Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Však já na fórum tým nic neříkám. Ale jak mi bylo napsáno dnes z podpory, jsem poslední, kdo to řeší. A to je tady problém u všeho. Prostě se o problému zakáže mluvit jako v případě automatů, nebo to skončí tou mantrou (za kterou nemůžete), že všechno, co se dá pro něco udělat, je to, že to vy nebo podpora posune vejš. A tím prostě vše končí. Zapomeňte.
    Já v tom mám ale peníze, a nezlobte se na mě, ale všechno jsem nedostal. Hraju to i na postup v úspěších a na tituly. Tady jsem jednoznačně zadání splnil a o ten titul přišel "jen" proto, že jsem si to nekoupil hned za účko, ale za real peníze. Protože to, že to je/bylo rozbitý, se vydává za změnu podmínek.
    To s tou reklamou jsem myslel spíš ironicky, protože já si to nemyslím. Ale ať uživatelé vidí, jak to funguje. Proto to připomínám.

    A pozor, lajkuju Zohana. Až sem jsme se dostali.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Neboj ja som to dobre pochopil na co si stazoval, uviedol som ale priklad na tom zaklade, ze my s tym zial viac spravit nemozeme, tak ako predavacky nespravia nic s cenami, len posunu staznosti ludi smerom vyssie, to iste mozeme aj my, pripisovat tituly nemozeme a teda je to obdobna situacia.

    Pozor na to napadanie, nie je to na mieste, kedze nasa vina to nie je, ci napises no offense alebo nie.
     
    -baghira2-, Platan a Tess tohle ocenili.
  3. neneman321

    neneman321 User

    Stejně jako Delta-7925H se cítím být oklamán rovněž sem si koupil minulou sezonní abych měl titul, udělal sem 52 levelu a titul nikde, stálo mě to několik stovek a BP pak nedá slibovaný odměny, za tu cenu by si měli aspoň trochu vážit hráče co si to koupí v naději, že pak dostane slibované odměny, vím je to jen titul, ale plno lidí si to koupilo aby ho dostaly a nedivím se, že Delta-7925H stále o tom píše, snaží se jen dostat to co mu náleží.
     
    -baghira2-, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  4. Co je drahý si nekoupim. Ale v obchodě, když si budeš kupovat něco, co nakonec nedostaneš, můžeš podat reklamaci. A pokud jsi objektivně v právu, z drtivý většiny je vyřízena kladně. Minulej tejden mi třeba chyběla v nákupu položka (Košík), reklamoval jsem to a během hodiny jsem měl náhradní kredit na účtu.

    BP, reklamační oddělení NEMÁ!
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Ptala jsem se na to zhruba 3 dny po spuštění Sezónní permanentky. Do teď žádná odpověď.
     
  6. K mýmu problému mám dvě informace. Stále má být na seznamu chyb ve hře a ta druhá je, jestli je v tom seznamu od srpna tohle, tak ten seznam musí bejt sakra dlouhej (nebo ho nikdo neřeší) :-(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H dnes jsme to s kolegou z podpory hry řešili. Je to hlášené a pořád otevřené.
    Na tu druhou informaci jsi odpověděl sám. To je to co jsme se ti snažili celou dobu vysvětlit.
     
    -baghira2-, Platan a Delta-7925H tohle ocenili.
  8. Ono ale je rozdíl mě informovat o tom, že jsem poslední, kdo to ještě řeší proti tomu, že problém je stále na seznamu chyb ve hře.
    Navíc a tady je asi zásadní kámen úrazu a nepochopení, já se snažil podat reklamaci platby. A to se mnou neřeší prakticky nikdo.
    Rozhodně je pro mě svým způsobem uklidňující, že ještě šance je. Kdybych po tom ale nešel, tak se ani tohle nedovím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H zde na fóru už to řešit nebudeme.:)
    Poprosím tě, komunikuj pouze s podporou hry, fórum hry slouží jako informační kanál pro hráče.
     
