Zpetná vazba Diskusia: Klient na stiahnutie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    možná pomůže v nastavení klienta zmenšení -+ obrazu nvm.
     
  2. To přiblížení a oddálení je pod tlačítkem vlevo nahoře na základní stránce klienta pod zobrazit. Je tam i celá obrazovka. Ještě mě napadlo, nemůže to být nižším nastavením monitoru, máš to na maximu? Ve W10 to najdeš: klikneš vlevo dole, pak ozubené kolečko nastavení, pak systém pak obrazovka.
     
    Naposledy upraveno: 5/1/21
  3. josef402

    josef402 User

    diky za radu obou2 stacilo zmenseni kl parada
     
  4. bufinek

    bufinek User

    Punisher?
    Ako môžeš toto napísať?:
    Keď práve cez ten klient trvá všetko dlhšie, teda keď berieme do úvahy že vôbec funguje
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    bufinek - Na fore si uz viac nez 3 roky, tak by si uz mal vediet, ze administrator fora len sprostredkuje informacie z centraly BP. Snad ti to uz bude jasne.
     
  6. I když to nemusí být jeho osobní názor, případně zkušenost.
     
  7. jestli chcete moji spokojenost udelejte klient pro android telefony jsou casto výkonejší jako počítace a hrát se na nich normálně dá místo toho jste jen zablokovali tlacítko start všude krom vašeho klienta, nebudu vám porád tahat notebook sebou
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tlačítko start ti zablokovala jiná firma a ne BP.
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Když jsme u toho klienta tak už proběhly 3 aktualizace a pořád stejný problém - zamrzání hlavní stránky
    ZOHAN jen tak pro zajímavost kterou firmu máš na mysli?
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    *Firefox1* ide o firmu Adobe, ktorá začiatkom januára 2021 zablokovala vlastný výrobok: Flash Player.
    A to 12 januára 2021 Práve preto v hre, sa môžeme spoliehať, už len na klienta od spoločnosti BP. Žiaľ.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-, Nazývat ''paskvil'', který několikrát za den z ničehonic celý zamrzne rádoby názvem klient, je hodně odvážné.
    A tvá druhá věta není opět pravdivá, protože na některých vybraných prohlížečích se dá stále tato hra provozovat.
    Chápu, že tvůj kamarád IT pracovník je stále časově zaneprázdněn, tak ti nemůže poradit, jak na to a vlastně proto jsi i přestal hrát tuto hru?
    P.S. A nebudu tu ani psát, když mi nedávno naskočila z nějakého důvodu captcha při přihlašování na účet a při jejím plnění jsem několikrát zapochyboval o svém rozumu, protože dle toho systému nerozeznávám rozdíly mezi palmou, bicyklem, komínem a požárním hydrantem.
    A nejhorší je rozeznat semafor od přechodu pro chodce.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  12. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Adobe mě štve. Nic mi nefunguje. Darkorbit jsem hrál vždy na googlu a teď to nejde.
     
  13. -Diego-

    -Diego- User

    Nejde, protože je ten ''skvělej'' klient.
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Čekal jsem tuto odpověď ... AFPlayer sice avizoval ukončení, ale ještě v lednu a únoru mi nabízel ve Firefoxu aktualizaci.
    .....
    Každý prohlížeč má do té doby různé podmínky jak s Flashem hodlá naložit. Například prohlížeč Safari vyžaduje přímé povolení od uživatele o používání Flashe, Mozilla dává možnost Flash spustit v nastavení a Microsoft bude mít ve svých prohlížečích Edge jako výchozí hodnotu Flash zablokovaný, ale bude se moci znovu zapnout v nastavení jako ve Firefoxu.
    -----------------
    ZOHAN právě když tu v Klientu prudila captcha, tak jsem kupony aktivoval na učtu právě ve Firefoxu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/4/21
  15. -Diego-

    -Diego- User

    Tak proč dělají nějakého klienta, když by mohli zrušit adobe a hrát bez něho DO přímo v prohlížeči. To by šlo ne?
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak jak myslíš to skutečně nejde
     
  17. -Diego-

    -Diego- User

  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    *Firefox1* Ďakujem za vysvetlenie.
    O tom som ani len nemal zdania, že to na niektorých prehliadačoch ide.

    Nemůžu víc k tomu napsat, jenom to, že nejsem na svém původním notebooku.
    A jediné co mi zde funguje je Microsoft Edge, kde to má bloknuté. A ještě operu.
    Tam to také nejede. - Takže jinak, sem to nemohl jak vědět. Hrozně moc Děkuji.
     
  19. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Internet máš, operu máš a stejně nehraješ? Kde bude asi problém?
    Tak si stáhni klienta, kterého tak chválíš a hrej ne?
    tady návod : #59
    A proč nejsi na svém původním notebooku? Co se stalo? Máš novou našlapanou mašinu?
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Právě pro takové lidi sem nenapsal více informaci. Na zaplněně 2GB ramce se hrát nedá.