Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak asi mas nieco s pamatou, ked sa pytas na to iste dokola, uz si na to dostal odpoved minuly mesiac.
     
    -baghira2-, Locker a Tess tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, A mohu poprosit o laskavost? Nechtělo by se vám mě trochu nasměrovat na tu odpověď na mé opakované otázky?
    Nevím, co s tím má společného moje paměť? No nevadí, pane doktore.;)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - hned ako si sa spytal, som ti odpovedal este minuly mesiac #129 POkial to nie je pamatou, tak potom uz neviem.
     
    -baghira2-, Locker a Tess tohle ocenili.
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, No fajn, ale ty jsi mi na tu otázku napsal toto :
    A já ti na to napsal, že ta odpoved je zavádějící, nepřesná a scestná.
    No nebudu to dál řešit a pošlu raději tiket, aby se na to zase nezapomnělo, protože mi zase napíšete, měli jste to hlásit.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Díky za tvůj čas.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - odpoved si dostal uz minuly mesiac odomna, neviem co si cakal teda ineho, ked sa stale pytas na to iste. Kolegyna ti tam odpisala, ze my s tym nic viac nemozeme robit (vedela, ze si sa na to uz pytal a odpoved si dostal), aj ti dala link, ze ked sa riesi problem, tak to bude v oznamenii. Takze ak mienis urazat kolegynu alebo inych clenov timu z hladiska odpovedania, potom sa s forkom mozes rozlucit. Upozorneny si bol, viac sa k tomu vracat nebudeme.
     
  6. [​IMG]
    [​IMG]

    Už je to tradice. Ani SP#4 nedává tituly tak, jak má. Od srpna 2023 čekám na připsání titulu za 50lvl SP#2. Jak to bude tady?

    Před screenem čištěna mezipaměť.

    Edit: Ve hře už jsem to na lodi potkal, takže to mám dokravený jen já?
     
    Naposledy upraveno: 11/3/24
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H napadlo mě, jestli to nemůže být tím, že si dostal těch 1500 bodů jako kompenzaci. To by mohlo vytvořit ten problém.
    Jsou to skoro 4 levely. Pokud je moje teorie správná, měl by ti titul skočit při levelu 55.o_O
    Každopádně pokud i tak nenaskočí, budeš muset opět problém řešit na podpoře hry.:(
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  8. Je to možný, ale i tak, čtvrtá SP a ani jednou jsem při 50lvl ten titul nedostal... K neuvěření.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 555cookie

    555cookie User

    Ahoj Delta ja mam opačnu skusenost,level 50 som nikdy na permanentke ani nemal,nezaujimal som sa o to. a však titul mám. z minulej sezóny. myslim si že to je celkovo pokazene. Ale na druhu stranu aj tak je to iba titul
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  10. Je to jen "jen" titul, ale je to součást mýho způsobu hraní. Proto mi vadí, že to nefunguje správně.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  11. -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. A to jsi dostal jenom ty, protože mě samozřejmě nic nepřišlo:mad:no asi jsi byl jediný, který měl dle BP potíže:eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. MuadDib85[CZ]: Problémy jsem jistě sám neměl, ale jak a proč jsem to já obdržel nevím a neznám. Stále by mělo bejt v řešení i prodloužení balíčků za ty dny, co to nešlo...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - ano v rieseni je este stale to, ze denne misie nesli niektorym hracom ako aj tie vypadky. Je toho teraz dost nahlaseneho proste.
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  16. Punisher odpověď dobrá, ale nevysvětluje, proč někdo něco dostal a jiný ne. :oops:
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - zatial bola len jedna kompenzacia a to za to, ze sa nevedel niekto prihlasit, aj to je hlasene, ze niektori neobdrzali celu kompenzaciu, v takom pripade treba napisat na podporu hry, ked hrac neobdrzal celu kompenzaciu ako mal.
    Zial nemozem ti odpovedat nieco, co sam neviem, lebo z hora k tomu neprisli informacie este. A co prislo, uz je na forku.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  18. Tak už to asi v řešení není, na podpoře mi zavřeli ticket...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Pokud tiket neuzavře sama podpora, tak pokud denně na ten tiket třeba neodepisuješ, tak ti to za pár dnů(cca.5?) uzavře automaticky jejich systém....
    A tohle je prostě chyba, protože se takto uzavírá tiket i když je nevyřešený? Postrádá to logiku věci.
    A stále čekáme na vyřešení průběhu sezonní permice? copak asi ted opravují a nad čím asi přemýšlejí?
    zítra je pátek, tak asi zase ''příští'' týden aktuálně platí samozdřejmě.:)
     
  20. Nejsem si zcela jistý, ale měl jsem denní úkoly po 20 bodech a po jejich splnění mi to připsalo nějaký body navíc a nebylo to z sezónních úkolů. Skočilo mi to na 50 lvl, každopádně už viking, letouny a pet mám. Stejně mě to nepřesvědčilo, prostě sezónní už nikdy více.
    Delta, titul samozřejmě nemám...
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.