Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. maronon

  maronon User

  zdravim nezobrazuje pet dizajn Blaze Berserker aj po pridaní do oboch konfiguracii dakujem za odstranenie problemu
   
 2. https://ctrlv.cz/MAAG

  včera jsem si s tím "hrál" skoro hodinu......jediné co funguje, je manuální přetáhnutí rudy.

  Možná se pouze zeptám....jak jsi v dnešní době dosáhl v laserech zásobu Sepromu na hodnotu 938722.???
  Děkuji. Vzhledem k tomu, že máš ve výbavě Promety, tak jsi musel v prvním úkolu Seprom "vypucovat" a prohodit to na Promerko. Proč se na to ptám???
  Protože přesně k tomuto mělo sloužit to CPU.....a taky kdysi sloužilo !!! Prostě jsi ho vyhodil z lodi a šutry se Ti neodečítali a ty sis mohl "nasyslit zásobu" ze Skylabu třeba na boje PvP.
  Všechny ostatní CPU s takovýmto zaměřením slouží přesně k tomu, aby posílily nebo zpřístupnily doplňkové funkce, díky čemuž se hráč expí ( a často i za reál prachy) na vyšší úroveň. Toto CPU fungovalo obdobně jako CPU na Xenomit = pokud není osazeno a aktivováno v lodi - Xenomit se nepřidává k vylepšení laserů.
   

 3. Díky za odpověď . . . ale oba mluvíme o rozdílných věcech . . . já o tom, že i když vyházím všechny CPU a ostatní serepetičky , a mám v laserech šutry, tak při střelbě mi to ty šutry odečítá.....a to by nemělo . . . pokud k tomu ovšem nemám osazen a aktivován patřičný CPU ( popř. v Settings/Gameplay/Aktivovat automatické ....( viz hned první řádek ).

  ....můžou zde všichni namítnout, že tím chce BP zabránit přílišné "vyexpenosti DMG" ....nicméně tuto přeexpenost již dotáhl k naprosté dokonalosti všemi různými doplňky i bez Sepromu . Takže v dnešní hře již průměrný ( a lepší) hráč Seprom potřebuje pouze na PvP. Jakékoli NPC si klidně "dá" i bez šutrů v laserech.
  Co však chápu....Seprom ( resp. vytuněný Skylab na 20) již nepřináší BPčku žádné zisky a je tudíž silně kontraproduktivní. Tak se hledají cesty jak z toho alespoň něco "trhnout"
   
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Pořád jsem nepochopil, co ti vlastně nefunguje?
  Mizí ti seprom při střílení z upgradovaných laserových střel(takto to má fungovat). nebo řešíš to, že ti mizí seprom z nákladního prostoru v lodi?
  Vyházej si tyto cpu z lodi(jsou tam zcela zbytečné-můj názor) a vypni si pro jistotu v nastavení to automatické vylepšování a nic ti mizet nebude(promerium i seprom). Pokud ti mizí jiné suroviny v lodi, tak pokud máš premko, tak si vypni automatické zušlechťování surovin.

  P.S.Tak tento úkol je už více než 2 roky zpět pryč a seprom se dá v dnešní době získat mnoha způsoby, tak nevidím důvod tam nemít neustále ten milion.:)
   
  -Juráás2-, -baghїra2- a Delta-7925H tohle ocenili.
 5. Díky za reakci

  takže: když vyházím všechny CPU a ostatní serepetičky , a mám v laserech šutry, tak při střelbě mi to ty šutry odečítá.....a to by bez přítomnosti patřičného CPU nemělo . . . a samozřejmě že nemám zaškrtnuto políčko autom. vylepšování.

  ...a co se týká Sepromu.....můžeš mi prosím poradit,( třeba i privátně) jak lze získat Seprom ve vyšším množství než co umožňuje Skylab??? Za tuto odpověď bych byl fakt velice vděčný. Já to nikde nemohu dohledat.
   
