Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. •ŞĦΘCK▪ no ale ony ty rady fungují. Pokud teda jeden chce hrát.

    [​IMG]

    Ideální stav to není, ale já tady nevidím zastávání se zcela nefunkční hry.

    Rady od tebe tak OK už ale nejsou. Já věřím, že to dřív nebo později spraví, takže proč by to vypínali, když se vypnout můžeš ty?
     
    Naposledy upraveno: 17/7/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  2. Jmenovitě vy dva jste asi hráli jinou hru :eek::eek:.
    Jen slepý nevidí co je ze hrou. A rady vypni hru, no já ji ani nehraju víš :eek:.
    Asi jste vzdálení příbuzní, když placaté takový bludy.

    Já jediný se správně vyjadřují ke stavu hry. No tak povídej kolik hráčů skončilo, celé klany apod.
    Mapy plné víme co.

    Mě překvapuje, že se najdou dva jelimani. A ti budou vynášet hru do nebes. I kdyby se dostali jen na přihlášení.
    Ale podle Vás je to skvělé o_O.

    Rada vypnout servery a opravit je správná. Nebo snad hrajeme jinou hru o_O:confused::confused:.
    Kdy spravili hru, max beží akce z vesela dál. To je oprava čeho, relog stránky furt dokola je řešení. Ale ne.

    Tess měla pravdu, ovšem Delta a brutus hrají asi pexeso.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Já někde píšu, že s tou hrou nic není? Kdyby tě to nežralo, že ty se do hry dostat neumíš, ty jelimane (hehe), tak to vypneš a nebudeš tady vypisovat :-D Mě sice to přihlašování taky štve, ale hrát se dá. Jestli to je pexeso nebo piškvorky nevím, mám u toho napsáno Dark Orbit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Delta-7925H já se nepotřebuji dostat do hry. Na rozdíl od tebe, si zahraju jen občas. Ty to stopuješ, jestli tam jsi nebo ne.
    Náhodou, aby ti neutekla denní mise. o_Oo_O

    Tak co hraješ pexeso, můžu se ale přidat. Pojď zapomenem na tuto užasnou hru. Nebo karty apod.
    Mě je to hned jasné, že nás tu bulikuješ a ve skutečnosti hraješ něco úplně jiného.

    Rozhodně se přidám v pexesu, v kartách o_O:rolleyes::rolleyes:.

    Stejně je otázka, kdy skončí tato slavná hra :eek::eek:.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Že je to rozbitý vím. Takže mám dvě možnosti. Buď to vypnu, nebo se do tý hry zkusím dostat a tady no fóru je šance (i když většinou mizivá), že někdo přišel na něco, podělí se o to a třeba to pomůže dalším.

    Já a počítám ani moderátorskej tým sem nechodíme, abychom si přečetli po stý a první, jak jde ta hra do kopru a jak by to každej udělal líp. Sám hraju jenom tohle. Nemůžu srovnávat, ale když je to tak strašný, tak proč si nenajdete jinou hru nebo jinou zábavu?

    Když vím, že se hrát dá, tak to zkusím. Ano, hraju tu pitomou, rozbitou hru plnou automatů rád. Ale to je moje věc.

    Poznámka: Tady na tom fóru je skvělý, kolik sem chodí lidí psát s tím, že už to nehrajou.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  6. *brutus*

    *brutus* User

    •ŞĦΘCK▪hraješ občas,ale fňukáš tu každou chvíli a dám ti sem jenom jeden tvůj případ,jo a hele s deltou hraju denně a představ si že jsme spolu i na TS a jestli si myslíš že hrajeme pexeso nebo karty rádi tě na mapě vyvedeme z omylu!Absolutně nehratelná hra :eek::eek:. Už se nedostanu nikde, takže taková akce je úplně k ničemu.
    Tess ok, ale nedá se dostat nikde o_O.
    To se skvěle podařilo zničit hru. Korunu na dortu tomu dala výborná nehratelná akce :rolleyes::eek:
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Já bych servery všechny uzavřel max na 14 dnů a udělal kompletní opravy a pak pouštěl pomalu každý server aby se vidělo kde jsou chyby..

