Zpetná vazba Diskusia: Klient na stiahnutie

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

ZOHAN User

2. Punisher

Punisher User

3. problémy s prihlásením neboli len dnes, boli opakovane cez víkend a stále čakám či sa tí diletanti z BP aspoň ľuďom ktorí do nich pchajú prachy ospravedlnia a dajú slušnú kompenzáciu.....ale na to ešte nedorástli...fakt sa sám sebe čudujem, že som sa na to už dávno nevykašlal.....

4. RobPol

RobPol User

Zdar,
    stáhl jsem klient, úplně v pohodě ho naistaloval, ale ať se snažím jak se snažím ho zapnout, tak nejde...
    Prostě klient nenajede, nainstalovaný je, ale dvojklik, nebo spustit jako správce nejde, neděje se nic.
    Děkuji za radu

PS: Ntb na to mám, abych to rozjel.

5. Forkys

Forkys Board Administrator Team Darkorbit

Ahoj RobPol,
    občas zůstává klient na pozadí a nespustí se. Zkoušel jsi se podívat na správce úloh?

6. RobPol

RobPol User

Ahoj, koukal jsem, a nic tam není, proto mi je divné, že se nezapne.
    Bohužel stále nic, asi mi není po tolika letech zase hrát :D

7. Forkys

Forkys Board Administrator Team Darkorbit

Ahoj,
    v tom případě zkus tento odkaz. Sice to není "klient", ale dá se hrát také.

8. Zdravím,
    aký výsledok v FPS by som mal dosiahnuť pri splnení optimálnych požiadaviek na hru? Nejako sa neviem dostať na konštantných 60FPS aj keď mám kvalitu úplne dole.

Môj PC:
    CPU : AMD Athlon 200GE ( 3.2GHz , 2 fyz. jadrá 4 vlákna ),
    GPU : AMD Radeon RX 550 (2GB, OC),
    RAM : 8GB (2666Mhz)
    HDD + Win 10 na SSD

Môže mi niekto vysvetliť prečo mi tá hra ide na 35-45 fps v priemere? Pri zmenách konfigurácie mi hra trhne niekedy na pol sekundy, niekedy na 2, a pri alebo niekoľko sekúnd po použití EMP sa hra sekne kompletne na pár sekúnd. Pri nízkej aj pri najvyššej kvalite mi CPU nepôjde nad 70% využitia a GPU nad 50%. Vyzerá tak že klient nevyužíva plný potenciál PC a dôsledkom toho mám tie FPS dropy. Ocenil by som odpoveď na prvú otázku v prvom odstavci aj vysvetlenie prečo nemôžem využiť plný potenciál PC.

9. -baghira2-

-baghira2- User

Naposledy upraveno: 16/9/21

Sdílet tuto stránku