Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Uvádějte u problémů v bráně SERVER
    Já na Ge 2 (klient) jsem žádné problémy v braně ani při nalogování nezaznamenal, od začátku akce jsem se jen jednou zasek v portu 0-2/0-4 jinak vše frčí v normálu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher tak som to skúsil teraz v noci a Plutus porazený.

    ID: 101875486 server GE6 (GE7)

    15.01.2023 - 00:37 Obdržen předmět: Munice - RSB-75 (3.000)
    15.01.2023 - 00:37 Mise „Pěst ve tváři“ byla úspěšně splněna!
    15.01.2023 - 00:37 Obdržel jsi 2940000 BZ
    15.01.2023 - 00:37 Obdržel jsi 300000 cti
    15.01.2023 - 00:37 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Plutus.
    15.01.2023 - 00:37 Úspěch dosažen: Čím větší jsou...
    15.01.2023 - 00:37 Plutova rukavice dokončena.

    Ako bojovník arény, som nad Plutusom konečne zvíťazil.
    Bez lagov už nebol taký hrdina, zaliezol vľavo hore do rohu
    a tam aj skončil s minimom hp. Len čo som sa priblížil,
    vypustí warhead. Tak som začal rozmýšľať. Priblížim sa,
    vypustí znovu. Vnuklo mi to nápad. Booster na damage
    mám aktívny, tak že munícia cc-c by mohla zabrať.. ;)

    A fungovalo to, poškodenie na maximum, priblížim sa
    vypustí warhead, bleskovo ho zničím. Vzápätí s tou
    istou muníciou udriem na Plutusa silou 80 kilo dmg.
    A v čase 00:37 Plutus skončil. Z titulu sa už teším.

    To isté server cz2 (GE2) ID: 163407845

    14.01.2023 - 08:53 Obdržen předmět: Munice - RSB-75 (3.000)
    14.01.2023 - 08:53 Mise „Pěst ve tváři“ byla úspěšně splněna!
    14.01.2023 - 08:53 Obdržel jsi 250000 cti
    14.01.2023 - 08:53 Obdržel jsi 2800000 BZ
    14.01.2023 - 08:53 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Plutus.
    14.01.2023 - 08:53 Úspěch dosažen: Čím větší jsou...
    14.01.2023 - 08:53 Plutova rukavice dokončena.

    Počkal som si na ranný reštart o 5:30, až tak som tam vliezol.
    Totižto po rannom reštarte ešte lagy nie sú a toho som využil.

    Tým pre mňa tento event Plutova Rukavica, už skončil.
    Síce strata času a munície, ale konečne mám ten titul..

    EDIT:

    „Múdry človek je ako múdry strelec. Pokiaľ minie cieľ,
    poodíde a hľadá vo vnútri seba príčinu zlyhania.“

    Konfucius
     
    Naposledy upraveno: 15/1/23
    KrtekGE2, zdarec1234 a stefan.sv tohle ocenili.
  3. Tak to jde asi jen tobě a pár vyvoleným.Včera jsem udělal jednu vlnu,pak mě to několikrát vykoplo at´to zkusím znovu.Nakonec jsem zamrzl a nepomohlo nic.Dnes ráno jedna vlna a konec,neustále mě to vyhazuje z brány.Je jasné,že všechny cíle neudělám a né kůli mému počítači,nebo připojení.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  4. mato.(sk)

    mato.(sk) User

    mam len taky maly dotazik , ked som presiel plutusovu pokladnicu kazdy boss mi dal len surovinu ( Tarnom) ktoru mi netreba.
    takze plutus ma moc slabu pokladnicu ked s nej nic nemam :))
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    **GOLI*PETR** nehraješ náhodou na GE1? Co píšou hráči že jim to blbne, tak jsou z GE1. Problém je už nahlášený.

    mato.(sk) na konci bonusové brány by ti měla spadnout odměna. Zde jsou rozepsané FAQ Plutova rukavice
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *brutus*

    *brutus* User

    **GOLI*PETR** cíle by jsi udělat měl je tam přeci jenom jeden den rezerva
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Vážení, naozaj by sa mali tam tí hore zamyslieť lebo toto je maximálna katastrofa. Druhý deň sa snažím vôbec urobiť nejakú bránu (ale aspoň že som euríčkom prispel na zľavu z ktorej nič nemám všakže? :) ), neviem sa nalogovať do klienta a keď sa mi to podarí tak na mapu rozhodne nie. Ak sa konečne po pol dni sa podarí, tak sa z brány nedostanem von, nereaguje to na jump, prípadne sa neobjaví ani portál... Plutus ani nehovorím, EMP a ISH nemá absolútne žiadny význam, keď konečne ide server, nejdú ciele, rebríčky nefungujú, blacklight okno tiež 0 bodov. Netuším či sa to deje aj mimo GE1 ale je to maximálna katastrofa a urážka akéhokoľvek hráča, ktorý má ešte chuť v tejto hre niečo robiť a za to by vážený BP mohol byť extrémne vďačný. Nehovoriac o spackaných akciách z ktorých človek nič nemá (myslím tým nejaký herný zážitok, nenarážam na odmeny). CELÉ ZLE.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Honzin dnes jsem si v lehké pohrával s Plutem a zjišťoval co všechno umí, tak asi největí hrozba je ten pětinásobný warhead z rohu od pluta. Tváří se že je jako jeden ale v zákrytu je nasklkádaných 5, což je opravdu nečekaná šupa;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  10. kentik007

