Zpetná vazba Diskusia: Aktivity narodenín DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Moloch8559 - mna osobne to neprekvapilo. Za tu dobu, co som tu som si zvykol. Ale je to v rukach vyvojarov, oni s tym nieco mozu spravit a preverit, preco sa ta akcia nespustila aj na tomto servery.
     
    -baghira2- a Severus tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,??? Je jen úsměvné, že jsou ty úkoly ''zimní akce'' stále stejné už od roku 2011???:mad::mad::mad:
    Velice kreativní na 15. let hry, která se stále vyvíjí a žene dopředu?;)
    P.S. A zítra začne akce a nepůjde server?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. Trikolora

    Trikolora User

    1 hodina 25 minut a stále nejsou ice
     
    -baghira2- a CharlieSheppard tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - aku akciu mas na mysli, ze zajtra zacne? Nic som nevyhadzoval a boxiky na mape neberiem ako akciu :D
    Ja som uz davnejsie vravel, zeby to chcelo rework a navrhol som aj to, ze ak chcu davat nepodstatnosti ako poukazky na opravu formou odmeny, tak nech aspon umoznia ich vyuzitie pri oprave PETky za poukazku. Aspon hraci bez premka by to vyuzili, ale dodnes sa to neimplementovalo do hry :) Takze nie som prekvapeny, ze tie ulohy sa nezmenili.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Trikolora

    Trikolora User

    Když už se upozorňuje BP tak doufám,že to nějak vykompenzujou tu ztrátu která stále nabývá
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Trikolora - kompenzacie sa robia skor vtedy, ked si nieco zakupis a v dosledku chybi zo strany BP to nemozes vyuzivat, napriklad 50% boostre. Tu je vysoko nepravdepodobne, ze bude kompenzacia. Pretoze hraci budu mat stale na splnenie uloh dostatok casu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Trikolora

    Trikolora User

    Slabé hráči moc ne
    -_-
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. urcite to nebolo tim ze sa mi zdali slabe ale asi som ich hladal este pred restartom servera lebo teraz sa mi uz zobrazuju normalne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    wulfric666boos - tak neviem o kolkej presne nabehli ulohy, ale hned po polnoci urcite neboli, to som pozeral.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ramencz

    ramencz User

    takže mám brát i to že teda ani boxy nebudou na pve ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Třeba umím číst mezi řádky a vrabci na střeše cvrlikají celý rok přece.:)

    #36
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [QUOTE="ZOHAN, post: 986548, member: 20102"
    P.S. A zítra začne akce a nepůjde server?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:[/QUOTE]
    Tak potom by bolo lepsie sa vyjadrovat, pretoze nikde som nepisal, ze akcia zacina zajtra, len, ze na FAQ ohladne akcii uz BP pracuje.;) Obcas nejde server, aj ked nebezi akcia :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    A není to nakonec jedno? Nebudeme tu přece slovíčkařit ne?
    V pondělí dají něco jiného dle FB.
    Otázkou zůstává, čemu vlastně nakonec BP říká ''zimní akce''?
    P.S. No uvidíme zítra, kdo měl pravdu a všichni se těší na ''bombastické'' oslavy a miliony super věcí a dárků tzv. zadarmo.:)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak toto je kalendar akcii spolu s narodeninami a okrem toho ma prist aj zimny event, ale ci bude cosi nove, co pochybujem alebo len skorpiruju ten predosly, na to si musime pockat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Všechno nejlepší Darku orbite k 15 letum:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Trikolora

    Trikolora User

    Boxy jsou ;)
    ---------------------
    O půlnoci nebyly to je pravda začli až nějak okolo 8 ráno tuším , ale doufám že již dnes už budou ICE meteoroid , včera jsem čekal jak pako 2 hodiny a pak už jsem to vzdal :D
    Ale na hl. Stránce stále není soupis akci po pravé straně jak byva , mám obavy že ani dnes to nespustí :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/21
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Mě se líbí, jak všichni čekáte, co přijde velkolepého. Vypisujete tu, spamujete do chatu, nečtete ofiko oznámení a když už to konečně dorazí a vy máte možnost si ty úkoly či battlepass missions udělat, tak vytáhnete špínu, nadávky a bůh ví co.

    CHILL. Tím, že tu budete spamovat Punimu to fakt neurychlíte.
    Všichni se dočkáte :p;)
     
  19. Trikolora

    Trikolora User

    Tak to se omlouvám vím jak přispívat na fórum, nedošlo mi to sorry
    Kdo tu háže špínu?
    Já nečekám nic velkolepého očekávám že když se naplánuje akce tak bude fungovat ;) o nic víc nejde, nekupuji si věci proto abych je promrhal přeci ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Trikolora, Tady na foru to nikdy nevyřešíš a pokud chceš zábavu, tak zkus kontaktovat Mrs. Saimon na discordu a potom brzy zjistíš, kde mají zástupci BP celou hráčskou komunitu?
    P.S. Myslím si, že AnanasovejSperminátor, měl na mysli spíše chování hráčů na chatu, ne tady.:)
    Tak za 10 minut zjistíme, jak dneska makali na odstranění chyby na Pve serveru?:rolleyes: