Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Selendix

    Selendix User

    Jaký je důvod, resp. proč existují multiklany?

    Je to jen proto, že za přechod k jiné firmě je postih?
    Pokud se zruší postih, zaniknou multiklany?

    Je to proto, že se hráč bojí lítat na cizí mapy?
    V multiklanu nemusí, neboť tam má kámoše?

    Nebo co vlastně, je důvod existence multiklanů?
     
  2. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Zaloby ? A ZA CO ? Spolocnost BigPoint si moze menit hru ako chce, je to ich vlastnictvo a tvoj ucet je tiez majetkom spolocnosti BigPoint, dam ti priklad, si v prenajme domu, dom ti nepatri a majitel v nom nieco zmeni a absolutne ho nezaujma tvoj nazor, pojdes ho zalovat ? a za co ? V kazdej MMO hre su zmeny a ich spolocnosti si mozu s ich hrami robit co chcu ci sa to paci komunite alebo nie, to ze to ma negativny dopad na ich zisk je vec druha.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Selendix Dobrá otázka.

    Prečo vznikli multiklany? O tom veľmi dobre popisujem tu: #173
    "Až po roce 2013 se to změnilo k horšímu, začalo to v létě, když vlastní začali zabíjet vlastní jenom kvůli npc.
    Hráči se pak mezi sebou začali hádat a krást boxy z cubikonu a z rúd. Tohle se dialo v roce 2014. Předtým něco
    takového nebylo chyrovat. A to napomohlo ke vzniku prvným multiklanům v roce 2015. Taková byla jejich
    ponurá historie."

    Multiklany existují proto, že existují i takoví bezklaňáci co dělají tohle:
    "kradl u cuby, mínoval ókolí kolem bojovní stanice, nebo vlastním hráčům
    sabotoval spaceball a to tým, že u nej zavadzal; nebo stál v cestě při střelbě
    na rudého, anebo kolaboroval s cizí firmou"
    - Psal o tom hráč ZOHAN, něco podobného a konkrétně tady: #80 a #32
     
    Naposledy upraveno: 24/4/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Dovolim si nesouhlasit stim majitelem domu jako majitel ma sva prava ale i povinnosti nemuze bez souhlasu osob.vlezt do pronajate nemovitosti bez pritomnosti najemce ci jine 3nestrane osoby!jen v pripade nejvissi nouze tudiz jiste neprijdu z prace a budu mit byt vymalovanej na ruzovo apod. je to smluvni vztah mezi majitelem a najemcem a toto lze rict i o BP a hraci hra je sice dusevnim vlastnictvim BP a z hrou jako takovou si muzou delat co chtej ale z uctem pokud hrac se vazne neprovinni nakladat jak se jim zachce ci menit na ukor hrace jest si ucet zalozil ne! banka vam taky nezrusi ucet a nerekne nase banka nase sluzby a my si jeste vemem pulku penez z uctu at se vam to libi ci ne ani jednostrane vyhodne VOP to nezmeni dneska toto rozcupujou u soudu ze byl clovek donucen okolnostm sepsat VOP ve svuj neprospech jiz nesjou 90leta kde bylo mozne vse!Tudiz se ohrazovat VOP a rikat ze mam smulu je scela irelevantni a akorat to BP dela spatnou image nic proti nim nemam a VOP jsem si cetl zrovna vcera kdyz to shrnu tak vlastne hrac by nesmel vubec nic a jen milostive cekat jestli mu ucet zustane kdyz si treba rict ze se mu neco nelibi?ci ze poslu BP penize a ocekavam zato co jsem si zapatil a kdyz to nedostanu tak BP neposkytuje zaruku za vznikle skody to jest taky psano VOP a to je klasifikovano jako sikanozni jednani ci nedov.obohacovani a podvod a radeji bych to nechal na posouzeni kvalifikovanejsim lidem nez jsme my:) nastesti me osobne team DO pri jakejkoliv problemech hned bez reci problem odstranili a vse rychle vyridili na to si nemuze stezovat za to maj u mne 1+ a ted k tematu multiklany mam ucet 2011 hral rok a prestal a opet se vratil leden 2017 takze jsem nezazil co se delo za nechutnosti v roce 2014az2015 kdy zacali multiklany existovat za me osobne nikoho neopravnuje k tomu kdyz mu nekdo nekdy sebral boxik aby cloveku bylo znemozneno vubec si hru zahrat!!!A i kdyz to nedela BP osobne ma jistou zodpovednost ze se nedeje nic az protipr. osobam kteri si zde ucet zalozil a za jisty obnos si hrani zaplatili a ani mlcky prehlizet (viz.prikl.zaplatim si premium na rok a budu sedet na portu ci zakl.:D) tim clovek nechtel rict ze prestanem se strilet A proc vubec se zde snazi vezt tuto diskuzi? samo BPmusi vedet ci videt ze to minimalne skodi hre jako takove bohuzel spatne jest to ze to je problem klanu z top10 o tyhle multiklany jde prevazne !bud at BP zrusi multiklany coz by bylo nejlepsi ci at zmeni firemni prislusnost na klanovou( ale to bych asi prestal hrat nabyl bych dojmu provazanosti top10 a BP)tot muj nazor snad jsem neuspal ci jine nerozpalil do bela a preji vsem at se jim dari ve hre a hezky zbytek dne:)
     
