Zpetná vazba Diskusia: Obsahové rozšíření N.O.V.A.

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 7/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zpětná vazba je taková, že podle infa "V sobotu a nedeľu abnormálna situácia spôsobila, že niektoré GG priniesli extra odmeny a vy ste mohli vyhrať úžasné ceny!" jsme měli dostat - přinejmenším za poslední 2 víkendy - alespoň nějaké ty čipy, u kterých je 100% pravděpodobnost získání z brány. No, vytočil jsem komplet 2 celé Kronosky (cca 45 bran) a nepadla mi jedna jediná extra odměna, ačkoliv na úvodní stránce i v nabídce herního okna bylo uváděno, že je zmíněná speciální akce spuštěná. Beru to proto jako podvodnou akci ze strany BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    MajklaDavid to že byla dva víkendy zpět upoutávka na hlavní stránce hry na tuto akci a akce nebyla oficiálně spuštěná, bohužel nevyřešíme.
    Do včerejšího dne jsme o tom neměli žádné informace.
    Teprve až tento víkend by měla akce běžet tak jak je i v oficiálním oznámení N.O.V.A. víkend galaktických brán nahradí špeciálny víkend GG

    Nechápu na co si stěžuješ, o nic si nepřišel a nic neztratil. To že jsi točil brány i když ti bylo zodpovězeno na dotaz Supertajná akce BP? je tvé rozhodnutí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. @Tess
    Rozumím, že nemáš/neměla jsi žádné informace. Ovšem byl jsem tebou odkázán sem, tak píšu i sem. Nebo to není správně?
    Dávám zpětnou vazbu přímo v diskuzi akce, která s problémem úzce souvisí. Kde je problém?

    Stěžuji si na to, že jsem před dvěma týdny vytočil několik stovek tisíc U v naději, že získám nějaké zajímavé odměny navíc. Protože je DO už celkem mrtvá hra, těšil jsem se na rozptýlení. Jedna věc je, že nás nikdo nenutil brány vyklikat. Druhá věc je, že byli všichni hráči obelháni. Jo a dotaz jsem položil až poté, jen tak mimochodem.

    Apropos, pokud ti někdo nabídne, že máš zainvestovat, abys získala nějaký bonus, ale nakonec onen bonus nedostaneš, opravdu se domníváš, že jsi o nic nepřišla a nic neztratila?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    MajklaDavid chápu tvé rozhořčení. :(
    My jsme neměli informace, ne jen já ale celý tým.
    Chápu, že si stěžuješ, ale byl jsi na to upozorněn.
    Když píšeš o těch investicích, v tom případě investuješ do každé akce co se na hlavní stránce objeví. To už o něčem vypovídá.:rolleyes:

    PS: Zohan vše vidí :D
     
  5. @Tess
    Jsem rád, že se s tebou dá rozumně bavit. :)
    Upřesňuji, že jsem byl tebou upozorněn poté, co jsem brány vytočil...
    A ne, neinvestuji do každé akce, ani omylem. Pokud však vidím něco nového v GG, tak přestože už běžně brány netočím (ani Chromin akce nebo dvojnásobné odměny již nejsou motivující), v tomto případě jsem byl zvědav co za extra odměny můžeme nově získat. A o to více jsem poté v rozpacích, když zjistím, že se odměny nekonají. Nic víc v tom v podstatě není. I to Uridium oželím. Jen mi vadí, když mě někdo opakovaně obelhává. Ju? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    MajklaDavid i když ta ,,pochvala,, zní jemně ironicky, i já děkuji za konstruktivní debatu.
    No jak jsem psala už předtím, akce by měla probíhat o víkendu. Uvidíme jak to dopadne.;)

    Tak mne též naštve, že jdu do obchodu pro zboží v akci(co si vyčtu v letáku) a ono to tak není.
    A víš co je nejhorší ? Že v letáku mají napsané, že neručí za chyby v tisku. Pak když si stěžuješ, vypadáš jak blbec. Ach ty reklamy. :(

    EDIT: A teď ukončuji tuto debatu. Vše už bylo vysvětleno.
     
    -baghira2- a MajklaDavid tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Nemyslím si to!
    V faq se píše toto v čase minulém :
    Tak čert aby se v tom potom vyznal.
    A podle toho jsou jako zrušeny speciální víkendové bonusové brány a tohle je jako má nahradit a budou odměny stále stejné v těch branách, nebo se to bude točit?
     
  8. Drift1

    Drift1 User

  9. Drift1, FAQ na to N.E.O. jsem četl dvakrát a taky jsem to nepobral. Představa, že jsem tady nový, tak nebudu chápat polovinu věcí.
    Tak jsem na účtech uplatnil kupón a budu čekat, jestli to časem pochopím :D.
    Ony ty odměny z bran, myslím například lodě (zkoušel jsem ji 30x) , stejně nepadaly, tak místo toho nebude padat něco jiného.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. dotar5eP

    dotar5eP User

    Mám dvě NOVA Jeden mi přidává čest,u Peta generuje HEAT. A ten druhý je ten nový přidává poškození v GB způsobené lasery a čest. Jinak suprová cena 100k se slevákem 70k a když ho propustíte tak 50čipů to je fakt krásný :D Upřímně bych chtěl toho, který přidává urko, ale obejdu se bez něj protože ta šance, že mi padne je nulová....:cool:
     
    Naposledy upraveno: 26/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. V podstatě jsou to obnovitelné boostery - každý NOVA poskytuje 2 různé bonusy, takže když některého NOVA aktivuješ (musí to být na stanici), tak ti bude poskytovat daný bonus, ale pomalu mu začne ubývat energie (z původních 300,000 např. každou vteřinu 60, takže ti vydrží asi 1 hodinu a 20 minut). Když se NOVA "vybije" musíš jej přemístit do skladu a za nějakou dobu si zase doplní energii a můžeš ho využít znovu.

