Zpetná vazba Diskusia: Prosperous

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 26/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Máte tu malinkatý problém:

    Popis chyby:
    Kliknu na odkaz akce ukáže se mě hlavní nová akce
    Viac informácií nájdete v našom FAQ: Akce Prosperous
    Dajte nám vedieť o svojej spätnej väzbe v diskusnom vlákne tu: Diskusia: Prosperous

    Když kliknu na:
    Viac informácií nájdete v našom FAQ: Akce Prosperous tak mě to hodí na FAQ

    Ale když kliknu na:
    Dajte nám vedieť o svojej spätnej väzbe v diskusnom vlákne tu: Diskusia: Prosperous

    Hodí mě to na stránku:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/diskusia-plutova-rukavica.112330/

    Takže hráči musí hledat kde je ta diskuze na tu akci Prosperous
    A mělo by to hráče místo navést na tento odkaz do kterého píšu.
    A to na tento:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/diskusia-prosperous.115106/#post-987407
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. No možná jsi to opravil ale mě teď ani ten odkaz nejde otevřít a rozkliknout :D :D
    Poslal jsem odkaz kamaradovi a mu se to taky nerozkliklo ten odkaz prostě nic :D
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Už to funguje jak má díky za opravu!
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher môžem sa opýtať? Vo FAQ: Akce Prosperous pod balíčkem rozšiřujícího obsahu stojí i U-LF-4

    Preto sa pýtam, či sa náhodou nejedná o čisto nové laserové delo v hre? LF4 poznám, ale uber LF4 nie.

    EDIT:

    [​IMG]
    [​IMG]

    Len by ma zaujímalo, či v tom nie je chyba. A to je k tomu všetko.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/22
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. -baghira2- v těch lf-4 není rozdíl, když se podíváš v hangáru do inventáře a rozklineš si popis LF-4 tak tam jasně stojí že LF-4 má uber sílu a že je to uber laser, možná je to chyba v popisu mezi nestabilní a uber, teď něk tu obyčejnou LF-4 zdražují, v akci Augustus stála jedna lf-4 30.000 agate fragmentů, hra se prodražila o 300% tak se nediv
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher Ďakujem za vysvetlenie. Divím sa sám sebe, že ma to nenapadlo.
    U ako unstable (nestabilná)

    MasterCard... Když se hra takhle prodražuje, pak se divím až kam to spěje.

    Len veľká škoda, že mám komp. v takomto stave.
    Tak to si moc touto akci: Prosperous neužiji.

    EDIT:
    Zkusím ještě teď v noci poslední opravy. Snad mi to půjde.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/22
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Tak nějak tuto akci nechápu. O čem to vlastně je? Odměny za úkoly směšné, snad jen vyhodit tři ohňostroje na 1-1, otevřít bednu a jinak nic. To jako opravdu?:(
     
  12. Akcia je trochu nič moc,ale zase za minimálne usilie dostaneš par jednotiek IAC-u čo sa vždy hodí, za abgčko dostaneš nejaké U z misie,abr a priamo aj z brán dostavaš klúče,takže designov budeš mať požehnane. Skôr ma zaujíma že či to funguje ako pri obsidianke,ak zozbieram design ktorý už vlastním započíta sa mi 10K U? lebo v tom prípade by to bolo aj velmi prijemne zo strany U.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    steineckercookie - ak dostanes design na lod, ktory uz vlastnis, prebehne kompenzacia v podobe 10k uridia. Ci uz je to pri bedni alebo pri dizajne z brany.
     
  14. Zajímalo by mně, který vývojářský mozek zase tohle vymyslel? Proč je na konci speciálního kalendáře jako odměna fragment Prosperous, když fragmenty ze hry zmizely, ale kalendář platí ještě o 2 dny déle? A také, kdo dokončil ještě misi těsně před půlnocí a dostal fragment, tak už ho také nemohl stihnout vzít.
    Opravdu velmi špatná akce a hlavně mi neříkejte, že mně tam bude v klíčích neustále ten fragment otravovat jako "Úžasná nabídka" na špetku blbostí, co neustále vyskakuje na hře, asi proto, že se nenajde moc hlupáků co by do toho vrazili peníze.
     
  15. *Irenka49•™* Ta tabulka ti vyskakuje pro dobro Bigpointu, Oni mají úžasné pracovníky a dostávají úžasné benefity, snad nechceš aby daly do hry povinný měsíční platby jak to má hodně her, pro dobro Bigpointu a jejich lákavých nabídek radši mlčme :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Ja osobne som s akciou velmi spokojný,až na ten detail že matematika a bp nikdy nešli ruka v ruke a ostalo nam par zbytočných klúčov :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kto sa prihlasoval kazdy den, tak v posledni den akcie mal kluce. Kto nejaky den vynechal, tak kluce vybral neskor, ked uz bedne neboli na mape a zrejme budu dalsi rok znovu ako prometheus.
     
    Severus a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Mám opačný problém. Mě ty klíče z tabulky nevypadly, dokončil jsem ji včera.
    03.02.2022 - 04:58 Obdržen předmět: Indoktrinační akcelerátor (30)
    A dnes mi vyskočila tabulka znova, a dalo se odkliknout získat, nicméně nebylo již co. A naskakuje po každém nalogování na mapu, znova a znova. Napište chlapcům do němec, ať už to vypnou, pokud vám to taky dělá a není to úmysl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - ak si nieco neobdrzal, tak s tym musis na podporu. A ano, ked vyberes cely kalendar, tak ti to svieti, ako keby si tam este mal nieco nevybrateho a da sa aj kliknut na vyzdvihnutie, ale nic to neprida. Toto bolo uz aj pri minulych akciach, nahlasovalo sa to, ale zalezi to od vyvojarov uz.
     
  20. Já jsem sebral dnes všechno zajímavé :rolleyes: asi to má každý jinak
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).