  5. Ahoj,rád bych se trošku podělil o trochu moudra co se týče multiklanů..Pokud už něco takového vývojáři dovolily a nepřemýšleli nad tím co se vlastně může stát,tím pádem na to samozřejmě navazují wary,spojka,dominance na akcích atd atd,tak ted by měli zapnout trochu mozek než něco vydají,protože hra od nového klienta neuvěřitelně padá dolů. Multiklany co stím ? - já navrhuji jednoduché řešení-klidně at jsou. Omezení jednoduché-při waru ( war musí potvrdit i protistrana- 1 může být neaxceptována po dobu trvání délky waru - po druhé je automatická ) při střílení vlastní firmy to co nastřílí do svého spoluhráče z firmy tolik čest do mínusu-to je trest za multiklan. At už by byl ve waru nebo pomáhal svému klanovému protihráči z jiné firmy sundat svého spoluhráče ze stejné firmy.Rychlé jednoduché řešení do doby než by se přišlo na něco lepšího,ale né tak složitého.Při akcích HITAC atd atd můžou samozřejmě střílet jen ti z firmy,kde si Hitac oběví.Tady by nastala trochu rovnost. Já tuto hru hraji od roku 2009 a můžu říci že nový klient co vydal to bylo špatně krom grafiky.Neustále navyšování dmg a hp tuhle hru zničí úplně,nerovnost odměn -co účet to jiný systém odměnování-nehrajeme snad všichni stejnou hru? To jsem trochu odbočil,takže za mě MULTIKLANY klidně,ale z omezením které jsem napsal-já sám osobně nikdy v klaně multiklan nebudu mít-jsem stará škola :) at se Vám ve hře daří
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásné, horké a suché odpoledne, přátelé,
    tím chci říct, že jsem si přečetl pouze poslední 2 stránky Vašich absolutně zbytečných keců. Proč prosím řešíte stále dokola NEŘEŠITELNÉ?
    Jedni jsou pro mcc, druzí proti mcc, přitom Váš názor BP absolutně nezajímá. V jiném tématu mi zde jeden kompetentní napsal, že všechny zajímají hlavně peníze, tak proč řešíte něco, tak zbytečného, jako je co s MCC?
    Pořiďte si super bitevní lodě, pořiďte si super lasery a střílejte vše co uvidíte a neřešte kdo je kdo. Však posledních 5 let zde nejde o nic jiného jak o selekci - buď budeš solit love a budeš king nebo jen lovné NPC.
    Napřed jste sbírali bedny s lf-4 a solili love, pak se objevily růžovoučké krisy a kdo nedělal brány, solil love do munice, teď všichni máte super bitevníky a solíte love do vylepšených laserů a až budete všichni nabušení, vymyslí opět nějakou vychytávku, kdy opět budete solit, tak neřešte takovou zbytečnost jako je MCC.
    MCC jen vyselektuje ty co nejsou elite. Buď tě baví být NPC nebo vysolíš další prachy. Nebo a to je můj případ se budeš občas chodit dívat kolik zoufalců jen do toho cpe peníze a myslí si, že až půjde v reále na pohovor k práci a do kolonky záliby napíše "King of DO," tak všichni padnou na zadek.
    Cpěte do toho peníze a přestaňte mudrovat co s MCC! Ty zde zůstanou a Vaše kecy jsou jen tlachání o ničem.

