Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H bohužel nemáme žádné nové oficiální informace. :(
    Jakmile budeme mít oficiální vyjádření, bude zde na fóru hry.

    ZOHAN
    Ne to fakt nevím a mrzí mne to. :(

    Ono i kdyby jsi nebyl detekovaný jak tvrdíš, by jsi to nezvládl. Možná tak ta kritika.:p
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Už se nemůžeme dočkat nových informací.
    jen mne mrzí, že jsi mi neodpověděla na můj dotaz, co mám dělat s tou porouchanou sezonní misí, o které se v tvém odkaze nikde nezmiňují ti páni z BP?
    P.S. hodnotit člověka jako celek jen podle projevu na herním foru a chatu hry je sice možné, ale v tom případě ti chybí hlavně ta druhá strana mince a když tvrdíš, že se neznáme(i když si to nemyslím), tak potom nechápu, proč byl na mou osobu vytvářen tlak ohledně zaslání nějaké přihlášky a místo kontaktu jsi se objevila v týmu ty.
    Říkám si, kde jsem asi udělal chybu, nebo co mi to vlastně nakonec chybí?
    Pravdu tady nemohu napsati, protože by to bylo to poslední, co bych tu napsal.
    Tak si budu myslet to co ty a budu doufat, že je to pravda a nebude to tím faktem, že nemám rád už z principu autority a vadí mi fakt, když se nemohu v diskuzi účinně bránit, či obhájit.
    Po poslední komunikaci s podporou jsem rád, že jsem zůstal na této straně barikády.
    Sorry za spam a trošku toho OT.:cool:
    NO OFFENSE
     
  3. [​IMG]

    [​IMG]

    Ať se na mě nikdo nezlobí, ale ty mise vymejšlel někdo, kdo tu hru nehraje, nebo hraje, ale používá automat. Úkol s 5 klíčema z cílů změním, protože žádný nemám a neočekávám, že do neděle budou nový cíle, a na tady máš místo toho (haha), použij 10 GGEU.
    Kdybych byl od přírody vulgární, byl bych teď velmi vulgární!
     
  4. 555stein

    555stein User

    Delta ono je všeobecne známy fakt že túto hru vytvárajú a doplnaju ludia čo hrali naposledy v 2016tom a na papiery im tieto nezmysli možno davaju zmysel :D Stale som sa nedočkal kompenzacie inak za ten sezonny nezmysel.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - ja som tiez musel aj 5x zmenit ulohu, kym som mal nejaku normalnu. Este, ze je tam ta moznost zmeny, to by bolo ovela horsie.
    555stein - ak myslis kompenzaciu za chybajuce denne ulohy, tak na to este stale cakame, este kompenzacia neprebehla.
     
  6. Punisher: Ano, další změna už byla přijatelná, ale koho napadne dát do SP tyhle mise? Ať to daj do někam a rovnou mi účtujou 500 nebo 1000 U, za to že SP začnu plnit, ale tyhle mise v tom nebudou. Maj to rozbitý od prvního dílu a ještě u toho nepřemejšlej...

    Jinak k (ne)proběhlýmu skriptu s kompenzací mám novou informaci. Na podpoře už se stydí, že mi nemaj co říct...
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - tiez nechapem, preco tam dali nieco nove a este take, co skoro nikto nebude robit kvoli SP a najhorsie, ze zrejme je to zodpovedne aj za rozbitie SP.
    Podpora moze danu vec nahlasit, ak si mal a neobdrzal kompenzaciu a potom ostava uz len cakat, kedy a ci prebehne dalsia v tejto veci.
     
  8. V deníku ani v bilanci jsem to nenašel, ale naskočily mi 4 lvl SP k vyzvednutí. Takže část kompenzace mám. Jen teda slíbená náhrada balíčků (prémium a sleva s dvojnásobkem, za dny kdy jsem nemohl do hry, zatím nic).

    Tess: Projel jsem deník od restartu a nenašel jsem tam ani to připsání bodů do SP.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/24
  9. Pokud budete posílat nějakou zpětnou vazbu. Nazval bych to úplnou nespokojeností hráčů s novými úkoly v SP, nepřipraveností SP k ostrému provozu a (doufám) že jen váznoucí kompenzací hráčů. Za mě, já už si SP nepořídím, je drahá, a mám špatnou zkušenost. A odměny neodpovídají vynaloženému úsilí. Maximálně si ji pořídí 24/7 za uridium a na úkoly pustí program. Po zkušenostech z 2 a 4 SP za ni nikdo střízlivý peníze dávat nebude.
    Od dalšího se budu soustředit maximálně na bitevní permanentku, levnější a odměny jsou hráčsky mnohem kvalitnější, alespoň z mého pohledu.
    Mimochodem, kdy asi tak bude Bitevní Permanentka?
     
