Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Punisher přesně tak, jak píšeš aby to bylo pravdivé tak doložit. Taky mám některé pěkné moduly a zajímalo by mě je možné získat ještě lepší a nebo jestli jsou taky na určitou loď, kterou preferuji.
    Mohl by jsi založit nové vlákno speciálně na tyto moduly, aby to bylo pohromadě. Případně pro neznalé doplnit návodem jak postupovat se screeny aby to bylo jednotné. Díky :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - diskusia na moduly do lodi uz bola zalozena, vseobecne sa moduly mozu tam vkladat, tu sa hraci mozu pochvalit len modulmi z tejto akcie. Staci si precitat link v mojom podpise, kde sa dozvies ako vlozit na forum obrazok.
     
  3. Punisher, V jakém podpise?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Takze mozete sa pochvalit modulom, ale nech je to formou obrazka. Slovne staty modulov bez dolozeneho
    A jak můžu přidat screening nebo obrázek na fórum? Neumím to
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher a postačí samotný screen? Či má hráč rovno nalepiť obrázok?
    Čo sa týka samotných slovných statov modulov. Nech to nemýli hráčov.

    Osobne nedám dopustiť na tieto moduly [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Pretože Pluta som porazil práve s týmito modulmi a na inferno-pusat. Post: #575

    EDIT: ak sa tu hráči môžu pochváliť len modulmi z tejto akcie, tak sa ospravedlňujem.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/22
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - a co je podla teba screen, ked nie obrazok? :D SLovom sa mysli, ze hrac uvedie, ze mu padol modul na xy dmg, HP, rychlost a neviem co vsetko este, co je sice pekne, ale ked doda screen, kde je vidiet tieto staty pri module, tak aspon dolozi svoje tvrdenia.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher screen môže byť aj bez obrázku, ak je dodaný formou adresy odkazu na web.
    Pokým sú na ňom uvedené samotné slovné staty modulov, tak aj to, by sa mohlo brať
    rovnako za dôkaz; tak ako aj obrázok. V tomto poňatí, som to myslel.

    Ide mi v podstate o to samé. Nemyslím si, že by v tom bol rozdiel, či zľava alebo sprava.
    Ak sú tam v tom odkaze na screen, samotné slovné staty modulov; je to rovnaký dôkaz,
    doloženia jeho tvrdení.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Punisher,A kdo to bude jako kontrolovat, že to je i pravda?
    Bude na to složena i nějaká komise?
    Protože screen či obrázok nieje důkaz toho, že to má hráč i na účtě ne?
    P.S. jsme se vrátili o více než 30 let do minulosti před 17. listopad 1989?
     
    MasterCard... tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- ak je dodany screen formou odkazu na web, to je potom link a nie screen.

    ****Lachmed24**** - a kto kontroluje pocet bran kappa, Zeta a pocet designov stihaciek? Videl si niekde komisiu nebodaj, ked sa na nu pytas? Tiez tam das ID a nemusis pravdivo uviest informacie
    Jasne, ze sa da upravit obrazok, ale urcite to nie je tak lahke ako napisat, ze mam taky alebo hentaky modul, nie?
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher takže ak hráč dodá screen formou odkazu na web (čo je link) tak mu to bude v tomto vlákne zmazané;
    aj keď tam bude v tom odkaze mať samotné slovné staty modulov? Len preto, že nedal screen ako obrázok?

    To mi ako spravodlivé, už nepríde.

    Čisto teoreticky, príklad: Dodám screen formou odkazu na web a budem tam mať slovné staty modulov.
    Teoreticky: sa to nebude brať ako dôkaz tvrdenia a zmaže sa to, lebo som to nedodal ako obrázok.

    Vysvetlím konkrétne o čo ide: nech vidia hráči príklad, ako to bude po novom v tomto vlákne fungovať.
    - Hráčovi sa to zmaže, ak dodá toto: https://gyazo.com/1c50365688d10890b286de28a61ffb91
    - Hoci v tomto odkaze na web (čo je link), sú uvedené slovné staty modulov.

