Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. SlowMode-Skywalker, tu pasivně agresivní větu sis mohl odpustit, ale budiž, když chceš, tak ti popíši, kde jsou v mém případě ty chyby.

    1. Hraji přes klienta na starém notebooku (který není ani herní), takže grafiku jedu na minimum a i tak mám maximálně 6 FPS - s tímhle se vyhýbat Plutusovi fakt moc nejde, hlavně, když se mi to snaží načíst veškeré ty efekty kolem toho útoku (zpomalení, spalovací stopa, rychlý pohyb Plutuse). Zatím si, holt, nemůžu dovolit lepší mašinku.
    2. Bláhově jsem tentokrát vyzkoušel normální verzi (vždy v minulosti jsem dělal ty lehké), protože jsem si říkal, že po tolika letech hraní bych už mohl být dostatečně silný i na to. Bohužel se ukázalo, že ne. A taky se mi nechtělo plýtvat municí a sepromem, abych dostal v lehčí verzi brány jen poloviční odměny za sestřely.
    3. Jsem jeden z těch hráčů, kteří do hry neinvestují, takže nemám premium (takže mi chybí bonusová lišta slotů na rychlé přepínání vícero typů munice popř. na aktivaci různých CPU) a ani si nekupuji si boostery.
    4. Nedostatek munice - nemám tolik UCB-100 ani RSB-140, šetřím si je hlavně na prometheusky.

    Takže asi tak :)

    Zkusím tu lehkou, ale pokud ke mně nebude notebook milosrdný, tak tu akci budu muset asi omrzet.

    Mimochodem, teď si to nemůžu vybavit, ale v té lehké verzi Plutus nevytváří nové warheady? Protože v normální je i po jejich zničení myslím tvoří.
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Docela nechápu proč děláte lehkou obtížnost. To nemáte výbavu :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Když zničíš toho jednoho WAR u plutusa tak on pak vyhodí další a pak další musíš každého setřelit :)
    já premko nekupoval jak jsem začal hrát na GE5 tak jsem si udělal bránu devo a nechal úkol aktivní a čekal jsem až bude něco.
    Takže hraji bez penez a sloty extra ani s premkem nepouzivam :)

    Lehkou jsem měl do půl hodiny když jsem dělal na PVE ze stejnou výbavou normální tak mě trvala dlouho asi 2 hodiny a já hraji jen podle chuti a ne u toho sedět hodiny abych nekde byl navic na kolotoce co si na ten event zapnout podpurný program a dělá to za ně tak na ne nemam abych se dostal do te pozice v umisteni :)

    Lehkou dělám z důvodu že není těžka, jde rychle, a nejsou tam takove rány na dmg a npc ma málo HP me jde jen o cíle je dodelat cele a neřeším dál :)
     
    -baghira2- a 123zelenina tohle ocenili.
  4. Když si pořádně přečteš můj předchozí příspěvek, tak pochopíš, že fakt ne - očividně ještě nemám tak dobrou výbavu, abych porazil v nějakém rozumném čase normální obtížnost (teď mi to trvalo skoro 3 hodiny a stejně jsem ho neporazil, 5x mě sundali ti jeho warheadi, když mě tak zpomalil). Holt budu zkoušet tu lehkou verzi, stejně na žebříček nemám šanci ani v lehké, ani v normální. Úkoly do permanentky snad nějaké zvládnu...
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  5. .OnDrO.

    .OnDrO. User

    zelenina. ja som to pluta jednoducho spravil na motýlovy na max vzdialenost dostrelu bez toho aby aktivoval schopnosti míny atd. stále som lietal okolo neho a dával som si sakra velky pozor aby namna nehodil mínu. Trvalo to dlho ale takto to dokáže poraziť každý. Nemám top výbavu ani boobstre a v laseroch promerko. a sundas ho aj x1 ale sakra dlho ti to bude trvat :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. 123zelenina aha, tak nevadí. Je pravda, že těžká obtížnost je na pul dne.o_O
     
  7. neneman321

    neneman321 User

    Ahoj všem, zatím sem v plutově bráně ještě nebyl, ale dělám vždy jen lehčí vezi, jinak od té doby co mám orcuse si nemohu stěžovat, prostě na finální boj pustím schopnost a hodím motýla tak jako v celé bráně a warheadi co vypustí sou neškodný a za 30 vteřin je dole, asi bych mohl doporučit jít na plutuse s nějakou lodí co si doplňuje HP, v případě že vás trefí waehead tak si doplnit HP. •ŞĦΘCK▪ plno hráčů včetně mě co jsou full promky třeba dělá lehkou bránu, je to úspora munice a ty moduly do lodí tam padají taky, o hodnocení v žebríčku akce nám stejně nejde, když to zaberou opět autopiloti a naposledy jsem z lehké vytřískal přes 60 000 RCB -140.
     