    A Ty -Baghira2- ač si Tě vážím, nevnucuj jim svůj názor, oni tě stejně jen budou kritizovat. Tahle hra není o firmách, není o lidech, tahle hra jen jen o tom, kdo cpe prachy a těch ostatních a já sem chodím v poslední době jen kecat jako Ty.
    Já jen jako obyč. starý kocour znám nejméně 100 věcí, za co raději utratím peníze, jak za ujetou a zdegenerovanou hru a to se za to na mě nezlobte.
    Přeji Vám krásný den piloti
     
  7. Pucikocour - nádhera. Naprosto souhlasím, asi jsem jen nenašel odvahu toto napsat. BP je naprosto šumák, co se tu děje, už jde opravdu jen o prachy. MHH byla kdysi snad jednou za měsíc, teď je pořád, do toho Helix, laserstorm a další akce, ve kterých jde opravdu jen o prachy. Je mi z toho smutno, kam tahle hra dospěla.:oops::(
     
  8. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásné ráno, piloti
    MuadDib85[CZ] - mýlíš se příteli pilote, BP není šumák co se zde děje. Tyhle šílenosti jako třeba mcc, to podle mne není věcí hráčů, i když ve výsledku to tak vypadá. Šlo by ti to vysvětlit pracně, ale jsem po ránu líný, tak to napíši takhle - přečti si můj poslední příspěvek v postu: "Jak jsem čekal na situaci" a tam to máš ode mne vysvětlené naprosto natvrdo. A za tím, co jsem napsal si stojím. Takže jak jsem napsal - neřešte kraviny které neovlivníte.
    Narvěte do toho balík peněz a radujte se, že ještě na elitu máte. Není daleko čas, kdy i Vy na elitu mít nebudete
     
  9. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Multi klanu su dobra vec pre slabych hracov aby si navzajom pomahal ale do "HIGH-END" to nepatri.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. že vás to pořád baví řešit, pokud se chce člověk ve hře bavit, musí ignorovat firmy, bohužel tak to je..Jinak ohledně peněz..pokud člověk má čas pár hodin v týdnu, tak mu bohatě stačí k hraní prémko+sleva a nic víc nepotřebuje :)
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  11. Arya

    Arya User

    OT smazáno.
    Každý hráč má možnost zde vyjádřit svůj názor na dané téma aniž by byl někým zesměšňován. Fórum slouží k diskuzi o hře, ne na slovní útoky či dohady.

    josef402, Zda si hráč zakoupí výhody ve hře je pouze na jeho zvážení, tohle téma se zaobírá multifiremními klany, tak poprosím o jeho dodržování.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] napísal: "pokud se chce člověk ve hře bavit, musí ignorovat firmy"

    - Neber to ve zlém, ale tuhle větu beru: "jako cestu do pekla". Protože obchází původní záměr tvorců DO: "válku všech firem!"
    - Takhle to budu stejně brát, pokud neumřu. S tím se smíř, proti tomu, vždy budu mít námitky.
    Za svou firmu budu kopat dál. I když se to někomu nemusí líbit. Pořád ještě na neprávosti mcc., poukazuju rád.


    Prostě, jinak to neumím. A můžeme o tom polemizovat. Pořád diskuse, navždy diskuse. Bohužel.
    - Jsem věčný nespokojenec ohlédně všech mcc. Toť úplně vše.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. -baghira2- tahle hra už s původní verzí hry nemá nic společného kromě jména :D vlastní tu hru už x tá společnost a pracuje na ni x tý tým..Celkově ta hra je jiná, proto měli změnit i způsob firem, protože už to postrádá smysl. Z původních hráčů, co hráli na firmy už to pomalu nikdo není a pokud nový hráč začne, určitě za firmu hrát nebude..
    Jak vidíme u BP tohle není v tuhle chvíli priorita, takže ano pořád to bude jen diskuze. Jen doufám, že rozumným hráčům, co hru hrají pro zábavu dojde, že lepší je hrát za klan MCC, než trvat na firmě, která v dnešní době už nehraje žádný význam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Pucikocour

