Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nie nebol to moj posledny zivot mal som este 5 zivotov takze nechapem preco ale ok v DO je mozne asi vsetko
     
    Ješitný_Zkurvysyn a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    wulfric666boos - moze sa jednat o anomaliu, kedze ja som doteraz spravil strasne vela tych bran v oboch verziach a este sa mi to nestalo.
     
  3. Honzin

    Honzin User

    Hoj ne-víte proč mne nepustí do té jednodušší verze .

    Do verze Normal lítám ale potom jdu na 1.X a nic .
     
    Ješitný_Zkurvysyn a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nějak tomu zase nerozumím?
    Další povedený script od 'BP a tajná kompenzace? Kdy proběhla rýchla oprava servera, když to o víkendu nefungovalo a hlavně proč?
    Velice by mne zajímalo, co musí hráč na mapě udělat, aby se nepokusil o bonusovú mapu a jaký je vlastně rozdíl v tom, že se o ni pokusí a vyhodí ho to z normální (těžké) na mapu x-1?

    P.S. kdy začne BP řešit problémy s eventem na serveru ge-1 a konkrétně ve dnech 14 a 15.1. kdy nešlo z důvodu ''plné instance'' tuto bránu projít a to i v noci?
    Za celý týden s tím neudělali nic, nikde nevidím nějaké vyjádření a zítra je zase víkend?
    Proč si myslím, že to zase nepůjde?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Edit 1: tak jsem koukal na čas(restart) opravy 12.1. a ten byl okolo 14:09 a bránu plutus jsem dokončil v cca:21:30 12.1. a po objevení brány s pokladem a následným proskokem jsem byl na 3-1?
    To by mne zajímalo, kterou podmínku scriptu jsem opět nesplnil?
    asi jsem se opakovaně nepokusil no.
     
    Naposledy upraveno: 20/1/23
    Ješitný_Zkurvysyn a *brutus* tohle ocenili.
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN vezmu to popořadě.

    Vysvětlím. To znamená, že se ti měla objevit bonusová brána, ale ty jsi do ní nemohl vstoupit, protože si ji neviděl, jelikož se ti díky chybě neobjevila.

    Problémy ze serverem GE1 byly nahlášené a stále jsou v řešení. Zatím jsme neobdrželi odpověď.

    Oprava byla tento týden ve středu. Byla pouze synchronizace bez restartu serveru. Víc k tomu nevíme.

    PS: Mimo to, stačilo si projít a pročíst fórum hry, několikrát se o tom psalo a odpovídali jsme na to hráčům.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess,
    1. Sestřelil jsem plutuse, objevily se 2 brány, vstoupil jsem do brány, která je dole a vypadá jak zeta a po proskoku mi to hodilo nové spojení a po nalogování jsem byl na 3-1? a napsalo mi to v logu, že se můžu těšit z pokladu plutuse, nice job.
    2. Je mi divné, že nemáte jiné informace, ale hráči co tuto hru hrají, třeba najdou tyto oficiální informace:
    myslím si, že restart ve středu ještě nespouštěl akci a že akce začala 12.1. a byly tam chyby, proto to narychlo opravovali odpoledne i s restartem. Ale mě to tu chybu udělalo až ve večrních hodinách, jak jsem psal.
    Nebudu tu popisovat dopodrobna, co v sobotu i v neděli na ge-1 nefungovalo a proč.
    Použiju jenom jednu větu z logu a prosím o vysvětlení :
    Jak mají hráči točit brány, nebo plnit permici v plutusce, když mu po proskoku bránou píše toto?
    Myslím tím dobu v sobotu od cca.14:00 až do půlnoci?
    i když jsem plutuse nakonec v neděli pokořil(před restartem v 5.30, stejně se mi žádný postup do permice nezaznamenal a ani do hodnocení eventu se čas nezapočítal?

    3. nepochopil jsem, co si mám na foru přečíst a na co jste hráčům odpovídali?
    To, že v BP se o víkendu nic nedělá a že se to protáhlo až do příštího víkendu,
    Co opravili, nic.:mad:
     
  8. ZOHAN zbytečně se tu rozčiluješ tady se ničeho nedočkáš, už jsi dokonce propadl o 3 žebříčky z TOP 10 :D musím tě pochválit že dodržuješ naší cs/sk úmluvu a přestal jsi bankovat :) to se od tebe cení :cool:
     
    Ješitný_Zkurvysyn tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN ano to co píšeš byly čtvrteční restarty, před tím víkendem, kdy to blblo a dokonce server GE1 spadl.
    Já jsem psala o středeční(18.1) synchronizaci bez restartu, o které jsme informaci dostali, že by měla problémy opravit. To znamená, že od 18.1. cca 11:00 by mělo vše fungovat. Co vidím i na fóru hry, tak to není ok. Za nás můžu říct, že zpětnou vazbu posíláme, chyby a problémy hlásíme.

