Zpetná vazba Diskusia: Večné rozšírenie Black Light

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zdarec1234

    zdarec1234 User

    No a asi před rokem jich tam bylo asi 300.000.000 a kleslo to na 80.000.000. Je to jak někdy zmizí tolik hráčů.
     
  2. Naposledy upraveno: 11/11/20
  3. ahoj,brána to není špatná , akorát u toho nikdo nepřemýšlí !! věčné CPU lze získat jen na mapách BL !! můžete mi tu říci-napsat jak se takový 18 lvl dostane na Invoky a Behe ? je okamžitě sundanej a jinak nemá šanci-to za prvé. Za druhé -z věčné brány lze získat Indoktinační akcelerátory- a ted pozor - na upgrade jedné prome potřebuješ 640 !! těchto akcelerátorů-za 150 vln jsem jich dostal z této brány 5 ks !!! což znamená že 128 krát po 150 vlnách a mám jedno prome laser na max? to si děláte srandu !! to nejde udělat upgrade ani za 4 měsíce pokud budu dělat 150 vln každý den !!! a ted si vezměte že je přes 30 laserů prome a nepočítám k tomu štíty :) to jak je to nastavené se neudělá full lod ani za 5 let :)
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    A někteří už jsou full upgrade.:)
     
  5. josef402

    josef402 User

    NO JO TAKY. sem to nedal za 4:mad::mad: mesice ale dockal sem se:D:D
     
  6. "Tvé chování je podezřelé, pilote! Prokaž svou bezúhonnost sebráním černých boxů (3) a počkej 5 sekund, než ti vydáme povolení."

    Mohlo by se odreportovat, aby tohle oznámení bylo větším písmem? Jako zavřít mě "do vězení" s Attendem ve 130+ vlně je fakt výbornej nápad. Počítám, že automaty to stejně budou už večer zvládat. Perfektní vylepšení!
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

  8. SKAJ

    SKAJ User

    Bude někdo kompenzovat tu skvělou věc s boxiky v ethernal GG když tam UVK ničí lidi a ččlověk je v kruhu a nemuže odejít ? dělám to 3 dny a výjde to v niveč zase kvuli chybám super
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    [/QUOTE]
    1. Pokiaľ ide o exploit brány večného čierneho svetla s boostrami, identifikovali sme exploiterov prostredníctvom databázy. Podstúpené budú nasledujúce kroky:
    • Záznamy o hodnotení budú odstránené a vylúčené z udelenia odmien
    • Toto odstránenie sa uskutoční dnes večer. Ak sa hráči, ktorých sa to týka, nachádzajú uprostred brány, keď je spustený presun, bude hráč vyhodený a bude si musieť zostaviť novú bránu a začať odznova. Čokoľvek, čo sa v dôsledku tohto postupu stratí, sa rozhodne nebude kompenzovať, pretože všetko sa týka odstránenia exploitu.
    • Akékoľvek nové skóre v hodnotení dosiahnuté hráčmi po odstránení bude do konca akcie považované za platné hodnotenie.
    [/QUOTE]
    A tresty za zneužití bugu ''poctivými '' hráči budou jaké? Nabugované bz, čest, rinusk, trasovač, jim zůstanou? A ban nic?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - momentalne budu tyto hraci "len" odstraneni z tabuliek hodnotenia a ak pridu tresty ako odobratie cti, tak to sa uvidi po sutazi. Nic blizsie nedoslo k tomu zatial.
     
  11. zdarec1234

    zdarec1234 User

    aaaluckapavel, mám 18 level a invoke jsem sundal asi 20*, ale k behemontovi jsem se dostal s 600.000 a dmg jen 100.000, takže ani přenos energie nepomůže. Za 5 sekund bylo po mně! To fakt nejde!! Dřív ubíral behemont 70.000 to ještě šlo, ale teď ubírá 140.000! To musíš ubírat skoro 1,5 milionu!
     
  12. =*XXX*=

    =*XXX*= User

    Punisher tim padem by me zajimalo jestli budou odstraneni dneska jelikoz zitra konci prvni faze akce co tak vim tim padem jestli do te doby nebudou smazani dostanou odmenu ?
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    zdarec1234, A jakou lodičku na toho behe používáš?;)
     
  15. Punisher zaujímalo by ma či z rank systému eventu budú odstránení všetci hráči alebo len tí, ktorí použili bug.
     
  16. zdarec1234

    zdarec1234 User

  17. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Jako, nic proti, ale... Kdy už konečně zastavíte hráče, kteří jaksi podezřele nahrávají neskutečné množství BZ a cti? Stačí pohled na pořadí tzv. Věčné brány na Globální Americe 5. Na 1. místě borec 690 vln čas 17:06 hod. OK, třeba byl tak dobrý a dostal se tak daleko, ale 4. místo borec 619 vln, čas 1:55 hodiny. Z toho je nutné odečíst přes 15 minut, co zabírají odpočty před každou z 10 vln. Takže za 1:40 (100 minut - 619 vln, co minuta, to šest vln). Je to fakt podle vás reálné?
     
  18. =*XXX*=

    =*XXX*= User

    Fotograf73 ty casy jsi spatne pochopil to je v kolik ukoncil danou vlnu ne celou branu :D if you know what i mean :D budou to resit dnes v pozdnich vecernich hodinach .. peace
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Fotograf73, ?? Nechci, aby to vypadalo, že bych tě chtěl poučovat, ale ten čas uvedený v té tabulce neznamená čas strávený v bráně, ale reálný čas dokončení poslední aktuální vlny.
    A kdyby jsi četl minimálně toto vlákno, tak by jsi si přečetl, že detekovaní hráči při podvádění v této akci budou odstraňováni dnes večer, tzn. podle ofika 12.11.2020, pokud se nebude jednat o chybu v překladu.:)

    koukni zde : #89
     
    jano2 tohle ocenil(a).
  20. =*XXX*=

    =*XXX*= User

    Mame tu vecer a nic se nedeje :D nemelo to byt zitra vecer ?
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).