Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    25.0%
  2. Citadel Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Pusat Plus

    12.5%
  4. Solaris Plus

    12.5%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    9.4%
  7. Centurion

    15.6%
  8. Orcus

    15.6%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    9.4%
  1. MATADOOR43

    MATADOOR43 User

    Zdravím mám Psyche Goliath Plus. A na internetu jsem našel tex.
    (Loď získá bonus v případě splnění následujících podmínek:
    Je-li lodní design Amor ve stejné skupině jako lodní design Psyche.
    Je-li lodní design Amor na stejné mapě jako lodní design Psyche.
    Bonus poskytuje 10% navýšení poškození, a je-li aktivní, generuje kolem lodi příjemnou záři.)

    Otázka zní : to musím mít ve skupině ve hře hráče co má design Amor který se bude nacházet i na stejné mapě. Abych dostal 10% navýšení. Ptám se protože už mnohokrát jsem se setkal s tím že ne vše jak je psáno bylo tak dáno. Děkuji
     
    -baghira2- a zkurvysyn-vyjebaný tohle ocenili.
  2. Skupina + mapa.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. mk981

    mk981 User

    V montáži som si vyrobil ullrin solace plus- po dokončení ma informuje, Vlastníš už maximálny počet predmetov, a môj problém je že v hangári si nemôžem otvorit alebo spravovať ullrin solace. Ako sa k ullrin solace dostanem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    mk981 příspěvek máš přesunutý do správné sekce.
    Jakmile jsi vyzvedl design na loď z montáže máš ji v hangáru.
    Klikneš si na solace plus a vedle máš hned tabulku, kde si daný design můžeš změnit. Screenshot_2.jpg
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. mk981

    mk981 User

    urobil som kroky presne podľa tvojho popisu, Ullrin Solace mi nejde aktivovať.
    Stále je tam krúžok
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    mk981 je to design na loď solace plus. Píšeš o kroužku, tudíž mne napadá, že onu loď nevlastníš, proto ani nemůžeš design použít.

    Jsou dva druhy lodě. Solace a Solace Plus
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. mk981

    mk981 User

    už rozumiem, áno solace plus nevlastním
    ďakujem za pomoc
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. coroner

    coroner User

    Cyborg Horus - nějaké bližší informace?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    coroner - treba si pockat na ofiko, uz je naplanovane na stanoveny cas vyhodenia dnes.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  10. Mám dotaz:
    když mám loď vega light ale mám k tomu například EXPO desing, ledový desing, Inferno desing platí mě ten bonus?
    " 5% bonus k poškození a schopnost Přídavné spalování, která zvýší rychlost tvé lodi o 30% na dobu 5 sekund!"

    díky!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Je to tam napsané, zvýrazněno červeně:
    Design: Inferno

    [​IMG]

    Cena: K zakoupení při speciálních akcích! Možnosť nájsť iba v Obsidiánské boxy s kořistí
    Dražitelný v aukci: ne
    Speciální funkce: Vlastnosti klasického Lightning


    Poprosím někoho kdo má lodě solaris a tempest o srovnání schopností a účinnosti na farmení server PvE.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. CROW

    CROW User

    Na lov je lepší Hamrclaw nebo Mimesis? Nemužu si vybrat mám je složené v montáži. Nebo jeste Kares.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Myslím, že tady administrátor chválil keres, na lov. Hamrclaw je spíš na opravování lidí ve skupině, ale ve správné konfiguraci a formacích letounů by se s ní dalo lovit, pár flaxáčů, spíš pluska. Mimesis je zajímavá, nemám jí, ale s formací je prý takřka nesestřelitelná, prý dobrá na bitevní stanice. Lodě prochází ubíráním schopností, když jsou moc silné, takže nevím, jak ti lépe odpovědět, nechce se mi to za tebe studovat zde: Lodě a jejich designy
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Za mě na lov používám Tartarus a někdy Pusat :D a občas Goli Solace :D
    Mimensis jsem měl někdo mě poradil že formace hvězda nebo jak a jde to v pohodě pukat stanice ale na GE5 kdysi dávno jsem to měl a nevyužil jsem to :)

    Loď Ham no já ti nevím v těch skupinách skoro nikdo nehraje možná max na hadesku když se najdou lidi nebo Low brána ale jinak nic moc používal jsem ji i na PVE na cuby ale co jsou všude auta tak se to nedá protože kde jsou ty časy například Pirate Hunt kdy se daly dělat piráti ve skupinách to se hrálo jinak teď skoro každé auto to dělá samo
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►,
    SlowMode-Skywalker,
    Hele borci, nepište tu nepravdivé informace o lodi mimessis, protože ani admini neví, jak má vlastně správně fungovat.
    Určitě nefunguje dobře na stanice, protože je ve hře stanice KBS jako hybrid, co není ani NPC a ani hráč.
    KBS ignoruje 100%(a víc) úhybné manévry této lodi, které lze díky modulům na této lodi v dnešní době dosáhnout.
     