    Myslela jsem tento příspěvek .
     
  10. viper63

    viper63 User

    Ahoj. GE1 dnes 21.1.2023 v 17 hod. mi to píše to samé co tam psal Zohan. Dokončím mapu a chci skočit na další, ale hodí mě to na 2/1. A to už po několikrát.
     
    SICK_Punisher a -baghira2- tohle ocenili.
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak jsem to zase jako naivní hráč po údajné opravě serveru bez restartu zkoušel na ge-1 a z mapy plutus (těžká) mě to vykopává z mapy 1-8 na 1-1? Dokonce jsem dokončil jednu vlnu a dopadlo to takto :
    Proč BP omezuje počet hráčů při eventu na údajně v minulosti posíleném serveru ge-1?
    Proč to vykopává na 1-1 z těžké brány na 1-8?
    jak mám využívat zakoupené balíčky, když ten event nefunguje?


    P.S. Tess? možná by nebylo na škodu, zveřejnit ty vaše reporty, protože je asi nikdo nečte, nebo na BP neumějí česky a jejich placený překladatel tam píše něco jiného asi?
     
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tess "To znamená, že se ti měla objevit bonusová brána, ale ty jsi do ní nemohl vstoupit, protože si ji neviděl, jelikož se ti díky chybě neobjevila."
    Tak to já jsem ji od začátku akce ještě ani jednou neviděl .....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. viper63

    viper63 User

    No a momentálně se není možné ani přihlásit do hry. To je děs.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jaká to mohla být krásná neděle, venku sněží, v kamnech praská oheň a Plutus opět nefunguje. Nechápu, proč event, který se opakuje snad nejčastěji, nefunguje. Na GE-1 nejdou měnit konfi, nejde použít schopnost lodě. Díky BP:mad:
     
    -baghira2-, *brutus* a stefan.sv tohle ocenili.
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    Bohužel na to ti nedokážu odpovědět, nejsem vývojář. Každopádně to souvisí s touto akcí, že je server GE1 o víkendech přetížený. Hodně lidí chce dělat brány a pak to takhle dopadá.

    To co zde napíšou hráči, veškeré stížnosti, připomínky a problémy. Nechce se mi to tu jednotlivě vypisovat.:rolleyes:
    To se pak přeloží do anglického jazyka a pošle se to BP. Jak jsem již několikrát psala, my už neovlivníme jak se to bude a kdy se to bude řešit.:(

    *Firefox1* musíš postupně vystřílet všechny npc u těch turret. Nevíme kolik procent je šance, že se ti bonusová mapa objeví. Citace z FAQ: Šancu, že sa táto brána objaví, môžete zvýšiť zabitím NPC Aura Dun Jig.


    viper63 MuadDib85[CZ] bylo to nahlášené, mělo to být podle BP fixnuté a očividně není. Takže se to opět bude nahlašovat a řešit.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  16. Tak mně se dneska bonusová mapa objevila, ale po skoku mi zamrzla hra, loď z brány nejde nalogovat, ale podle hangáru je na 1-8. Takže bez pokladu...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Na GE1 (zasa) nefungujú ciele ale všimol som si to až po skoku do brány... započítahú sa questy aj tak??

    Edit: tak asi som misol nové problémy... pozerám, že včera ste písali, že vás po skoku vracia na X-1 ... evidentne je 24h na fix málo no..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To jsem dělal od začátku vytlouk jsem je všechny a plutuse nakonec a dnes jsem ukončil 23 cíl - ex 20 bossplutus a bonusovku ani dva porty jsem ani nezahlíd. Vzdávám to jsem znechucen, poslední 3 cíle dokončím v eternalce
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - nuz ja mam v tomto zaujimavu bilanciu, vzdy som zabil vsetkych Aura Dun Jig na mape a na hlavnom ucte mi hodilo len 1x z 12 tu bonusovku a na mensich uctoch mi hodilo okolo 5x :) Ale tu branu budem chodit isto stale, pretoze z tych bedni pada kadeco dobre, aj RCB-140, moduly, ci techy, atd...
     
  20. Já mít kamna, pořídím si skleněné dvířka, a koukám do ohně. To mě uklidňuje, stav DO už je mi v podstatě jedno, když něco nefunguje, tak na měsíc protestně nehraji. Vloni jsem hrál asi 50 dní :D. Koukal jsem na to, i s logováním nějakých 400 hodin na obou účtech celkem.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.