Zpetná vazba Diskusia: Brána Eternal

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Těžko říct. Čím víc jich je, tím spíš to nebudě fungovat, tak jako by mělo.
    - Záleží to od množství (počtu) kolik jich je. Ráno je moudřejší od večere.

    Jednotlivec ve hře za to nemůže. Přece nikomu nemůžeme upírat, aby si to nezahrál.
    Sme jenom lidé a děláme chyby, proto by sme se navzájem měli tolerovat. To je vše.

    P. S.: Kdo má nawarpovanou loď i na 5-2, může se zkusit i odtud, přihlásit do hry. ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/20
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Výrobce-Marmelády - nieco nemusi fungovat preto, ze je prilis velky napor na servery a nemaju na to potrebne kapacity, aby to zvladli a ine nemusi fungovat kvoli problemom v kode, ktore nie je lahke najst a odstranit. A ked aj nejaky problem najdes a odstranis, mozes tym vyvolat problem niekde inde. Nuz mali si na tuto akciu nechat viac casu zrejme.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Na co potom chtějí vývojáři zpětnou vazbu od hráčů z test serveru k této akci, když tuto akci spustili skoro hned po testování? To si jako mysleli, že si to nějak sedne, když ne, dáme jim kupon, tím jim zacpeme ústa a za pár dní stejně akce skončí, pak už budou lagovat a bugovat brány jen v sobotu a hlavně v neděli. klasika:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tak ono testovací server slouží spíš na otestování funkcí akce, na zátěž živých serverů se z tesťáku připravit bohužel moc nelze. Ne že bych tím chtěl někoho omlouvat, sám si myslím že to docela podcenili, ale tak to bohužel je, aspoň s test serverem.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nechápu, proč se tak vehementně zastáváš svých chlebodárců, ale nezlob se na mě, když hra v noci na prázdném test serveru vykazuje nestabilitu a je plná chyb v zobrazování #17 a #19, tak potom mi není jasné, proč máme něco testovat a proč po nás chtějí zpětnou vazbu?
    A to při testování brány eternal byl nad ránem test server skoro prázdný.
    Mě to tady zavání fušerstvím a amatérismem. Určitě tato skvělá hra opět přitáhla tisíce nových hráčů a servery nezvládají nápor hráčů na x-1, brány šlapou jako hodinky a všichni jsou spokojení a konečně i BP přiznal svou chybu :
    Reštarty serverov cez víkend
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tak v prvé řadě BP není můj chlebodárce, mě živí moje vlastní práce, stejně jako ostatní, a věř nebo ne, odmítám od BP i veškeré výhody, protože s politikou firmy v hodně věcech nesouhlasím, však jsem i psal v příspěvku výše že nikoho neomlouvám. :) Ale vím že test server funguje jinak než klasické servery, to co se stane na test serveru se nemusí stávat na normálních a naopak. Samozřejmě to jako vždy uspěchali a vydali akci dřív než mohla být pořádně otestována. Ale to také není ve firmách většinou problém vývojářů nebo QA týmu, ale plánu daného ze shora firmy. To se děje u strašné spousty online her, nejen u BP a děje se to i u mnohem větších firem. Proto mám na tyhle věci trošku střízlivější pohled. ;)
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - to sluzi pre tych, ktori maju problemy s hrou a nie je to chyba BP. Avsak ako uz som aj vyhodil oficialne oznamenie, BP si je vedome toho, ze chyba je na ich strane, preto bola aj kompenzacia a preto prebehnu cez vikend restarty. Tato akcia je jedna z najlepsich ake kedy boli, pretoze je to nekonecna farma na uri a muni, teda pocas trvania akcie. Samozrejme napor hracov je obrovsky, kedze kazdy si chce nafarmit, co sa da.
     
  9. josef402

    josef402 User

    no urko si nahrajes pokud to das ,ale rozhodne na tom nedas muni. to rozhdne ne v porovnani o co prijdes a je jedno 1,2,3,4, a rakety a co dostanes
     
  10. chattt

    chattt User

    dáš na tom munici, pokud si koupíš keditovou ...
     
  11. chattt

    chattt User

    mohli by alespaň vrátit montáž offline - když jim to nefunguje - aby si člověk mohl upgradovat, nebo něco vyrobit ....
     
  12. Dnes je to v té GG hrůza,co port do další fáze vlny to nové spojení,co port z GG ven to nové spojení,aktuálně se bohužel nedá ani nalogovat do hry, vytváří se spojení a to je tak všechno :rolleyes::D
     
    Naposledy upraveno: 18/4/20
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Akcia sa mala proste vypnut,ked nefunguje.Hraci maju zakupene boostre,ktore casovo plynu nezavezne na tom ci hraju.Je to frustrujuce.Dobra brana,konecne pre zarobok vsetkym,neprinasa zazitok,len zlost.Nebolo tazke predpokladat,ze ucastnikov bude az az
     
  15. chattt

    chattt User

  16. Kubkoxd

    Kubkoxd User

    Dobrý večer ,
    Event dobrý ale zbytočne dlho.. Neviem či to niekoho baví robiť každý deň.
    Mali by ste zväčšiť škálu výhercov v umiestnení .. TOP 100 ľudí ? Jasné , že to obsadia TOP hráči .. Alebo podľa "levelov". Myslíte aj na slabších hráčov , aby mali niečo z tej hry.
    No a po reštarte serveru ? Nebudeme sa tu klamať , je to horšie ako predtým.
    No chápem , že to nie je nič ľahké .
    Uvidíme keď príde "client" , či to polepší hru .
    Goodluck & Have fun .
    Stayhome
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kubkoxd - pre TOP hracov? No pozeral som aktualnu tabulku a je tam 5 sef kapitanov a jeden kapitan. Nemaju ani full PP, ten kapitan ma hraci cas nieco nad 1000 hodin len a 21.lvl. Nepride mi to tak, zeby ta akcia bola len pre TOP hracov.
    Co sa tyka problemov, zial musime pockat, az to spravia.
     
  18. Kubkoxd

    Kubkoxd User

    Punisher , ospravedlň ma teda.
    U nás sú v umiestení ľudia , ktorí dali vlnu 340 a vyššie .
    Je to nemožné dosiahnuť pre niektorých . Ja sám som skoro UFEG a dal som 330 vĺn .
    Závisí od serveru možno .
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kubkoxd - ja som tiez full a nejde o to, zeby to nebolo mozne aj 458 vln dat, skor ide o to, ze na to musis mat trpezlivost, taktiku a samozrejme dobre pripojenie a PC, ked si ovsem full hrac s patricnou muni. Zial teraz brana hapruje, takze je to riziko. Osobne dufam, ze za tou branou sa skryva cosi viac, napriklad, ze testuju co vsetko dokaze hrac sam spravit a aku zataz NPC so schopnostami zvladnut a mozno podla toho implementuju novu branu do hry, ale to je len hypoteza :)
     
  20. mna zaujima jedna vec ...
    Preco hraci (hviezdickovany prevazne ), postavaju s lodickami cely den pri tej brane ?? o_O