Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Reknat415 - treba sleddovat akcie, ci sa tato lod nevyskytne v nich ako odmena alebo s moznostou vycraftenia.

ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - naj by som povedal, ze je Solaris Plus, aspon na a b g to mam odskusane.

2. Punisher, když budu mít na malém účtu milion uridia na solaris+, stane se hlavním účtem :D, no když si koupím booster cooldownu, tak s solaris abg taky ubouchám, vyzkoušené. A je to napínavější, musíš tomu dát všechno, zvlášť v gammě. Solaris beru jako náhradu za kaminu, když nemám premium.

-baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - tak ja sa bavim o hlavnom ucte, ze tam mam solaris plus. ;) Ako ja som spokojny, kombinacia schopnosti s CD boostrami a kaminou je velmi dobra, hlavne ked je vela tych NPC, vybijem ich velmi rychlo. Akurat nemam este moduly na tu lod, ale ak mi padnu na prieraznost a dmg, to bude masaker, kedze ma este aj pasivny bonus 12% dmg.

4. Punisher, abychom to pro začínající hráče uzavřeli :D, buď si koupíš nožík z čepelí 10cm (solaris) a za drobné BC, nebo nožík 15cm (solaris+)za dvacetinásobek v herní měně, a uděláš s ní stejné dílo, nicméně za menší čas a s menším úsilím. Hra má možnosti pro bohaté i neplatiče, což je skvělé.
    No já už ty moduly mám :p.,
    Kdysi jsem dělal bránu s spearhead s LF3, 8 hodin, to je výzva, takové extrémy mě baví, žádné WC, a potíš se, nejíš. Jako super loď za nesmyslné peníze (solaris+)... dobře no. Klasická loď pro začátečníka :D.#501 Myslím, že to bylo 360-460 korun a ne milion uridia a další věci v montáži... Chápeš jak to myslím? Mimochodem, můžu si ji koupit, mám na to, ale dávat do hry která občas funguje a účet je v podstatě imaginární ve vlastnictví BP, proč ?

Naposledy upraveno: 13/9/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - raz za cas byva dodatocnou odmenou v kalendari pre premium hracov zlava na tyzden. Staci si pred vybratim kupit premko na tyzden za 1,49€, tym padom po vybrati kalendara za 25.den ziska hrat aj zlavak a dohromady ma 30% zlavu, takze namiesto mega ucka da za lod 700k ucka, co je tiez dost, ale usetri skoro tretinu.
    Kazdopadne nikde som nepisal, ze si ju musi kupit zaciatocnik, ibaze ju ja pouzivam, lebo hlavne do a b g je to podla mna najlepsia lod. Otocil som vela bran vdaka nej, hlavne ked z nich padali fragmenty napriklad ;)

Sdílet tuto stránku