  16. CROW se ptal, jaká loď je dobrá na lov, hamerclaw nebo mimesis, případne keres. Pokud se snažím pomoci hráči, vycházím z toho, co je napsané zde, jinými hráči, pokud tu loď nemám. Takže, dobře si přečti co jsem napsal, nelžu jediným slovem, uvádím uvedené na fóru. Ono by bylo ideální, kdyby si tomu hráči odpověděl ty, protože máš nejvíc zkušeností, i po tom co lodě nerfli.
    Zároveň tě požádám o odpověď na mou otázku: někdo, kdo má lodě solaris a tempest o srovnání schopností a účinnosti na farmení a brány abg server PvE. (solaris delší dobu mám)
    Za odpovědi děkuji :D
     
    Naposledy upraveno: 17/8/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, taky zde mohu napsat, že mimesis měla skvělou schopnost, dokud ji neupravili a fungovala skvěle na NPC a i nepochopitelně na KBS, ale i když je to pravda, tak je to zavádějící a nelze to psát dnes hráči stylem, že to funguje a mohu o tom psát, když je to zde napsáno.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Jakou lodičku na lov? Každá lodička má své plusy i mínusy. Napsat obecně porovnání 2(3) lodí nejde. Ono záleží na stylu boje, jestli je sám, jaké má boostery, jestli mu vadí pukat, nebo utíkat. Existují ve hře extrémně rychlé lodě, které na uvedených lodích prostě nedožene i kdyby měl full moduly na ně. Možná ještě ten keres díky schopnosti, ale ten její dosah také nerfli a cooldawny jsou dost dlouhé.
    Také lítají ve hře lodičky s jamxem a je ti ta loď po použití té schopky v podstatě na nic.
    Bavit se o farmení je asi stejně zavádějící, když je ve hře dminishing(klesání odměny). A ještě na serveru PvE.
    Já myslel, že farmení je o střílení a ne o pálení NPC schopkou?
    V ABG ti to asi v některžch přápadech může pomoci, ale nesmá ti uletět žádné NPC při lagu do rohu, nebo do obou rohů a potom docela ztrácíš drahocenný čas. Chápu, že jsou hráči co nekupují premium status a nechtějí používat peta a jeho mech. kamikadze a proto používají
    lodě a jejich schopnosti. Pokud tyto lodě nemáš, tak se zaměř na solaris plus, sezěň pořádné moduly a boostery na ochlazování a potom sám uvidíš, co je lepší.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  18. Sice premium a slevák mám na obou účtech, když bude helix, solaris plus bude večer. A ano, cubi a brány se bez prémka a kami dělají s schopností a střílením.
    Na malém účtu jsem neměl ani skylab, takže ani semprom, a 6 zet dělat jenom kaminou a venom pálením, protože ti to nestřílí, práce na celý den.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. Nechci příspěvky spojovat, zapadlo by to. Omlouvám se, že zde píšu každý měsíc :D. Bohužel jsem asi jediný, kdo se bude ptát na novou loď Basilisk.
    Kdo si ji pořídíte, můžete mi zde napsat, jak vidíte její schopnosti, dnes ještě nejsou zveřejněny, ani k prodeji.
    Často popis lodě nepochopím správně, praktická zkušenost je k nezaplacení, když si loď chceš pořídit. Jestli funguje na NPC, PVP a nebude stát nesmysl, dvě schopnosti a dva sloty na generátory navíc by dávaly smysl. Paradox je, že na velkém účtu již mám solaris plus, přišel mi modul na solaris HP 27%, tak si budu pořizovat ještě jednu a výhledově hydru, pak napíšu, která se mi jeví lepší, na solaris + mám modul na HP jen 7%.
    Za poslední dva tři měsíce, kdy jsem měl spousty ztracených životů v branách, ne vlastní vinou, se mi divíš, že hledám alternativu pro stálé platby nefungující hry? Ale no tak :rolleyes:. Premko a slevák na jednom účtu mi bohatě stačí, i když si to nedokážu logicky zdůvodnit. Kouřím cigarety, ale to je to samé, jak si zapalovat 100 Kč bankovkou. Při těch cenách cigaret, by to už asi nebyl takový problém :D.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► loď byla v hangáru už po dnešní synchronizaci s restartem hry.
    Informaci jsme obdrželi cca 2h zpět. Punisher měl co dělat.:(
    V BP nikoho nezajímá, že máme i své osobní životy. Na tu máš info a za 2 hodiny to musíš mít hotové. Asi tak to dnes bylo.
    Ono to jinak nejde, protože pak nás tu sežerete na fóru. :D

    Veškeré info k lodi je v nadcházející akci Galaktický svár.
    Samozřejmě bude nová loď doplněná i do bible. :)

    EDIT: Už je i v bibli Basilisk
     
    Naposledy upraveno: 13/9/23