Zpetná vazba Diskusia: Rozšírenie PET

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 23/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher skúmal som to ešte raz po sebe. A odhalil pravú príčinu. Je to v tom videu a v čase 3:05
    https://prnt.sc/uopein 72 697 damage bez peta, raketometu a raketiek

    Dáva to výlučne: iba ten výstrel z lode laserom. Pet kopne maximálne do 13 až 14 kilo dmg.
    A do toho, ešte nebol prirátaný výstrel z dela raketami ECO 10 a raketkami PLT 3030.

    Takže tých 95 kilo dmg to môže byť kľudne: ak na danú sekundu vystrelí naraz aj pet, aj laser, aj raketomet, aj raketka.
    Čo sa mi prihodilo včera ráno, nakoľko sám som bol tým ohromený. Čo je zriedkavé, aby sa všetko spolu a naraz trafilo.
    A sčítalo všetko dokopy.

    Otestujem ešte aj damage výstrelu z raketového dela & damage výstrelu raketkou. A všetko to spolu sčítam.
    Myslím si, že ten výsledok: bude veľmi zaujímavý. Teda súčet všetkých štyroch činiteľov. Aj s 10% boosterom.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - ako som ti uz vyssie pisal, tiez som sa domnieval, ze doslo k scitaniu dmg, kedze vzhladom na vybavu PETa by si nemal nim kopat v takom meritku.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Presne tak: došlo ku sčítaniu dmg. Ešte otestujem koľko dmg kope raketomet raketami ECO-10 a raketka plt-3030.
    Všetko to spolu spočítam. A s výsledkami sa podelím. Aby to bolo pravdivé: pridám videá na raketomet a raketku.

    Aby ma niekto zas nemohol ohovárať z klamstva. Pretože som včera ráno nevedel, čo sa deje & prečo mám také dmg?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - to nebude nutne. Ja som chcel vidiet len video, kde by ten PET kopal bez priciny za tak vela ako si popisoval, ale kedze to tak nie je, tak viac dokazovych videi nie je nutne robit.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Můj pet kope 500-600 tisíc? Asi natočím video?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Rodrigéz a (deleted user) tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ale to je s ABL municiou + prometheusky proti Behe alebo Invoke. To nie je nic neobvykleho uz teraz ;)
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher ale video snáď môžem dodať do mediatéky: Streľba raketami z raketometu a raketkou.
    S popisom aj serverom. Ten súčet dmg, nakoľko tu už nie je potrebný, si nechám na inú diskusiu.

    Pravdepodobne: by som to mal vložiť do úplne inej diskusie: Diskuze: Maximální DMG
    Pretože: keď už to nesúvisí s novým rozšírením petky, tak táto diskusia je na to určená.
     
  8. coroner

    coroner User

    Vybavení PET v obchodě jen za 2 290,-. Kdy se asi plánuje pořízení druhého PET? Do konce roku? Snad mají na infekčním v nemocnicích
    dobrou WIFI:)
     
  9. Mne nevadí občas si niečo kúpiť za reálne prachy, roky hrám tanky, lode, ale to čo teraz predvádza BP v tejto hre je nehorázne, tie ceny sú uletené, škoda bola to fajn hra......
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Rasputinn13 - ved nikoho nenuti BP, aby si to kupil. Navyse bude mozne to ziskat aj inym sposobom ako z paymentu. Ten je skor pre tych, co nemaju moc casu na hru, ale maju zas peniaze a chcu hned vsetko mat, co sa da.
     
  11. No ale třeba palivo navíc do peta kvůli týhle úpravě mě teda BP kupovat nutí. Úplně přesně nevím, kolik mi žrala petka před rozšířením, ale rozhodně žere víc na každym heat levelu. S mojí výbavou bez otevřených heat slotů žere o 75 jednotek PHM víc na 5 lvl než na 4. Pet jen sbírá, nestřílí!