    Pucikocour User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] to jsi v posledním postu trefil naprosto přesně a já tuhle variantu nebral v potaz. Myslím tím x-tou společnost a x-tý tým. Já to zde navrhoval již dřív, aby se zrušily firmy, protože tím by v podstatě skončily i mcc, které by neměly smysl, ale z různých odpovědí kompetentních mě došlo, že oni s tím stejně nic nenadělají, protože tohle je politika BP.
    Firmy budou existovat do té doby, než se to totál natvrdo vyselektuje a zůstane opravdu jen elita. Tím ovšem nemyslím elitu hráčů, jak to bylo kdysi, ale ELITE platící hráče. A až zůstanou jen ti nejnabušenější, protože do čeho jiného by investovali jak do lodi, tak se konečně dočkáte sloučení serverů a selekce bude pokračovat. Elitní platící hráči z cz1 začnou řezat jiné cz hráče nebo jiní cz hráči začnou řezat cz1 a když to bude nuda, tak BP přihodí nějakou novou vychytávku, samozřejmě nenápadně mastnou, abyste se dokázali zničit daleko rychleji.
    Z mého pohledu jsou klany přežitek! Neřešte klany, neřešte mcc - zde platí jediné heslo - KDO PŘEŽIJE - VYHRAJE!

    A pro -baghira2- příteli, neřeš to. Ber tu hru s nadhledem, protože jinak se již brát nedá. Nevnucuj jim svůj názor, jednak to nikdo neocení, jednak se stále opakuješ a v neposlední řadě jsi hold stará struktura, která trvá na původní hře, která zde již dávno není.
    Tohle téma je pokec na dané téma, protože všichni víme, že naši kompetentní s tím stejně nic nenadělají, jako se zpomalováním flash playeru. Tohle je politika BP a Vy i kdybyste brečeli jak chtěli to neovlivníte. Buď budete hrát a platit nebo skočte do zdi.

    A já jako starý a líný kocour se jdu vyvalit na trávník a očumovat pampelišky, což je lepší zábava, jak být lovné NPC.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pucikocour, jenom sem napsal svůj názor. Konečně bez jakéhokoliv vnucování.
    So zmyslem pro legraci i zo sebe. Myšleno s humorem. Toť úplně vše.

    A tím, hasně úplně vše, co sem doposud a vůbec v této témě napsal. Sem stará struktúra, co slámu v botách nosí.
    - Je to pouze 1 (jediný) názor. Ale platí to, co si v podstatě napsal: "Psi břešou a karavána i přesto půjde dál" ;)

    Jako líný panter, také zalezu na své přírodopisné web. adresy a budu brouzdat tam.
    Ať si hráči tady ode mě, alespoň trochu oddechnou. :D
     
    Naposledy upraveno: 8/5/18
    bhagira22 a Alex2009 tohle ocenili.
  16. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahoj liný pantere,
    to je příteli naše výhoda, jsme jen líné kočky. Jsem také stará struktura, také bych tu hru chtěl jak byla na začátku, protože mě bavila, měl jsem tu hodně kamarádů se kterými šlo kecat a třeba jim pomáhat, ale současný styl se mi nelíbí. Ale na druhé straně, chápu, že se vše mění. Také zjišťuji, že stárnu a kožich mi šediví a vím, že s tím nic nenadělám a po večerech kdy je prd v telce nacvičuji skoky do rakve, protože je to rozhodně rozumnější, jak zde řešit neřešitelné.
    Příteli pantere, mám tu šikovnou kočku, co ze sebe dělá kouli a báječně se s ní hrají kuželky (porážím jen pivní lahve), ale kdybys chtěl pozvu tě. Sem tam si zakousneš nějakého turistu, těch je dostatek a budeme si vykládat, jaké to bylo krásné, když DO byl DO.
    Přeji Vám krásný večer piloti
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Kocouři milí , vím že je to zapeklité a téměř nemožné něco tady vyřešit , protože každý má svůj názor na MCC ale diskuze o tom co s nimi se nám tu mění ve stesky a rady co v životě :D
    Dle mého názoru jediným řešením je zakázat sttřelbu do vlastní firmy a to totálním způsobem - války ve firmě jsou hloupost , války už měly být dávno zrušeny a posunuty jen do té hlavní původní linie - mezi firmami.
    Tím pádem by byl absolutné vyřešený problém s MCC , protože kvůli tomu vznikly - aby se mohly dát války proti firmě a hráči z firmy v multiklanech mohli střílet do vlastních řad - a tak to jde až do teď.
    Pak klidně můžou být multiklany , ale už to budou spíše 2 firmy proti třetí staně - ale takové pakty jsou a byly taky už dávno , jen nebyly tak okatě vidět.
    Jak říkám , stačilo by to udělat tak , aby se absolutně zakázalo poškozovat vlastní firmu - lasery , raketami a minami - vše co by spadalo pod hráče jedné dané firmy by nefungovalo na ostatní hráče té samé firmy.
    Dát měsíc beztrestného přecházení do ostatních firma a hráči by si to přebrali podle svého.
    Paktování skryté či neskryté už by samozřejmě platilo jako to bylo kdysi, ale to už je o taktice - nepřítel mého nepřítele je můj přítel - co dodat , v DO hlavní motto ;)
     