    Naposledy upraveno: 6/3/24
    -baghira2-, Delta-7925H a *brutus* tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - myslim si, ze buduci tyzden zacne dalsia akcia.
    CO sa tyka SP, urcite sa oplati, ak ju clovek urobi aspon na 50.lvl, lebo napriklad teraz su tam dost vzacne designy a aj ine veci, ako moduly, atd... Hlasit sa to do feedbacku bude, ale dobre vedia, ake problemy boli, ked sa tam pridali nove ulohy ako vypravy, atd... ze zial dodnes cakame este na kompenzaciu.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    • BUG: Misia Sezónnej Permanentky „použi kľúče bojového preukazu“ sa nepočíta – FIXED
    Sice je asi fajn, že asi něco opravili, ale jak mám tuto misi splnit v týdnu, kdy žádné klíče nemohu získat?
    Nějak mi uniká logika těchto počinů, ale nevadí no.
    Palec hore BP.
    P.S. kompenzace pro normální hráče stále ve stadiu vývoje? iksdeeeee:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  12. Jelikož zdražili body do SP, tak jsem doufal, že pří vymýšlení úloh bude BP aspoň trošku přemýšlet, ale doufal jsem marně. Jak napsal ZOHAN, jak splnit úkol na klíče bitevní permanentky, když žádné nejsou? A o kompenzaci se raději nezmiňuji, jen bych se opakoval. SP kupuji jen pro hezké designy.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - pokial nie je akcia a tym padom nie je mozne pouzit kluce, tak to nie je vhodna misia a zbytocne clovek musi minat moznosti alebo ucko na pretocenie misii. SNad to do buducej permanentky nedaju alebo to daju do sezonnej ulohy.
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, A kdy se něco dozvíme od BP o opravě rozbitém sezonním úkolu? : #236???
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - mas tam odpoved od kolegyne. My nevieme, kedy a co opravia a ked dostaneme info, tak sa to dozvedia aj hraci na fore.
     
    -baghira2-, Tess a Locker tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,Ale ta odpověď od ''kolegyně'' je zcela zcestná a proto na to opakovaně reaguji- logicky.
    Takže znova. Je hlášena chyba se SEZONNI misí, nebo není?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. Punisher & Tess: Ten nade mnou jenom trolí, že jo? Vůbec nechápu, co řeší. Že tam byla špatná akce? Že když teda ta akce není, tak se to tváří jako splněný, nebo že za to dostal, nebo nedostal body do SP? Nebo jestli je to nahlášený, že tam je nějakej bordel v tom? Možná kdyby to napsal jako člověk, co konkrétně chce a co mu na tom vadí a vynechá ty jeho dojmy a představy, možná byste mu i odpověděli. Respekt vaší trpělivosti s tim. A já asi dělám chybu, že na to reaguju, nevim.

    Klidně mi to smažte, to je spíš pro vás.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Možná ti to smažou, ale musím použít slova bohyně tohoto fora : Delto, proč nečteš všechny příspěvky v tomto vláknu?
    jen pro jistotu : #221
    je tam něco, co ani ty nechápeš, nebo to mám ještě rozepsat podrobněji?
    Možná jsem něco, co psal korben, ale když tam je napsáno, že se řeší denní úkoly SP, týdenní úkoly SP, ale nikde se nepíše o rozbitých sezonních úkolech, tak se tu opakovaně ptám, jestli jsem sám, co tam tu chybu má, neboť ten úkol se nedal splnit a je splněný a pochopitelně jsem za něj nic nedostal, tak proto to tu neustále řeším- logicky.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Asi bude zábavnější napsat na podporu.
    P.S. Snad se už ted konečně něčeho dočkám a možná se i něco nakonec konečně dozvím.:cool:
     
  19. ZOHAN přeji hodně štěstí s podporou. O výsledky svého snažení se doufám podělíš, mohlo by to být zábavné.
    P.S. tohle není ironie, opravdu mě zajímá, jak to dopadne:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Tak je všechno v pořádku. Trvalo to sice, ale je to vysvětlený.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).