    -baghira2- a SlowMode-Skywalker tohle ocenili.
  8. Opět zase úplná pohoda :)

    Obdržel(a) jsi 2.500 jedn. uridia.
    Plutova rukavice (snadná) dokončena.
    Získal(a) jsi 1 Záplava CPU vetřelce (lehká obtížnost).
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  9. Na lehké asi všechny cíle neuděláte. Hlavně munice dostáváte málo, a to i na normální, především RCB-140, kterou potřebujete do cílů, já na ni kliku tedy nemám.
    Zajímalo by mně co si myslí ten co tyhle cíle vymýšlí? Že fakt potřebujeme jako odměnu ze splněný cíl polychromium, který můžu prodávat z posílání (mimochodem nyní nefunguje, protože je hra zparchantělá - no jo, hlavně, že je ve hře ach jo), 25 energií nebo klíčů k bednám?
    A jak udělat 12x Plutus v akci, která trvá 14 dní, a přitom se nejde přihlásit do hry zrovna v čase, kdy na bránu máte čas?
    Chtělo by to změnit, nikdy mi stejně nešlo těch 12 udělat, a v době prázdnin a dovolených je tohle dost nesmyslný cíl.
    Dělám druhou bránu a už místo munice padají hovadiny jako Backup Shield nebo NPC Nuke.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *brutus*

    *brutus* User

    a opět naše věčně plačící *Irenka49•™*:D a pročpak by ne?Co takhle protokoly do peta+double?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Všechno jde když se chce...
    mě občas na munice padne a jsem spokojeni nemusím mít double boxy a protokoly to co nasbíram stačí na cíle :)
    Je zajímavé že co se týče cílu tak už mám 6/26

    munice do cílu je dobrá prvni cil jsem si udelal protoze kazda strela se pocita do cilu ted me chybi jeste dva cile na munici 15.000 a 20.000 s toho uz mam 10.000
     
    -baghira2-, *brutus* a 123zelenina tohle ocenili.
  12. Jelren

    Jelren User

    Ahoj nevíte někdo jestli je při použití "Záplava CPU vetřelce" rozdíl v odměnách a síle NPC v závisloti na mapě na které zrovna jsem? Díky moc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tak jsem dneska úspěšně a napoprvé dal lehkou verzi Plutuse :), fakt je to nesrovnatelně lehčí, dokonce se mi dnes povedlo si ho držet dál od lodi, takže mě ani jednou nezpomalil. FPS dnes ke mě byly milosrdné :D.

    *Irenka49•™*, je pravda, že ta munice nepadá zrovna často, ale když mi padne, tak naštěstí docela dost. Rozhodně si do té brány dej do PETa protokoly záchrany AI-S1 a sbírej ty boxy s ním přes mechanismus Sběrač. Takhle získám z jednoho boxu i kolem 4000 kusů munice.

    A NPC nuke rozhodně není k zahození - v bráně je dost vln, kde se dá skvěle využít. A pokud máš štěstí, tak je můžeš použít i při boji s Plutusem na ty střely z věží (dnes jsem to zkusil a dost mi to ulehčilo práci).
     
    -baghira2- a SlowMode-Skywalker tohle ocenili.
  14. hahaha dal jsi na mojí radu mě přijde tak :D :D :D :D :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. SlowMode-Skywalker, jo, možné to je. Tady těch rad jsem četl víc od vícero uživatelů, tak už přesně nevím, kdo co jak poradil. No jen doufám, že se mi povede splnit cíle permanentky (asi ne všechny, ale za většinu bych byl rád), hodily by se mi nějaké fajn moduly do plusových lodí. Je fajn, že jich tam teď dali na výběr z většího množství.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Akce se dá udělat na easy obtížnost s tou munici RCB-140. Víc bych to nehrotil :D.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  17. 9/26 za dnešek cíle zatím to krásně jde :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. No krásně, už 2x odměna 100x rakety 3030, které si můžu za pár kreditů vydražit, prostě zase směšné odměny. Proč se pořád vychvalují skvostnými odměnami? :eek:
    Ale easy brána není zas až tolik snadná, aby nebyly slušné odměny. Zabere čas, spoustu munice sebere, jen poslední vlna je snadnější.
    A co kalendář akce, sice není moc o co stát = jejich super odměny :D, ale nedalo se přihlásit, takže opět k ničemu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. *brutus*

    *brutus* User

    *Irenka49•™ Odměna z dnešní easy,už opravdu přestaň fňukat nebo to prostě vypni!
    1... Předchozí 2 3 [4] 5 6 Další ...198
    Datum
    Akce
    17.07.2023 - 13:01 Obdržen předmět: HP-XHD01 (3)
    17.07.2023 - 13:00 Obdržel jsi 195500 BZ
    17.07.2023 - 13:00 Obdržel jsi 863 cti
    17.07.2023 - 13:00 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Natal Nap.
    17.07.2023 - 13:01 Obdržen předmět: Munice - RCB-140 (5.920)
    17.07.2023 - 13:17 Obdržen předmět: Munice - RCB-140 (5.920)
    Bránu dělám každý den zadarmo a vše co z toho padá je víceméně taky zadarmo a jak se říká darovanému koni na zuby nekoukej.Za mě spokojenost
     
    -baghira2- a SlowMode-Skywalker tohle ocenili.
  20. *brutus* wau přímo fantastická odměna o_O:rolleyes::rolleyes:. Ty se tím chlubíš, to není nic. Ale tak jasné kdyz jsi level 8 mas level 9 a jsi happy :rolleyes:.
    Chápu holt někomu stačí 5 uridia a je šťastný a je v nebesích. Holt je to tak :oops::oops:.

    A to vypínání hry na každého hrace. kdo tě sundal ted. Fakt nemůže nikdo tě střílet máš ochranu přeci. Chceš pomoc s ukolem nebo ne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).