win nemyslíš,?:D
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
  18. Korben

    Korben User


    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], Ak by tam bolo napísané:Parádní slevy pro všechny u příležitosti Promethea, tak by si mohol argumentovať, že to malo byť pre všetkých rovnaké.
    Ja tam mám iný nadpis, okrem toho ten nadpis negarantuje, že zľavy maju byť pre každého. Už som tu písal, že ja mám v hre napísané: Úžasné akcie Prometea to by som akože nemal dostať nič, lebo tam nieje nič o zľave. A ak o tom niekde písal moderátor, tak pochybujem že napísal, že budú na 100% zľavy. Skôr napísal, že "možno niečo bude", alebo "určite niečo bude".No čo presne bude, to napísať nemohol, keď k tomu nemal presné info.

    No v konečnom dôsledku je to tak ako to je. Dajte mi sem ofiko kde bolo písané o zľavách v obchode a pre všetkých a ja to rád prepošlem na BP.
    Plne chápem že to mnohých hráčov naštvalo, no nikde nebolo oficiálne potvrdené, že budú nejaké konkrétne zľavy.
     
  19. Decent.

    Decent. User

    Keď som minulý týždeň pozeral kalendár tak tam bolo napísane Prometheus čierny piatok zľavy a potom to tam už nebolo
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    No v Kalendáři jsem taky něco viděl. :)

    Mě by spíš zajímalo tohle:
    • 6 báječných setů fragmentů Promethea, se speciálními prémiovými a platinovými sety a dalšími odměnami!

    Okej, šest setů fragmentů v paymentu je, ale něco extra premiového k tomu tam teda nevidím... Nebo vy jo? :) A ty další odměny?