 6. Alyctro

  Alyctro User

  Chci se zeptat kompetentních osob, kam zmizel bonusový kalendář včasného osvojitele v klientovi, když měl být k dispozici ještě pár dní? tiež ma to zaujima
   
 7. ZOHAN

  ZOHAN User

  -*J*A*G*U*A*R*-
  1. Jenže takto to má fungovat. kolik máš laserů v lodi(včetně v letounech), tak tolik sepromu ti jedním výstřelem zmizí.
  Je to taková daň za tu práci, ale je to ta věc, že máš o to větší dmg.
  Na tomto je založena podstata hry, že lovec má seprom a farmář většinou promerium, nebo taky nic a ani třeba boostery.
  2. seprom je v montáži, dále je občas v montáži při chrominové horečce, padá v určitých branách z npc,padá jako speciální odměna z bran přes týden(út,st a čt), karanténa, odměna při různých akcích včetně třeba battlepassu....
  Je toho hodně a ještě padá ze speciálních npc na mapách.:)

  EDIT1:
  Alyctro,?? Koukni se sem : #2231
   
 8. -*J*A*G*U*A*R*-
  sorry,ale když si dáš kamení do laserů nebo do generátorů tak se budou odečítat.
  V laserech a raketách střílením, v generátorech reálným časem.Tak to bylo vždy od roku 2006.
  Žádné CPU na to nemá vliv co je DO v provozu.
  Pokud si to nepamatuješ,pak Ti nemám co dál napsat.Pokus se zamyslet nad svým problémem,který neexistuje.:rolleyes:
   
  Delta-7925H tohle ocenil(a).
 9. sabotér90

  sabotér90 User

  Bohužel musím dát pánům nad sebou za pravdu.
  Tu hru znám od roku 2009, a vždy to bylo o tom, že se poslední vybavená surovina dále vybavovala automaticky. Šetření zdroji by bylo super, ale taková funkce tam nikdy nebyla.
   
 10. Ahoj všem
  Já dnes přišel na to, že nejde vyrobit Prometheus laser i když mám všechny suroviny . Tlačítko mám modré, a po kliknutí na něj se nahoře na obrazovce napíše, že se vyrábí.....ale to je vše. Tlačítko zešedne a pomůže pouze restart hry = znovu je modré tlačítko a celá situace se opakuje.....platí to pro WEB i pro INSTal klienta.
  V deníku to píše:
  24.10.2020 - 06:03 (75)
  24.10.2020 - 06:03 K sestavení předmětu Stavební plán: Laser Prometheus byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:
  24.10.2020 - 06:02 (75)
  24.10.2020 - 06:02 K sestavení předmětu Stavební plán: Laser Prometheus byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:
  24.10.2020 - 05:46 (75)
  24.10.2020 - 05:46 K sestavení předmětu Stavební plán: Laser Prometheus byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:
  24.10.2020 - 05:33 (75)
  24.10.2020 - 05:33 K sestavení předmětu Stavební plán: Laser Prometheus byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:

  ...a to se opakuje stále dokola.

  Rád bych se ještě zeptal "Punishera" o jaké konkrétní "BUGY" ( chyby) ve hře se jedná a na co by si měl dát hráč pozor, aby neporušoval podmínky hry. Bohužel, ale ne každému je tato problematika jasná a zřejmá. Děkuji
   
 11. -*J*A*G*U*A*R*- to samé mě to taky mefunguje.

  Výroba prometheus laseru nefunguje. Prosíme o hlášení na centrálu,

  Jako děs, týden sbírám rinusk a dám vyrobit a nic

  Vítej v INTEX-Systems
  Montáž předmětu Stavební plán: Laser Prometheus byla zahájena.

  Nic se nevyrobí....
   
 12. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  -*J*A*G*U*A*R*- - viac hracov sa stazovalo na chate, ze im nejde vyzdvihnut vyrobene prometheusky. Pokial to nejde ani po relogu a premazani cachov, tak sa na to budu musiet pozriet vyvojari a opravit to. Avsak az cez tyzden zrejme.
  Zneuzivanie bugov, za ktore su hraci trestani je cosi ineho, nez si uviedol ty. Kedze pri zneuzivani bugu sa hrac sam zvyhodnuje na danom bugu a tebe nejde vyzdvihnut vyrobene lasery, to nie je vyuzivanie chyby a to je rozdiel.
   