  10. Kolego, já ten titul taky nedostal, a když to vyřeší zpětně pro všechny nějakým skriptem, dostanu ho i já. Mě na něm tolik nezáleží a nemám sílu za něj bojovat, ale rád ho případně přijmu. Tak to nechávej být.
     
  11. I třetí permanentka je rozbitá :-D Právě jsem dosáhl lvl 49 a hle: Úspěch dosažen: Mám zlato za 50 lvl. Exprti!
     
  12. Jako splnil jsem 50 cílů a titul nemám nikde o_Oo_Oo_O.
    Mám napsat na podporu :rolleyes::rolleyes:. Nebo jak to je, 50 cílů hotovo a titul nikde ...
    Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪, A gde ten titul hledáš? Zkus si přečíst tohle : #66 a pak odpovědi modů a neodpovědi z BP.;):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  14. Splněno padesát levelů a titul Mám zlato jsem dostal taky:cool::cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Jako sorry ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, hráče Delta-7925H naprosto chápu, zvlášť když za sezónní pernamentku utratil reálné peníze. Proč by se měl spokojit s tím, že dostal jen část toho co si kupoval nebo předplatil. Mělo by se postupovat jako při standardní reklamaci a to se tady neděje. Chyby v této hře rostou geometrickou řadou spolu s počtem nově přidaných věcí do hry. Čím to asi bude? Ano, přesně tím jak to napsal BA, začarovaný kruh.

    Takže moje rada zní, pokud se někdo rozhodne do této hry vložit peníze, tak určitě ne za věci, které jdou pořídit za herní měnu (uridium), ale třeba za věci, které dlouhodobě fungují a pomohou třeba s cenou této věci (prémium, sleva) a zároveň je využiješ i na další jiný postup ve hře (třeba levnější stavění GG).
    Už ztrácím naději, že by to v této hře mohlo být jinak. Chyb je prostě moc a stále přibývají nové a kolikrát se stane i to, že když se jedna opraví, přestane na základě toho fungovat něco jiného co bylo ok. Další začarovaný kruh.

    Delta-7925H, držím pěsti, ať se to vyřeší, opravdu je ale problém tam nahoře (BP). Zároveň si ale nemyslím, že by se o tom mělo přestat tady psát. Zajímá to i ostatní hráče, proto to fórum tady přece máme.

    P.S.: U nás v klanu u jednoho hráče byl úspěch dosažen už ve 46. levelu této poslední sezónní pernamentky...podle mě se tam započetly dosažené levely nad 50 z té minulé, jinak si to nedovedu vysvětlit.

    P.S.2: Tess, jsi pro mě velikým příjemným překvapením, konečně má Punisher parťáka, který zde bravurně a velmi slušně a nekonfliktně odpovídá hráčům na jejich dotazy, smekám a ukláním se.:)
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    My tady už delší dobu řešíme titul : zlatý standard.

    ғᴏʀʀεѕт, ?, To chceš jako říct, že předchozí parťáci odepisovali nebravurně, neslušně a konfliktně?:cool:
     
  17. To by nebyl Zohan, aby nevytrhnul větu z kontextu a nezeptal se na nějakou ptákovinu k věci, která je všem zúčastněným a i jemu sice zřejmá, ale rýpnout si musí. Odpovím tedy. Ne pro tebe pane Zohane, ale snad pro ty, které by zajímala moje odpověď. Docela dlouhou dobu byl Punisher na všechno sám, tak bych tam snad mohl doplnit slovíčko "zase"...nevěřil jsem, že zlatíčko Arya bude mít takhle výbornou následovnici. Howgh.
     
    Naposledy upraveno: 5/1/24
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sezonna permanentka nam bude koncit za necele 2 dni, takze pokial mate rozrobene sezonne ci tyzdenne ciele, tak sa snazte ich do tohto terminu splnit a vyzdvihnut si odmeny ;)
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  19. Kolik se dá zvládnout levelů jen těma misema? O kousek nedám 64. Dalo se jich udělat víc?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher ať to opraví v příští sezoně.
    Titul jsem dostal až na 57 levelu :confused::confused::confused:. Přitom má být na 50 levelu o_Oo_Oo_O.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).