    zlaté svaté časy kdy se dávaly test servery a vše se zkoušelo a teď se vše
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. marko1189

    marko1189 User

    čo sa dočerta zase deje na DO, po dnešnej synchronizácii sa nedá prihlásiť na hernú mapu, stále vypisuje - spojení přerušeno
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Marko kašli na to, můžeme zahrát karty nebo člověče nezlob se. Ano zas to nefunguje. fungovalo to. Ne, má to smysl hrát. Ztracený čas :rolleyes::rolleyes:o_O.
    At už tu hru zruší konečně. A je klid o_Oo_O.
    Pojď zahrát nějakou společenskou hru ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Dnes ráno loguji a najednou koukám, že na cz1-ge2 jsem byl přijat do klanu kam jsem si nedal žádost. A v herním mailu zpráva v holandštině, že mě přijali. To je teď normální, že tě klan přijímá bez žádosti?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► není možné, že jsi kdysi tu žádost poslal a zapomněl jsi na to? Nemáme informace, že by se něco takového dělo.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. Datum
    Akce
    21.07.2023 - 11:00 Obdržel jsi denní Login bonus na 20 dny.
    21.07.2023 - 10:59 Opustil jsi klan [»?«]Old Fighters _??» EIC™ «?_.
    20.07.2023 - 22:07 Vstup do klanu:[»?«]Old Fighters _??» EIC™ «?_
    20.07.2023 - 07:26 Mise „Denní Mise (Sezónní permanentka)“ byla úspěšně splněna!
    20.07.2023 - 07:25 Obdržel jsi denní Login bonus na 19 dny.
    19.07.2023 - 08:39 Obdržen předmět: Bifenon (50)
    19.07.2023 - 08:38 Mise „Denní Mise (Sezónní permanentka)“ byla úspěšně splněna!
    19.07.2023 - 08:37 Obdržel jsi denní Login bonus na 18 dny.
    18.07.2023 - 06:54 Mise „Denní Mise (Sezónní permanentka)“ byla úspěšně splněna!

    Bilance
    Datum Akce Částka
    20.07. 22:07 Vstup do klanu: - 1,500 k.


    Když dáváš žádost do klanu, odečte se ti 1500 kreditů. Jak vidíš odečetlo se mi v 22:07 kdy už jsem 2 hodiny spal.
    Loguji zde pouze ráno, kdy nebývám ničím narušujícím paměť ovlivněn.
    Proto to taky píšu. GE2-167106790
     
    Naposledy upraveno: 21/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tak jsem to testovala a přišla jsem na to, že 1500 k se ti odečte 2x. Jednou když žádost pošleš a po druhé jak tě přijmou do klanu. Proto tam máš ten čas v dobu kdy jsi už spal.
    Zde je ukázka:
    Screenshot_2.jpg

    No a můj názor je takový, že jsi někdy dávno podal žádost, ale přijmuli ti jí až včera. A tím, že se částka odečítá 2x což by nemělo, tak to vypadá divně.
     
  14. No a když kliknu na ten kupony, bilance tak je tam uvedeno jen ten jediný údaj o vstupu do klanu.
    Když si na global otevřu kupony, bilance mám tam 428 stran údajů, na té GE2 jako by mi to tam někdo vymazal od počátku věků. Od 4/2016 by tam měly být nějaké údaje. Téměř každý den tam loguji, takže proč by to kdo mazal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► ono když delší dobu na účet nejdeš, tak se ty údaje mažou jak v bilanci tak i v deníku. Po jaké době se to děje netuším.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  16. Dělal jsem Black Light mapu / internarlku několikrát a několikrát mě npc sundalo přes půl mapy no nedivím se začíná zase víkend
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Drift1

    Drift1 User

    Já se potýkal hlavně s tím že jsem chytal menší lagy nebo nemohl nakliknout npc. Světe div se ale přesunul jsem wifi na druhou stranu dál od televize a hifi a jede to. Ano menší chybky se najdou ale na ty už jsem si za těch x let zvyknul :-D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Nefunguje login na USA. Server príliš dlho neodpovedal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Mám postavenou bránu Alfa ale nemůžu se jí zbavit a dostat z materializátoru na mapu. Za pomoc díky
    ID 4045517
    server GE1
    tak brána se mě nakonec povedla dát na mapu, pomohlo 5x provést restart a je tam.
    Docela rychlé, ne?
     
    Naposledy upraveno: 23/7/23
  20. Takže můj postřeh za dnešní hraní opět pár chyb, bugu, lagu NUTNO OPRAVIT!

    1. chyba nejde se opět nalogovat na herní účet - furt to nabíhá a pak to hodí chybu nebo jinou obrazovku
    2. Po dokončení brány hádes - nejde dát relog / odhlásit se - člověk musí dát křížek a vypnout celou hru a znovu se přihlásit
    3. nejde hodit na mapu další bránu
    4. údajně z bonus boxů padá 1.000 UCB což nevím zda je pravda jen se to povídá
    5. v bráně plutus a hades lagy jak nevím co seká se to nedá se dělat brány

    tato chyba se stále opakuje dokola nevím kde je chyba měli by jste to opravit
    [​IMG]

    Takže na vašem místě to přepošlete dál a vyřiďte BP ať přestane vymýšlet ptákoviny a začnou konečně něco dělat s klientem a opravovat ty jejich chyby které ta hra má!
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.