    pepan70, Pucikocour a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Vážení zvířecí i jiní přátelé, pokud se najde někdo hodně trpělivý a pročte si všech 16 stran, tak zjistí, že vše se tu opakuje. A jaký div, my se tu předháníme v návrzích, jak toto řešit a jediného, koho to nevzrušuje, je BP. Ale ano, zákaz střelby do vlastní firmy, jak napsal •»Śøŋºº«•, by to vyřešilo. Ale třeba za vše může zpomalování flash playeru, jak napsal Pucikocour:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásné ráno,
    ty poslední dva příspěvky jsou super - smál jsem se až si žbrundl kafe do klávesnice.;)
    Nechci Vám vnucovat svůj názor, ale jestli dění na DO někoho nevzrušuje, tak krom BP je to i Pucikocoura.
    Vaše návrhy ať jsou sebehezčí NIKDY neprojdou, protože by ukončily selekci málo platících od hodně platících. (kouknu na mapu a potkám jen cyborgy, klasického goliho mám snad jen já):D, takže zapomeňte na to, že Vaše stesky někdo čte a že někoho zajímají.
    A že diskuze má 16 stran? Lepší, když diskutujete, jak když se hádáte na chatu, hahaha.
    Běžte se střílet navzájem, já se jdu opalovat;)

    Vážení přátelé je ještě jedna možnost - pojďme si zastřelit hnusného Alzáka:D
    ten mě leze víc na nervy jak vy všichni dohromady:);)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Krásny den,
    tady Váš oblíbený líný panter. To, že zákaz střelby do vlastní firmy by vyřešil tenhle problém, sem psal už mnohem dřív.
    Nakolik, sem to již nespočetně krát opakoval. Když vím, že to neprojde, neochota ze strany BP něco s tím vůbec řešit;
    jenom aby byla tá propast mnohem větší mezi málo platícími od hodně platících. Mě přivádí k tomu, že už mě to tolik
    nevzrušuje jako dřív. Nakonec Pucikocour bude mít pravdu, proč se kvůli tomu vzrušovat, když to aj tak neprojde.

    BP proto nevěřím, že mu pořád jde, jenom o Ti peníze. Že je tam propast mezi málo platícími od hodně platících, je jim to stejně jedno.
    Také mě to přestáva bavit, tohleto nanovo rozepisovat. Radši se budu koukat na Knihu Džunglí na YT, než se tady nad DO rozčilovat. ;)

    Stejně jako Pucikocour vypnu TV, pokud tam opět zvřeskne uřvaný Alzák. Pak dostanu po zvyšek večera vztek a sedím sticha u kompu.

    P.S.: S návrhy v této témě již scela končím. Protože stejně, je BP řešit vůbec nebudě i kdyby byli sebelepší; nakolik to mají na háku.
    Jediné co provádí, je zvýhodňování mcc. A opakování stejných eventů. Co mi zrovna nepřídě kóšer.
    To je k tomu vše, co sem chtěl k tomu říct. Howgh.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/18
    bhagira22, Alex2009 a Pucikocour tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.