    kentik007 User

    Tess Forum 2023 mazať o 106? prečo?(Edit:To mazanie ma trochu aj provokuje.. nemám právo na názor? urážam tu niekoho?) Zrejme je čas založiť vlastné forum kde bude sloboda názoru... Aj tak to tu čítame len hráči čo sú tu dlho...(Plus niekto čo chce začať a sem si ide pre skúsenosť.. Je táto brána verím v boha pre takého hráča?) Proste táto brána je len lákadlo.. nech sem niekto napíše či mu padne napr.. Jackpot.. alebo pod... Prečo neni tabulka čo komu padlo? Prečo neni limit pre drop (nastaviť to tak že na začiatku šanca 0 a po každej bráne percento hore)? Ja len že je tá brána nezaujímavá... Aspoň ten zoznam dať online čo komu padlo.... od top dropu nech človek aspoň vie. Battlepas super no je to taka klasa .... Plutus Gate? pekná akcia... no to je tak všetko pokiaľ niekomu nepadne niečo Bombove... šanca je mala a nedozviem sa ani to kto to dostal a či vôbec... Padlo vám niečo lepšie ? Alebo je tento Update fiasko a fixna montáž za Tarnom je lepšia? Keď tá špeciálna brána je novinka... prečo tam padajú boxi ine ako v normálnej? (krajšie zlaté) a obsahujú Tarnom.. Aj v normálnej je špeciálna odmena dokonca mi padla lepšia ako v tej druhej... Neni škoda že v normálnej sa v boxoch nachádza kadečo no v špeciálnej zastaralá surovina?

    Ps: Ja tu nečakám na to nech mi zmažete príspevok... čakám tu na Diskusiu... Chcem názor hráčov...

    Proste spraviť tú bránu aj pre hráčov čo idú po príbehu nech je každá ďalšia brána pre takého hráča zaujímavejšia a nie len pre hráčov čo chcú zdrviť battlepas a fertik lebo nič iné im už netreba aj keď hrajú rok.

    Edit: Keď mi padne niečo lepšie dám to sem... A slová zoberiem nazat... No teraz je to tak že akurát Urko stojí takmer na mieste... munícia klesá... nie kadejaká ale 6,5x
     
    Naposledy upraveno: 15/1/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Drift1

    Drift1 User

  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    kentik007 když napíšeš něco smysluplného a týká se to zpětné vazby k akci, to mazat nebudu. Od toho ta diskuze je. Pak se s toho vyberou nejdůležitější body a pošle se to BP.
    Ale tvoje názory mimo mísu, konspirační teorie, to že jsme komunisti, máme se ti klanět, děkovat a bůh ví co, mazat budu. To se můžeš rozčilovat jak chceš. Na fórum hry to nepatří.

    EDIT: Tímto diskuzi mimo téma Plutus brány ukončuji. Příště to už bude za body.

    Drift1 k akci žádné mise nejsou.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/23
  13. kentik007: Ten smazanej post jsem viděl, ale nedočetl. Když říkáš, že chceš diskusi, tak otvírat ji takhle, je minimálně zvláštní. Štekáš tady na lidi, co se staraj o Fórum, ne o hru jako takovou. Samotnýmu mi to občas ujede, když si chci zahrát a nefunguje to. Ale přijít sem a rozčilovat se na někoho, kdo s tim nic neudělá? Místní mody a adminy bysme měli respektovat (za to, že se o to tady pro nás někdo stará) a navíc je to prakticky jediná komunikační cesta někam na vyšší místa (kde by to rozčilování ale nemělo smysl asi taky).

    Dneska jsem u Pluta zdechnul 3x (loni jsem bránu dělal kolem i čtvrt hodiny, dneska snad hodinu). Do před chvíle mi šla nalogovat jedna mapa. Je to rozbitý, víc k tomu asi říct nejde.
     