    Je super, že má DO instáč, ale já bych radši věděl, jestli se zabývají tímhle :) Protože jestli to takhle nechají, tak to je hnus. Před pár dny jsem si pořídil další 2 "sbírací" protokoly, ale pokud ke sběru nestřílím NPC, petka si nevydělá ani na svuj provoz, natož aby mi pomohla ve hře.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - no ja som pisal o balikoch, ze si ich hrac nemusi kupovat za realne peniaze. Je jasne, ze zberaci to budu mat tazsie, ked pouzivaju vsetky protocoly na navysenie obsahu alebo radar. No uvidime po spätnej väzbe, ci dojde k nejakym zmenam-
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Skontrolujte si dnesne bonusove odmeny v branach, ci tam nahodou uz tiez nemate novy laser alebo stit do PET. Uz by sa mali objavovat v branach ako bonusove odmeny ;)

    upload_2020-10-1_1-51-33.png upload_2020-10-1_2-9-4.png
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    A proč až dneska, když tyto věci tam jsou přidány už od úterka.;)
     
    Rodrigéz tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ved tam to bolo napisane v oznameni, ze az od oktobra (10.mesiaca) ich bude mozne ziskat. A dnes je 1.10. preto ich uz je mozne obdrzat. Taktiez aj v nejakych akciach sa budu dat ziskat, ale zatial nie su blizsie informacie, aj na toto som natrafil len vlastnym sledovanim bonusovych odmien z bran.

     
  16. coolmen

    coolmen User

    Ahoj me se dnes stalo toto:
    01.10.2020 - 08:52[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu UberMordon.
    [​IMG]
    01.10.2020 - 08:52[​IMG]Získal(a) jsi: Booster zkušenosti pro P.E.T. (1 hod.).


    Nevím od kdy toto už je ale mě se to stalo poprvé.Ale je mi to k ničemu...:)
     
  17. nero3

    nero3 User


    No mě se ukazuje bonus z :
    Delty....1 LF P01
    ale z Epsonky to ukazuje .... PET design Lava
    Zeta .... nic
    Kapa.... BZ

    To bude u každého hráče jinak?? a nebo to bude padat jen z těch dvou GG (Delta a Epsonka)??? a bude se to střídat??

    -----------
    A jak se má chápat toto z FAQ
    "LF-P01 a štít SG3N-P01 pro P.E.T. bude rovněž rozdáván jako bonusová odměna v galaktických branách (k dispozici s určitou šancí)"

    To znamená že bonusová odměna už nebude 100% šance ji získat ?? Dosud tedy bylo že bonusové odměny získáš na 100%.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/20
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    nero3 Áno, u každého hráča to bude inak.
    Ani na 11 serveroch svojho hlavného účtu, to nemám rovnako.

    screeny:
    https://gyazo.com/5a04f5fdbb421ef0f314e4aa6b0fc400 (bývalá cz1)
    https://gyazo.com/aaed71ebe48e03fdb4dd0284de8caca5 (bývalá cz2)
    https://gyazo.com/11b25aca0599b6017930941ed9230665 (bývalá cz3)

    https://gyazo.com/ba5ef0d263c1e8ab37da9924cb827a4b (bývalá GE6)
    https://gyazo.com/ab4c6fae7fe61811e164f7d781c9359a (bývalá GE4)

    Pre porovnanie. Nikto z hráčov: to nebude mať identicky a rovnako.

    A vždy tam bude úplne iná odmena.
    Treba si to vysledovať v utorky, v stredy a vo štvrtky.

    Funguje to asi tak, ako keď čakáte na upgradovací modul pre vengeance.
    Na GE4 som až trištvrte roka na neho čakal. Podobne to bude i s LF P01.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - bonusove odmeny bran su individualne. Urcita sanca sa mysli zrejme to, ze nemas istotu, ze prave tieto predmety budu ako bonusove odmeny.
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher presne.

    Jediná možnosť je na to striehnuť týždeň čo týždeň (len v utorok, v stredu a vo štvrtok).
    A zmieriť sa s tým, že to tam nemusí byť. Keď to najmenej budete očakávať, práve vtedy to padne.

    Bonusové odmeny z brán, sa neviažu len na deltu a epsilon. Rovnako sa viažu aj na zetu a kappu.
    odkaz: https://board-cs.darkorbit.com//threads/bonusove-specialni-odmeny-caste-dotazy.112553/

    Akurát LF-P01 a štít SG3N-P01 pre P.E.T.; zaradili ako ďalšie náhodné bonusové odmeny z brán.
    Len toľko k tomu. Punisher, 13/8/19 "odmeny sa nemusia opakovat, je to nahodny vyber." #4
     
    Naposledy upraveno: 1/10/20