    Takže otázka je na mieste: Je to na zmazanie len preto, že som ten screen nenalepil ako obrázok?

    A na to, som sa konkrétne pýtal.

    EDIT:

    Korektnejšie by to bolo uviesť to tu:
    Ako správne prispievať na fórum Prosím.
    Nechcete hádam zmazať hráčom aj za toto.

    Nemyslel som to nijak zle. Ale bolo by dobré,
    brať ohľady aj na hráčov, ktorým to vkladanie
    obrázkov až tak dobre a na prvý raz nejde.:)
     
    Naposledy upraveno: 25/1/22
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - s linkami je totizto ten problem, ze je mozne sem uviest link, ktory sa da prepisat, aby ta previedol uplne inam. Schvalne klikni na ten link, co si sem dodal, ja som to upravil, aby ta previedol na stranku DO a pritom je to identicky link, aky si ty sem dal.
    Vkladanie obrazkov na forum ide. Za dalsie ty ked uvidis linky, tak budes vediet hned, co v nom je? Alebo musis kliknut a potom sa ti to zobrazi? Pretoze niekto moze napisat, ze padol mi dmg na Citadel plus 22% a hodi link a v nom bude nieco celkom ine napriklad. Ale pokial niekto hodi priamo screen, tak budu vsetci hned vidiet, co mu padlo. Dufam, ze si to uz pochopil teraz, preco screen/obrazok a nie link.

    https://gyazo.com/1c50365688d10890b286de28a61ffb91
     
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ok,tak som dal aj dnesneho Pluta.Nechytil som sice co som chcel ohladne cyborga,ale zahral som si cez akciu do syta.Príma akcia som spokojný
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher to chápem. Ale osobne neviem link prepísať tak, aby vedel previesť niekde úplne inam.
    Až taký zbehlý v tom nie som. Vychádzal som iba, že hráči by sa toho, na fóre nemali dopúšťať.
    A to je ku tomu, naozaj všetko.

    Punisher ak by sa toho hráči dopúšťali, tak by za to padali tresty, áno za prepisovanie odkazov.
    Mne je to cudzie. A osobne by som to dodal do sieni pravidiel, aby vedeli, že je to tu zakázané.

    EDIT: A osobne, doteraz som o tom nemal šajnu, že je to možné. Ďakujem Ti za vysvetlenie.;)
     
    Naposledy upraveno: 25/1/22
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Punisher O založené diskusi na moduly do lodí vím, ale já jsem navrhoval něco jiného. Já mám momentálně v hangáru 73 modulů z toho valná většina je do lodí které nepoužívám a nebo mají směšné statistiky. Některé jsem už znehodnotil v pokusu o
    Restabilizaci.
    K použití mám do 3 lodí a nejvíce slušných jich mám na Centuriona, takže předčíl i Cyborga. V poslední době mi padají už jen nepotřebné moduly a tak jsem chtěl založit samostatné vlákno abych měl nějakou motivaci i ostatní hráči, zda je ještě nějaká naděje získat nějaký modul s pěknými statistikami.
    Nevhodnější způsob by byl screen přímo z Hangáru/Inventář/upgradovací moduly. Jsou tam dvě možnosti screenu.
    [​IMG] Pokud by někdo chtěl nějak statistiky "upravovat" tak se to dá snadno zjistit, ve zvětšenině jsou pak narušené pixely okolí retuše ...
     
  18. petrapán

    petrapán User

  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - na to sluzi diskusia, kde hraci mozu pridavat aj svoje moduly, ake im padli. Naco zakladat samostatnu temu na moduly, ked je uz diskusia? :confused: Navyse uz je to tu velmi dlho a velky zaujem o podelenie sa statov v moduloch som si veru nevsimol.