Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. maronon

    maronon User

    čakám čo zas povedia že prečo nejde načítať do hry, skákať na iné mapy a skákať cez Brány fakt hotovo............
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    maronon nespamuj vlákno prosím. Tvé předchozí příspěvky byly smazané.
     
    -baghira2- a Platan tohle ocenili.
  3. Já hraji od 2009, ještě za Belgama se to docela řešilo, banovalo se i za Korbena. Pak sebrali týmu spoustu oprávnění, a taky spousta slušných hráčů přestala hrát. Prostě je potřeba přijmout stav, jaký je. Můžeme doufat, že se to jednou změní, ale vymýšlejte způsoby, jak využít nepoctivce ve svůj prospěch. Při mimesis jsem na nich vydělal 500 000U, teď mám bitevní permanentku a úkoly mi přijdou splnitelné. Že nebudu v topce, čert to vem, udělám co potřebuji pro sebe. Jinak můžu tu hru přestat hrát, když BP náš názor nezajímá. I tahle permice se dá splnit, spousta modulů do různých lodí, spousta surovin na hydru a + lodě. Když se nad tím zamyslíš, zrovna teď můžeš ukázat, že sestřel rukama s dobrými konfami program neumí. Pokud nemáš štěstí, tak radši přestaň tuhle hru.
     
  4. Dovolím si ti oponovat,myslím si že tým že obmedzili plnenie permanentky len na pvp mapy,ubrali mnozstvo slabsim hracom moznost splnit si permanentku. Tak isto si myslím že ani ty a ani ja nemame konfu ktora by porazila klikačku alebo vlačik,na ge1 je to bohužial klasika.

    Nič menej chcem vyzdvihnut astral ranking,kde aj ked iba na chvilu,ale predsa sa mi podarilo obsadit 1 miesto,je mi jasne ze sa onedlho prepadnem,ale hej,je tu este par akcii kde sa da rucne obsadit nejake to miesto v rebricku. Vsetkym hracom drzim palce.
     
  5. Já třeba netvrdím, že se nedaj cíle udělat, ale ten systém, že si musíš hlídat i vlastní firmu je postavenej na hlavu. Nevidím automaticky v každý lodi podvodníka, takže pokud (jako posledně) mě nesestřelí loď při plnym HP na ránu, považuju ho za lepšího :)
     
    -baghira2-, pepan70 a *brutus* tohle ocenili.
  6. Delta-7925H, a proto je tam úkol "nech poškodit svoji loď" takže bereš klíče i když křupeš. Na malém mám splněno 21/26 a tady 15/26. Zítra budu dělat ty těžké úkoly "uleť cílovou vzdálenost". Akorát mi teda nepadají na malém moduly na orcus, 3x DMG-XT10 na děsný lodě, škoda klíčů. Snad se to zlomí.

    P. S. Oba účty 26/26 brnkačka :D.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Heleje, tady #201 se píše, že šlo změnit firmu na bojovce, aby se jeden vyhnul ztrátě reputace. Však mě pár dní zpět loď vlastní firmy sebrala hromadu bodů. Nebo to je zas něco jinýho?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).