  14. Dúfajme, že to opravia, pretože mi príde vtipné, že sa dokážu opakovať takéto chyby pri hre, ktorá je tu už 17 rokov a pritom sa v posledných obdobiach implemetujú tie isté veci len s malými obmenami... príde mi to tak, že nás skrátka majú na háku :). Pamätám si, keď sa takéto veci riešili okamžite, víkend nevíkend. Tak držím palce všetkým a pevné nervy.

    PS: ďakujem za odpoveď / nahlásenie Tess. Snáď kvapka mojich nervov nikoho neurazila :)
     
    *brutus*, -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ten tarnom, padal z akcie Plutus experiment ešte v roku 2019. A s ním aj opitit.
    Písal sa 13-27.2.2019 Šlo o nízko rizikové a stredne rizikové majáky na x5 mape.
    Taktiež šlo o akciu, ktorú si hráči veľmi pochvaľovali. Nie ako teraz, čo je domrvené.

    Prečo o tom píšem sem?
    Pretože FAQ - Plutova Rukavica má s tým spoločné toho istého menovateľa, Plutuse.

    EDIT:
    Je to síce smutné, ale myslím si že by mali padať oveľa lepšie odmeny, než ten tarnom.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/23
    KrtekGE2 a *brutus* tohle ocenili.
  16. Na GE2 jsem měl jediný problém. V tomto čase:
    14.01.2023 - 11:49 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu UberLordakium.
    Tedy o cca 15 minut dříve mi přestaly střílet lasery a rakety lodi. Pet střílel. No umlátil jsem to kamikadze a schopností venom. Ke konci přestala fungovat i kamina, Dalo se to, jen to bylo na dlouhý čas. Darkorbit mě naučil improvizovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. kentik007

    kentik007 User

    Zkouška dokončena. Dopřej si Plutův poklad, ctihodný pilote. (2x raz muni.. raz 1 SHD-XHD01 14 stit na mimezisku na ktorú mi padlo už aj lepšie v Eternalke v Montáži) Napíšte sem keď vám padne niečo lepšie

    Získal(a) jsi 1 SHD-XHD01. Putus verzia Normal... Nepotrebné... Potrebujem na plusové lode...Prečo toto nedajú do Ez verzie? Prečo neni verzia normal viac hard? plus lepšia odmena? alebo Legend Plutus Brána kde sa bude dať strielať napr. len 6,5 municia? Prečo neni v odmene xt10 modul ? prečo ho zadarmo dávate ***hráčom? (V rebríčkoch) Odmena za špecialnu bránu... tú čo je malá šanca sa tam dostať. Odmena za 5 klúčov sem tam... ináč munícia ktorej spotrebujem na tú bránu oveľa viac. A to mám skoro 25 lvl. No budem mrhať časom a 6,5 muni až do konca možno osud dopraje a padne niečo lepšie... Poprípade budem v rebríčku kde sú samé kolotoče.. Je tam taká malá šanca ako na ten Jackpot xD A ja sa nerozčulujem je mi to smiešne už... Za ďalšie nestáva sa mi že mi hra laguje v GG mám celkom good notas.. (Akurát na eventoch pri pvp to seká sem tam keď je okolo veľa programátorov čo im to kliká o 106 až hra blbne..) no proste mi lagoval kurzor a to sa mi ešte nestalo xD warhead a lagovanie kurzoru ? to ako fakt? Príde mi to ako novinka xD

    Edit: Na konci akcie ju celú zhrniem no zatial boduje len battlepas.. no ten stačilo dať na lovenie Pvp na mapách kde sú autá napr.

    čo tak posunúť toto? xD Aj tak je to ukradnité tam hore takže toto mi hlavu neláme

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► čoskoro si budeš musieť dať Pc do mrazáku kvôli DarkOrbitu :)

    Edit: Mise „Pěst ve tváři“ byla úspěšně splněna! čo je toto? Prosím Vás

    škoda toho P.E.T Orcus ... takto ho rozdať "hráčom" čo sa nemusia unúvať (Bodaj raz začnú sledovať a banovať aspoň tieto akcie a to rovno Perma) Nachádza sa ten design aj ako odmena za plutusa?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/1/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kentik007 - nie je dovolene uvadzat nazvy nepovolenych programov na forum. Dostal si body a kedze si uz nejake mal predtym vyslo ti to na ban. Hracov s programami tu nebudeme rozoberat, vo feedbacku to posielame uz cele roky, ze je nutne s tym nieco robit a takisto aj upravit ine veci, pripadne spustit akciu na testaku, nech vedia nazor hracov pred pridanim do hry ako tomu bolo kedysi, no nerozhoujeme sa my, ale plateni pracovnici BP.
     
    -baghira2-, Platan a Tess tohle ocenili.
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Drift1 bonus-mapu - já ji taky ještě neviděl, přesto že to tam všechno poctivě vyčistím ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit