Diskuze: Denní přihlašovací Bonus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Sid, 13/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sid

    Sid Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/18
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Denný bonus v takejto podobe mi celkom vyhovuje,kedze sa mi sem tam nepodarí prihlasit a ta rezerva 6-tich dní mi zarucí,ze o nic nepridem.Trosku mi chýbajú tie predosle logdisky,ale teraz je tam predsa len kopa iných skvelých vecí,takze za mna je to úplne v pohode vyriesené
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Myslím si to samé, čo *SATKO*. Nakoľko denný bonus je fajn, odmeny sú viac než uspokojivé. Ale logdisky jednoznačne chýbajú.
    To je jediné, čo by som tomu, snáď mohol vytknúť. Pretože zatiaľ, sa ich ani 1x nepokúsili dať. Aj keď som s LF3 a LF4 spokojný. ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/1/18
  4. stefan.sv

    stefan.sv User

    ahoj chcel by som si overit ci som dnes dostal tich 2000ucb municie alebo nie viem ze niekto mal problem so zosilnovacom ale viem si niekde pozriet ci som dostal municiu?v denniku to nemam a v bilancii tiez nie
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Malo by to vyzerať asi takto:
    02.02.2018 - 13:29 Obdržel jsi denní Login bonus na 2 dny. Výpis z Denníku.

    Je ešte aj druhá možnosť. Čisto matematicky, pokiaľ si pamätáš počet UCB-100 zo včera.
    Ak ku tomu prirátaš dnešných 2000 ks a bude Ti to v číslach pasovať; v tom prípade si ich
    dnes a to 02.02.2018 v skutočnosti obdržal. Za predpokladu, že si vždy všetko prepočítavaš
    rovnako ako v realite a rovnako tak aj v tejto hre. Stačí aj na malom kúsku papierika.

    Hoď starosti za hlavu a prajem príjemnú hru. Veď hrajeme hádam, čisto pre zábavu. ;)

    P.S.: Ak by to bolo fakt vážnejšie. Treba to napísať sem: hlasenie-bugov-chyb-v-hre
    Nech sa to už konečne, odošle k riešeniu.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/18
  6. stefan.sv

    stefan.sv User

    tak taky vypis v denniku urcite nemam :D tak ze som asi bonus dnesny nedostal nevadi ucb mam dost a to je to ze neviem kolko som mal municie ucb včera :D preto som chcel vidiet niečo ako vypis v denniku :)..upss sorry mam to tam napisane :Dtak ze nakoniec ten bonus mam nepise tam ze bonus ucb 100 ale bonus za prihlasenie počas 2 dni to ma asi zmiatlo :D
     
    Naposledy upraveno: 2/2/18
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Chápem. Prepáč, že som Ti do toho, začal hovoriť.
    Pokým ide o vážnejšiu chybu, odkaz som Ti už dal vyššie.
    Pre istotu, ho sem vkladám ešte raz: hlasenie-bugov-chyb-v-hre

    Nakoľko by to bola poriadna mrzutosť, nedostať sa ku 25 odmene za február 2018.
    Tento február má len 28 dní. Len preto, som sa ku tomu, trochu viac rozpísal.


    Niečo pre dobrú náladu. ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/2/18
  8. stefan.sv

    stefan.sv User

    nie upravyl som koment s tim ze ma to zmiatlo a mam to presne tak napisane bonus za prihlasenie 2 dni a to ma trochu zmiatlo :D ze tam nepise ucb100 aj keby som muni nedostal viac by ma stvali dalsie bonusi ako je nova lf4 v 25 den :).Tak ze to je v pohode moja chyba no :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    stefan.sv - pokial by si skutocne nedostal tu noveu LF4, ale bol by udaj, ze si sa 25-krat prihlasil v jednom mesiaci na mapu, tak v tom pripade si myslim, ze by sa to dalo poriesit aj rucnym pripisanim alebo ak je to globalna chyba, tak scriptom. ;) Urcite by si o tu odmenu neprisiel :)
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Co má tohle znamenat za nekorektní přístup?

    server cz3. ID: 163486968

    Přihlásil sem se tam 3x po sobě a odměna za 25 den nikde.
    Kouknu do denníku, je tam údaj ze včera:
    24.03.2018 - 23:08 Obdržel jsi denní Login bonus na 24 dny.
    A dnešní přihlášení tam není!

    Co je tohle za přístup. Přihlašuji se 25x do měsíce kvůli PD a on nikde?
    Tak teď sem z toho opravdu šílený a zuřivý. :mad:
    Protože vždy věci nazývám pravým jménem, a tohle je jednoznačně zlodejina!

    P.S.: A tohle je co? Nová móda v okrádaní?
    GE4 Id: 163715728 Nepřipsaný bonus za 25-denní příhlášení.

    A tohle, mě už opravdu vytáčí.
    GE5 Id: 166151686
    25.03.2018 - 22:51 Obdržen předmět: Laser - LF-3
    25.03.2018 - 22:51 K sestavení předmětu Stavební plán: LF-3 byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:
    25.03.2018 - 22:51 Odebráno: 1x Vysokofrekvenční kabel
    25.03.2018 - 22:51 Odebráno: 1x Nano-pouzdro
    Ale pod tým stojí: 24.03.2018 - 23:40 Obdržel jsi denní Login bonus na 24 dny.

    Co má tohle Prosím Vás znamenat? Nová forma jak nedát hráči paritydrill ani po 25x přihlášení v jednom měsíci? Ptám se.

    Protože to vnímam jako, najodpořnejší formu zlodejiny v historii darku a to vůbec!!!

    A jakoby to nestačilo, táhne se táto zlomyslnost / podlost napříč všemi serveri na kterých hraju.
    GE7, cz2, GA2, GA5 a USA (Východ) 2. Tohle nenechám bez následků a dozví se o tom, také podpora!!!
     
    Naposledy upraveno: 25/3/18
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Souhlasím a máš pravdu. Tentoraz mě to s plnou vážností, & skutečně doštvalo.
    Tohle by si neměli dovolovat, že hráčovi v denníku ten záznam po přihlášení chybí!

    Také napíšu na podporu, aby to již začali konečně řešit. A né vzkázat hráči aby čekal, ktoví dokedy.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/18
  13. Korben

    Korben User

    -baghira2-, Bónus za denné prihlásenie je zdarma, tak že nemôže byť reč o okrádaní, tak že sa láskavo mierni vo svojich vyjadreniach. Chyba pri pripísaní denného bonusu, mohla nastať časovým posunom, no to nemení nič na tom, že ak háč bonus nedostane okamžite, tak ho dostane neskôr, tak ako to je v tvojom prípade. LF-4-PD ti už na herný účet hodilo - 2018-03-26 00:51:17.

    No a teraz čo? Asi by si sa mal "zlodejom" ospravedlniť a pre budúcnosť začať trocha reálne uvažovať a nie hneď pri vzniknutom probléme okolo seba kopať.

    ZOHAN, Mám za to, že problém z captcha bol vyriešený.
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Korben No dobrá, omlouvám se.
    Ale ten datum 2018-03-26 00:51:17 je na 26 den v měsíci, né na 25 den. :rolleyes:
    A právě, o tohle mi šlo. Toť vše.

    P.S.: Souhlasím, že sem měl mnohem více, krotit své emoce. ;)
     
  15. Korben

    Korben User

    Problém mohla spôsobiť zmena času a tak odmenu pripísalo neskôr. Nejde o život, treba to brať s rezervou.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Korbene? Trochu mi vypadla v mém prvním příspěvku větička o tom, kam má své stesky p. baghira směrovat, proto ten odkaz.
    Spíše mě trápí stejný problém, co má on. Jen mi vadí nemožnost si jako hráč prokazatelně ověřit jednu důležitou věc. Připisují se mi opravdu na účet všechny údajně obdržené předměty z denního login bonusu a boostery správně?
    Chci se zeptat jen jestli nemá na záhadné připisování a pozdější nebo vůbec nepřipsané odměny spuštěná tato funkce na herním okně:
    konkrétně - automaticky vybavit nové předměty [​IMG]
    Podle mých zkušeností, když je loď plně vybavena a aktivní, tak kam se tento předmět přidá?
    Už jsem jednou hledal hyperplasmoid vyrobený v montáži a jednou byl dokonce i v petovi v lodi, kterou vůbec nepoužívám.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. me se pripsalo vsechno zatim jak ma hlidam si hlavne olej a ty lf4 nove zbitek ani nejak nehlidam a vsechno ok
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak můžeš napsat, že něco nehlídáš a nekontroluješ a nakonec napíšeš, že je vše OK?
     
  19. Korben

    Korben User

    Kamarát a čo máme hovoriť my, keď pri tvrdení hráča, že niečo nedostal, to tak isto nemáme ako overiť. A aj to čo zistiť vieme, musíme ťažkopádne vyhľadávať.Nikto to nemá ľahké.

    Inak myslím že automatické vybavenie na to vplyv nemá. Aj keď ti niečo hodí do výbavy, tak v inventári sa ti zobrazí všetko vybavenie, aj to čo je v lodiach.
     
  20. Tomas91

    Tomas91 User

    [​IMG]
    Kalendár na Apríl..zdroj:Server Azia1...pre zvedavcov čo bude :)