 13. Citacia zmazana

  ...Dík za odpověď...
  je mi to jasné....zeptal bych se v patřičném vlákně....ale nenašel jsem ho. A vlákno, kdes o tom psal, je zamčeno.
  Ber mne jako naprostého laika.
  Protože jako takový nemám ponětí, co jsou bugy ve hře ( tipnul bych že nějaké chyby) a jak se jich zneužívá...
  Pro mne by bylo dobré nějaké srozumitelné vysvětlení a zárověň ev. uvést i nějaké příklady. Protože tak jak jsi to napsal na mne spíš působí jako vyhrožování hráčům za něco, co způsobili vývojáři této hry.

  Pokud bude v ofiko oznámeních uvedeno.......ve hře je takováto chyba a zneužití této chyby bude postihnuto....atd. Vývojáři na opravě pracují.
  Budu vědět, na co si mám jako hráč dát pozor. Protože pokud takové info není, mám jako platící hráč (dle obch. podmínek této hry) tuto hru využívat ve všech aspektech bez omezení. Což znamená podle Evropského práva ....... blablabla..... = patřičné znění zákonů si lze na NETu dohledat.

  Děkuji za Tvoje následné vyčerpávající ;) vysvětlení.

  Návrh: Herním okno je přeplácané čtverečky s různými funkcemi. Navrhoval bych další "čtvereček" s názvem "Chyby ve hře za které při zneužítí hrozí postih" --> a přesměrování na forum, kde je vše jasně vysvětleno. Je to právně v pořádku a nikdo by se nemohl vymlouvat, že o tom nevěděl.... i s ohledem na to, že by BP ofiko přiznal, že v té hře jsou zneužitelné chyby a jaké.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 24/10/20
 14. -baghira2-

  -baghira2- User

  Súhlasím spolu s hráčom -*J*A*G*U*A*R*- Myslím, že lepšie to nešlo napísať. Skladám svoj klobúk.

  Som presne rovnakého názoru, ako je tu uvedené:
  Zaujímavé, že BP ani do dnešných dní, na to neprišiel. Miesto opráv chýb a bugov, mohli dať aspoň toto.
  Tým by sa istili pred zneužitím chýb a bugov. A každý jeden hráč, by bol za to trestaný. Ako vždy a avšak:
  zvíťazila lenivosť.

  A áno: aj na mňa to skôr pôsobí ako vyhrážanie sa hráčom za niečo, čo spôsobili vývojári tejto hry.
   
 15. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  -*J*A*G*U*A*R*- - predosly prispevok sa necituje. Citaciu som ti zmazal. Precitaj si Ako správne prispievať na fórum

  Co sa tyka tvojho prispevku, prehodil som ho z hlasenia bugov a chyb sem do diskusie kvoli tomu, ze si sa tam pytal na bugy a hlasenie bugov a chyb nesluzi na diskusiu, na to sluzi tato tema, preto ma aj taky nazov. Viem, ze su tu aj novacikovia, ktori nevedia co a ako, ale od teba, ktory si registrovany na fore od 31/12/13 som teda necakal, ze budes laik.
  Mne ked niekto povie, ze bug je zneuzitie chyby, tak to chapem tak, ze ak napriklad vycraftim obsidianku a neodcita mi ziadne predmety a tak ju mozem vycraftit aj 10 000-krat, veselo otvarat bedne a krasne na tom zarabat uridium, ziskavat muni+designy, tak to asi nebude v poriadku nie? To je napriklad zneuzitie bugu a hrac je za taketo zneuzitie potrestany samozrejme.

  Ake vyhrozovanie? Pokial napriklad odstrelis hraca vela krat, aj ked uz za neho nedostavas odmenu, tak to mozu na podpore brat ako taktika pushing, za co je trest, to je tiez vyhrozovanie? Taktiez nie je povolene, aby hrac pouzival viac uctov s cielom zvyhodnovat jeden. To, ze je nieco mozne robit v hre neznamena, ze je to dovolene. Tak ako nie su dovolene tieto vyssie spomenute cinnosti, tak nie je dovolene ani zneuzivat bugy.