    Ale, teda aspoň podle mě, nestojí to za to. Pokud je skutečně chceš, nekupuj je, počkej si na kupóny (jako například ten, co platí teď). NOVA jdou získat i z brán, ale i tak se do nich nevyplatí dál investovat - bonusy, které poskytují, nejsou žádná výhra (viz tabulka v oficiálním oznámení). Uznávám, že novým hráčům to může pomoci, ale i po tom novém updatu tohoto rozšíření je stále 100,000 uridia za koupi NOVA docela pálka (pokud někdo nechce otrocky stavět brány na NEU čipy) a také do toho dál investovat nejen uridium, ale i evokační čipy, které získáš propuštěním NOVA (takže další grind na další NOVA, která pak prodáš...).

    Já sám jen občas, když sbírám palladium, využiji NOVA s bonusem na dosah radaru PETa, ale rozhodně nemám v úmyslu ho dál vylepšovat - zlepšení na další level je směšně malé. Já u hry strávím maximálně hodinu denně, hlavně kvůli práci, takže si rozhodně nedovedu vydělat taková kvanta uridia jako někteří jiní hráči. Investuji jej raději do plusových lodí a v pátky při hodině upgradů.

    Snad to trochu pomohlo, hezký den.
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    123zelenina - díky. Koukal jsem na to a přijde mi to vlatně pro nás normální vcelku nepoužitelné. Docela takový chabý nepoměr. ro nováčky ale jako počateční vzpruha dobrý. Ale který nováček dá dokopy 100 litrů když potřebuje výbavu a ne levely?...Pro mě jako nováčka před 12 lety bylo 100 tisíc urka poklad.
     
  13. dotar5eP

    dotar5eP User

    Drift1- dark orbit byl nejlepší v letech 2008 :)to uridium bylo vzácný. Pamatuji si jak jsme S klukama netrpělivě čekali až bude happy hour, nebo dokonce MHH :Dstačí se podívat i do obchodu co vše si lze zakoupit, :DPokud nováček chce tak za pár šupů koupí hodně muziky :D:D:DNOVA Než jsem vůbec pořídil tak jsem zjišťoval a vyzdvídal :chladný:Je to lotorie, protože ti nikdo neřekne jakej ti padne :DCo mě se třeba líbí tak petovi generuje HEAT , ale zase nechápu proč je všude čest ? Jeden Generuje HEAT, přidá Čest.
    NOVA EOS-Přidá poškození v každé bráně a k tomu opět Čest :pPtát se, Hledat a podle toho se každý zařídí. Takže tahle loterie z NOVA Nemá smysl:)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/23
    -baghira2-, Drift1 a maronon tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    už hodinu si marně lámu hlavu nad tímto of. oznámením :
    Proč tam není nějaká konkrétní informace typu : kde, co a za kolik? Připadá mi to jako informace v televizi, že bude zítra pršet a že ráno vyjde sluníčko.:)
    P.S. testováno na lidech asi stále platí.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. dotar5eP

    dotar5eP User

    -baghira2- a pepan70 tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    dotar5eP, O tom vím, jen mne zarazilo, že není den speciálních odměn z bran a v ofiku píšou o tomto víkendu, že v branách bude padat něco mega giga ultra a vůbec to největší bomba, co lze z bran vůbec dostat.
    ještě mi nějak dnes chybí v montáži toto :
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    ZOHAN, Už mi kámo připadá až trapné, upozorňovat a to opakovaně neomylný BP na stále se opakující chybu této akce, která je dopředu oznámena v kalendáři, upozorňují na ni i v bulletinu, upozorňují na ni i na herní mapě, jen to ''zelené'' tlačítko odkazuje do temného wrong serveru.:mad::(
    https://ctrlv.cz/cQxJ

    P.S. Už hodinu marně hledám ten recept v montáži na ty agenty? Nevíte někdo, kde asi je?:cool:

    Proč BP neopravuje chyby ve hře i v pravidelně se opakujících eventech a místo toho dávají dokola do hry neotestované novinky, které ihned opravují i po pracovní době? Priorita je jasná, jen nám trpělivým hráčům už ta jejich nekonečná ''patience'' už je úplně pryč.
    Prostě už pár lidí- hráčů si nic nekupuje a je to na těch serverech už dost hodně i znát.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN v klidu nebo ti praskne cévka.:) Taky jsem ho dnes hledala.
    Problém s receptem je nahlášený, ale asi tomu nikdo nevěnuje pozornost.
    Ber to pozitivně, až to bude tak si jich vyrobíš víc najednou.:rolleyes:
     
    -baghira2-, *brutus* a Punisher tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tohle jsem nějak nepochopil? Nabyla jsi dojmu, že jsem mladý a neklidný?
    P.S. V noci jsem našel v montáži kupodivu toto a dnes k tomu naskočilo i ofiko.:)
    https://ctrlv.cz/eh8q
    No nekecej.;)