Diskuze: Mapa ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WhiteHairStyle, 25/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Arya děkuji :), ale raději takhle než aby si tam bugovali desítky miliónů x4 munice jak tomu bylo u Nás na GE-1 a ještě se tím chlubili na ts, stejně jak bugovali alfu atd. Chce to pouze hodně trpělivosti :D. Výhoda je teď ta, že uber-protegiti, kteří hážou zpomalovací kouli stejně jak sabotér tak se počítají do úkolu se sabotéry, čili u mě to bylo 250 uber-protegitů a 135 sabotér-protegitů. Zkoušel jsem i zničit cubikona,ale na to jsem ještě hodně malinký :D:D.
     
    bhagira222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Arya

    Arya User

    No vzdyt toto :( U nas na servru to taky jelo ve velkym. Nejhorsi je, ze se podchyti jeden bug a objevi se dalsi, ktery nekteri hojne vyuzivaji.

    Vzpominam, ze jednou jsem se tam dokonce dostala opravdu necekane na malym uctu. Hodilo me to s nostromem primo do stredu, no jak to asi mohlo dopadnout :D
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý den. před nějakým časem byla opět zprovozněna tato mapa a mám takový dotaz?
    Dnes 20.7. 2020 v 15:36 se mi tam podařilo skočit, všechno fungovalo správně až do 17:33, kdy mě systém? vrátil bez jakéhokoliv upozornění v logu či nového spojení zpět na 1-1? Podotýkám, že jsem neustále střílel NPC (dle výpisu v deníku).
    Můžete prosím ověřit u BP jestli je nějak omezována doba setrvání v této mapě?
    https://ctrlv.cz/lx9W
    https://ctrlv.cz/nT8v
    https://ctrlv.cz/ohwv
    Na to, jak je složité se tam dostat je dost trapné, když to po nějaké době hráče vyhodí z5.
    server ge-1, ID : 170791047
     
    ****Lachmed24**** tohle ocenil(a).
  4. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Můžu potvrdit, měl jsem tam úkol 250 uberprotegitů, úkol jsem naštěstí stihl splnit, ale po dvou hodinách vyhazov na 1:1, kdyby mi chybělo ještě pár kousků, byl bych hodně nazloben, protože jsem se tam dostal poprvé za 7 let hraní...
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Poprosil bych kompetentní o zjištění skutečnosti s touto mapou ''???''
    Opravdu BP omezil dobu setrvání v této bráně na 2 hodiny?
    Je to anomáliem bug nebo záměr?
    děkuji
     
    ****Lachmed24**** tohle ocenil(a).
  6. leosacek

    leosacek User

    Já se tam dostal po 9 letech hraní a úkol jsem naštěstí taky stihl. Ale taky mě to neočekávaně vykoplo. Sice jsem tam jen poletoval aby měla skupka šanci tam skočit, ale i tak to není moc fér, když tě mapa po 2 hodinách sama kickne .. když se tam snažíš dotat tolik hodin a dní.
     
  7. zdarec1234

    zdarec1234 User

    A ty se tam můžeš dostat jen když přijmeš úkol znič 250 uber protegitů?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - dostat sa tam da stale, len ta sanca je velmi mala. Osobne sa mi to podarilo pred mnohymi rokmi, avsak to bola chvilkova zalezitost, pretoze ma to hodilo do stredu a teda hufu Uber Protegitov a vtedy som ani nemal potuchy, kde som :D Po druhy krat to bolo po par skokoch od vzatia ulohy.
     
  9. zdarec1234

    zdarec1234 User

  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT- zmazane.
    Spomen si ake slova si pouzil vo svojom prispevku a este bud rad, ze si neobdrzal za to aj ban.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Už se BP vyjádřil k mému dotazu, který jsem zde položil v tomto tématu? #245
    Děkuji.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Este raz pisem, ze tvoj prispevok bol napisany vulgarne a preto bol zmazany. Skus tie slova pouzit napriklad na sude a uvidis, ci to podla nich bude normalne. Ak sa chces vyjadrit k teme, mozes, ale slusne a bez vulgarizmov.

    ZOHAN - zial ziadne info k tomu nam nedoslo.
     
  13. mam otázku stále to funguje? uz 4 dni len skacem na 3-1 a nejak to asi nefunguje.
    Takže moc zábavna hra
     
    Naposledy upraveno: 30/1/21
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _AnCiKrIsT_MC_ - keby to bolo tak jednoduche sa tam dostat, tak by tam hraci kempili asi vkuse. Info nedoslo, zeby to nefungovalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. dik ja len ci to funguje ne ze tu budem dalsie dni sedet a ono to nefunguje
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Fishbi89

    Fishbi89 User

    mapa normál funguje,někdo skáče dýl,někdo chvíli,já 65 skoků,ode mě s klanu 35 skoků
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. 65 skoku tak to som dal dnes cez 250 a to dalsie 3 dni ani neratam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som tu ulohu na uber proty robil davnejsie a vobec som na tu mapu nejak neskakal, len raz za cas, ked som skocil na domovsku, tak ma to tam proste hodilo a uz som si urobil tu ulohu. Vela hracov to robi tak, ze letia na x-2 a z tade skacu. SKus preletiet na x-4 alebo x-3 a tam skusit skocit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. skusam vselico 4hodky zabite nadnes to asi vzdavam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Někdy se tam dostaneš. :)
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.