  Pokial take ofiko pride, tak sa to samozrejme hraci dozvedia. Pokial BP nechce informovat o konktretnom Bugu na forach, tak to budeme respektovat. Predsa len su aj taki hraci, co by tieto informacie mohli zneuzit a naviest na dany bug inych hracov, ktori napriklad necitaju forum. Pokial sa dopustis prehresku a dostanes trest, mozes sa odvolavat na podpore hry s tym, ze si platiaci hrac a mas EU prava a neviem ake ine prava este, to uz bude na tebe.

  Tato sekcia nesluzi na pridavanie napadov alebo navrhov do hry. To mozes smerovat sem Aktualizace a nápady a podla pravidiel sekcie.
   
 16. Děkuji za vyčerpávající odpověď.
  V mnoha věcech s Tebou nesouhlasím...protože např. výrok: To, ze je nieco mozne robit v hre neznamena, ze je to dovolene .... raději nebudu ani podrobněji komentovat --> !!!! samozřejmě že je to dovolené !!!! = protože kdyby nebylo, vývojáři by se urychleně postarali o znemožnění takovéto situace... ..nechci zde ale prudit . . a proto mi Tvé vyjádření stačí.
   
 17. -baghira2-

  -baghira2- User

  Punisher mám uviesť typický príklad vyhrážania sa? Dosť je to v protiklade, nakoľko si to protirečí.

  z pravidiel fóra: 6. Výhrůžky: Neakceptujeme žádné vyhrožování. Pokud bude někdo přistižen
  při vyhrožování, bude následovat oficiální výstraha. Další kroky si vyhrazujeme.

  a

  [​IMG]

  Potom mi netvrď: že vyhrážanie sa, v tejto hre neexistuje.
  Potom sa nediv: že keď niečo takéto čítam, že to na mňa, až tak veľmi pôsobí.

  A hráč -*J*A*G*U*A*R*- má pravdu. Ak je niečo nedovolené, tak by to nemalo v hre existovať.
  Pokým sú vývojári tejto hry
  : celkove normálni a pri zmysloch. Ak nie, tak poprepúšťať všetkých.

  EDIT:
  Prepáč, ale vývojár tejto hry má byť: rozhodne odborník a profesionál.
  Nie rádoby laik, akých tam držia. Čo len láta, pláta a robí to ešte horším.
  Pretože chyby a bugy sú až také veľké, že by nimi prešlo aj stádo slonov.
   
  Naposledy upraveno: 24/10/20
 18. ZOHAN

  ZOHAN User

  Někde jsem něco našel a tím pro mě BP a jeho VOP a nějaké vyhrožování a trestání, působí nakonec globálně vzato, trochu komicky.

  https://ctrlv.cz/Yeep
   
  -Juráás2- a -baghїra2- tohle ocenili.
 19. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Cize ked je mozne v hre odstrelit toho isteh hraca aj 100 krat za den, tak to robis? Takymto pristupom zrejme coskoro schytas akurat tak trest, ale hold kedze si pri zaciatku hrania suhlasil s VOP, si si vedomi toho a ostatok budes v pripade previnenia aj tak riesit s podporou hry. Nezabudni si VOP prejst este raz: https://legal.bigpoint.com/SK/terms-and-conditions/sk - link najdes aj na stranke DO uplne dole pod nazvom VOP.

  -baghira2- - v pripade vyhrazok kontaktuj podporu hry, forum na tieto ucely nesluzi.
  To co som ja pisal nie je vyhrazanie, ale upozornenie na pravidla hry, ze v pripade ich porusenia pride trest, co je aj v realnom zivote, pokial sa dopustis poruseniu zakona, tak za to pride trest. To akoze sa ides aj na sudy stazovat, ze sa ti vyhrazaju, ze ak niekoho okradnes, tak ta stihne trest?

  A ty uvazujes racionalne? Si precitaj, co si tu popisal a som zvedavy, ci si to uvedomis alebo nie.
   
 20. Vy jste chlapci všichni čtyři naprosto nezaměnitelní. Čtete po sobě, co tu píšete?