Diskuze: Ako aktivovať poukážku / bonusový kód

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/13
  2. A kde uvidim co som dostal?Pretoze v lodnom denniku vidim iba ,ze som ju pouzil ale co som dostal nie...
     
  3. Zafod

    Zafod User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Hele ale mě taky to nějakým způsobem nefunguje!!!
    udělal jsem naprosto vše podle pokynů ale stále mi žádný kod nepřišel!!!
    akorád sem si instaloval zbytečně na pcp nesmyslnou aplikaci k níčemu!!
    a zbytečně se registroval u Razer,Razer Comms
    žádám o vysvětlení!!!



    http://www.razerzone.com/darkorbit?utm_source=DarkOrbit
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    nejdřív se registruj, pak se přihlaš v aplikaci a aplikaci po přihlášení klidně vypni a pak se přihlaš na stránce co jsi tu uvedl a tam ti to dá kód, nic ti to nikam posílat nebude.
     
  6. jo odbře že jsmem slyšel od některých hráču že to chodí na maily
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♥*Imunne_To_Death*♥ - na mail dosli len informacie o tom,ze mozes ziskat kupon a vdaka nemu designy,muni,atd...Ale na ich stranke musis zadat udaje,nech ti vygeneruje kod,ktory si nasledne uplatnis.Treba si precitat diskusiu k tomu a mas tam aj navod.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. jo díky.nešlo mi to na poprvé protože tam byla nějaká chyba kvůli které nefungoval buton.Totiž a když sem na to klikl jednou nebo dvakrát tak to nešlo musel sem to na konec udělat trochu jinak.
    ale i tak dík :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♥*Imunne_To_Death*♥ - musis spravne vyplnit udaje,inak ti nevygeneruje kod.Mne to slo na prvy raz bez problemov,ale som rad,ze sa ti to podarilo nakoniec. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Jo ale když sme se přihlásil a uplatnil sem kod tak už nemám být důvod rád zcela vůbec!!
    protože jsem zjistil že my neznámo jakzmyzely letouny a 3 LF-4 na lvl 2 co jsme v nich měl :(
    Byl jsem full IRS a měl sem 3 LF-4.
    a nechápu puknout mi nemohly kn¨dyž mám 122 kuponu na opravu a CPU auto oprav,přitom včera jsem je ještě měl :(
    prosímtě nevíš jak se tohle mohlo stát??
    -----------------------------------
    Ten kod po kterém se mě tohle stalo je DRAS-89KA-UZZF-3TZG.
    můj ID je: 98451128
    pokud vím tak sem zadal správná kod skopíroval sme ten co mi ti vygenerovalo na Razer a vložil
    Razer jsme stahoval včera a lod sem zadal dneska,
    včera mi to totiž nešlo vygenerovat žádný kod tak sjem to zkusil dneska.
     
    Naposledy upraveno: 15/5/14
  11. Korben

    Korben User

    ♥*Imunne_To_Death*♥ To ťa v každej téme budem upozorňovať na multiposty ? Ak na tvoj príspevok ešte nikto nereagoval, tak láskavo použi možnosť upraviť svoj príspevok.
    Ďalej , kde je tvoje ID , zadal si kód na správny účet ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Citacia zmazana
    přidal jsem svůj ID:98451128
    a díky akorád sem byl zamtený protože jeden moderator mi jednou říkal že nemám upravovat prý příspěvky .ale dik
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Korben

    Korben User

    Je rozdiel medzi upravením príspevku, keď už niekto na tvoj príspevok reagoval a iné ak ešte nikto na tvoj príspevok neodpísal.

    ♥*Imunne_To_Death*♥ Kedy si sťahoval razer a kedy si zadal kód ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Citát zmazaný
    stáhl jsem včera a dneska uplatnil kod
     
  16. Korben

    Korben User

    Stiahol si včera, uplatnil si dnes .
    Tak to zhrniem.

    15.05.2014 Uplatnený kód.
    14.05.2014 Stiahnutý razer.
    11.05 2014 Predaná výbava.


    Tak a teraz mi vysvetli , čo má spoločné stiahnutie programu , s predaním tvojej výbavy ?
    To vedeli dopredu že budeš sťahovať razer ?
    Ako si dovolíš na chate písať informácie o tom že hráčom zmizne výbava ak si stiahnu rázer ?

    Radšej by si mal porozmýšlať nad tým komu si dal prihlasovacie údaje k účtu a hlavne by si si mal zmeniť prístupové údaje na účet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Citát zmazaný

    jo to chci udělat ale když sem si toho všiml až po té když jsme uplatnil kod a nejsem si opravdu vědom toho že bych dal udaje někomu,bylo by možné že bych mohl nějak výbavu získap prosím zpět protože nevím jak se mi mohl stát že to někdo prodal? když sem mu nedal udaje a heslo sme měl hodně kombinované.
    A navíc to nemám po pravdě v deníku.
    doufám že to nepíšu zase špatně..
     
    Naposledy upraveno: 15/5/14
  18. Korben

    Korben User

    ♥*Imunne_To_Death*♥ Predchádzajúce príspevky sa necitujú. je predsa jasné na čo reaguješ.

    Výbavu si bohužiaľ musíš nahrať späť sám. To ti už nikto nevráti. Podľa VOP, si je hráč sám zodpovedný za účet. Teda ak sa ti tam niekto dostane a čokoľvek tam urobí, je ako by si to urobil ty sám.

    Tak že bohužiaľ nič sa nedá urobiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Citát zmazaný

    takže i kdybyb bylo možné že v zabezpečení BP je nějaká díra a využil ji někdo tak za to vlastně pohřád mohu jenom já ? nebo jak?
    a nemohlo s estát opravdu alespon minimální šance k tomu že došlo nějaké chybě ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/5/14
  20. Korben

    Korben User

    Ty si asi robíš so mňa srandu. Prečo stále cituješ príspevky. Dole máš okno do ktorého máš písať. :rolleyes:

    Žiadna diera nieje a ak by nejaká bola , tak BP by určite stratu nahradila.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).