Diskusia: Cross server zóny (R-zóna neboli Refrakce)

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 7/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Páči sa Vám nápad Cross server zón?

Anketa uzavřena 7/1/17.
  1. Vyzerá to zaujímavo

    65 hlasy(ů)
    60.7%
  2. Minimálne až vôbec

    10 hlasy(ů)
    9.3%
  3. Nemám zatiaľ názor

    16 hlasy(ů)
    15.0%
  4. Určite nie

    16 hlasy(ů)
    15.0%
  1. Borat

    Borat User

    »KĦAΘS[Svk™]« tak najprv by si mal vedieť aké zmeny na účte sám robíš lebo samo od seba sa to tam nedalo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. No tak ja neviem čo sa stalo.. ale mal som aj uplne prepaty iny server.. a to od vtedy ked sa toto nahodilo.. a ešte aj predtym čo som mal pusata ako zvoleneho, tak mi to dalo veterana o_O
    ale ved už som si to dal všetko do poriadku :)
     
  3. Dobrý den zustal jsem seknutý v R-zoně stále píše nové spojení a pak ale nic
    [​IMG]97915473
    -cz3
     
  4. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Mám ten istý problém ako hráč v predchádzajúcom príspevku. Server GE4.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    11melidan11 už ti to pôjde. Na budúce s týmto na podporu

    **DUCH**67 napísať na podporu aj ID tvojho účtu.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

  7. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ahoj.prosím o poucení na úkol R-zone-Firemni války.mam level 22 a stále mne to pouští pouze na mapu R-zone 1.v ukolu mam letet na souradnice 78-78.tam ale taková není.na jinou mapu mne to jeste nepustilo.co s tim.zapomenout na tento ukol? dik
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky jsem tu halu oblítal několikrát a přijde mi, že to vychází do ní. Třikrát mě tam už sundali, ale souřadnici jsem neulovil:cool:
    =U.D.O= už jsem to našel, dnes tam nebylo tolik hráčů, tak jsem na to měl víc času. Projížděl jsem tu hranu haly od tý souřadnice do stran a podařilo se ;) Byl jsem v Zoně 5, ale to podle mě nerozhoduje. Myslím že je ta souřadnice trochu cáknutá doleva.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/17
  9. Borat

    Borat User

    *Irenka49•™* za krivé obviňovanie som ti už udelil body. Bez dôkazu nemôžeš nikoho obviniť a ak ten dôkaz máš tak ho daj na podporu a tvoj príspevok bol vymazany.
     
  10. Rapanu

    Rapanu User

    Mám drobnou nejasnost. Občas se mi v Refrakci začne sám odpočítávat čas návratu s hláškou že naprogramovat čas je jednoduché. Ale nic jsem neprogramoval. Když s nějakým hráčem bojuju, tak se odpočet zastaví a začne znovu poskončení boje. Většinou ten odpočet nechci. Nevíte někdo, jak se ho zbavit?
     
  11. -_Doc_-

    -_Doc_- User

    Na refrakci cekam uz nekolik minut a stale jsem se nelogl. Je to normalni? A nebo musim neco splnovat?
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  12. Refrakce je uz niekolko mesiacov pokazena, a sudruzi to zjavne nevedia opravit.
    Niekedy tam skocis hned, niekedy cakas aj hodinu.
     
    PrahaPankrác tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Problem s refrakciou som hlasil uz preda davnymi mesiacmi. Dostala to do ruk CM Saimon a co spravila s reportom dalej, to uz neviem.
     
  14. -_Doc_-

    -_Doc_- User

    Diky, takze mise mam ignorovat?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -_Doc_- - ono obcas ta to tam hodit moze a potom je zas problem dostat sa odtial. Je na to aj jeden sposob alebo napisat na podporu hry o rucne vytiahnutie, ale radsej by som ten vlastny sposob skusil, je to rychlejsie.
     
  16. -_Doc_-

    -_Doc_- User

    Vlastni? Vim, je pozdě, ale nechapu. Jaký zpusob? :)
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Nuimi

    Nuimi User

    Ahoj, dneska byl úkol (denní mise) která se plnila v R-zone. Tak jsem tam vstoupil. Ale teď už se nemůžu nijak portnout z5. Je nějaká možnost jak to vyřešit?? Díky
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Návod máš v příspěvku přímo nad tvým příspěvkem.
    Kdyby jsi to nemohl najít tak klikni sem : #137 a v tom popisu roluj dolů a hledej ten návod?:)
     
    Nuimi a PrahaPankrác tohle ocenili.
  20. Nuimi

    Nuimi User

    Ahoj. Moc děkuju. Pomohl ten 5 minutový časový rozestup kdy mě to kicklo a pak 5 min jsem čekal mimo server.