Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. josef402

  josef402 User

  vcil ti pomaha pet kde muze :D:Dskoro jak rusky ZIL zere 100 na 100:p:p:p
   
 2. Ahoj všem
  Tak tu mám další důležitou chybu ve hře.

  Laboratorní CPU - NC-AWB

  Základní parametry:

  Vybavuje laser a rakety zdrojem, který je momentálně používán v laboratoři.
  V jedné konfiguraci lze použít jen jeden laboratorní CPU.
  Cena: 10.000 U

  Po jeho odstranění ( a vlastně po odstranění všech těchto CPU) se stále odečítá zdroj (seprom i promérko) při střelbě.

  Pozn. Jak dlouho že je tato hra "na trhu" ????? :eek::eek::eek::eek::eek: - hezky na tu hru "prděj" u BP, jen co je pravda !!! :oops:

  Pozn. 2) a oprava spotřeby PETa........stáááááále nic :mad::mad::mad::mad:

  ....pro pořádek chci jen zdůraznit, že hraji na instalovaném klientovi.
   
 3. jaritko

  jaritko User

  To, že ti pri streľbe odrátava upgradované strely a rakety je ok. Nemalo by ti len automaticky upgradovať ďalšie strely a rakety.
   
  Pavlinka1 tohle ocenil(a).
 4. Ty si si aj precital co robi to CPU ? Automaticky zuslachtuje to znamena da ti do striel surovinu a ked ho vyberies tak ti nebude davat automaticky surovinu do laserov odratavat sa ti bude stale z laserov ci mas CPU alebo nie
  Skus si to lepsie precitat a nie tu vypisovat somariny
  A co sa tyka peta nemaju co opravovat cim viac veci v petovi tym viac zerie. Zvykaj si
  P.S. to ze sa ti budu minat strely so sepromom neovplynis Ty Zavazna chyba v hre
   
  pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
 5. Tak to vezmu odzadu..... V PETovi mám pouze protokol na sběr a radar........vůůůbec nic jiného a ani lasery....prostě nic. Kdyby sis přešetl moje předchozí příspěvky, věděl bys vocogo a nenapadal mne tady.

  a co se týká toho CPU, znovu si přečti co má dělat to CPU = Vybavuje laser a rakety zdrojem, který je momentálně používán v laboratoři. To znamená, že pokud jej nevlastním, nemohu ani využít pro lasery a rakety Promérko nebo Seprom. Pokud mám v lodi toto CPU, tak mi stejně automaticky nepřesune do laseru a raket šutry, i kdybych jich měl plnou loď ( bavím se o Sepromu nebo Promeriu) Vzhledem k tomu, že hraji tuto hru od samého začátku ( i když jsem měl nyní delší přestávku) tak vím, jak fungovaly věci původně ( že se mi nemíňaly strely so Sepromom) a k čemu jsem je používal.
  Toto CPU má obdobnou vlastnost, jako CPU na XENOMIT ( AIM 01 nebo AIM 02 = nemáš ho v lodi nebo nemáš aktivované = XENO se Ti neodečítá )
  To o čem mluvíš, je funkce zušlechťování v nastavení v herním okně - a ani ta mi automaticky nedává šutry do zbraní
   
  Naposledy upraveno: 13/10/20
 6. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tak to máš asi rozbité, nebo nevím.
  Bylo by vhodné zde uvést, jaké cpu máš na mysli(konkrétní název z obchodu), protože to co popisuješ není pravda u tohoto cpu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

  P.S. jo koukám ty to máš v příspěvku nad tím druhým.
  Takže ty střílíš lodí ve které máš kasery, lasery máš i v letounech, střílíš rakety i raketometem a on ti ubývá seprom v laserech i v raketách??
  A to je jako chyba ve hře?
  Já bych to chtěl taky, aby to neubývalo.;):p
   
  -Juráás2- a TI.TA.N tohle ocenili.
 7. -baghira2-

  -baghira2- User

  *_NoMeRcY_* čo to tu čítam? Prečo sa takto hnusne vyjadruješ o spoluhráčovi, toto od Teba nie je pekné.
  To slušně vyvést z omylu opravdu neumíš, bez toho navážení?

  Pravidla fóra: Uvědom si, že čím nápadnějším a nezdvořilejším způsobem se budeš
  chovat, tím méně lidí bude ochotno Ti pomoct, až budeš někdy a něco potřebovat.

  NC-AWB je CPU Výzkumu.

  V obchode na hlavní stránce píše k tomu jenom tohle:
  Vybavuje laser a rakety zdrojem, který je momentálně používán v laboratoři.

  Víc se tam neuvádí. A spotřeba PETa díky BP, by mohla být ještě větší.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

  EDIT:
  -*J*A*G*U*A*R*- mám to nastaveno v lodi tak, aby mi promérium z lode díky tomuto CPU nekradlo.
  screeny: https://prnt.sc/uysu3r a https://i.gyazo.com/f20c7cf03b7ef52e06750ee1105b8b3c.png

  ten druhý screen napovídá, že nemám Aktivováno automatické vylepšení zbraní pomocí CPU výzkumu.

  Pokud Ti i přesto: nadále sebere rudu z lodě a dá ji do upgradu. Pak je asi někde jinde chyba.

  V klientu máš možnost resetovat klávesou F5, prohlížeč se dá přeinstalovat nebo pročistit.

  K pročistění jsou velice dobře prospešné rady zde: Co dělat když mi nejde hra? Celá téma.
   
  Naposledy upraveno: 14/10/20
 8. TI.TA.N

  TI.TA.N User

  Bez sepromu ani nelietam,proste vsade,je vobec taka moznost?neubera seprom pri strielani?skor mne vadi limit sepromu na veciach:)skor tu citam co sa stalo s novim kalendarom,zmizol.
   
 9. ZOHAN

  ZOHAN User

  Chci se zeptat kompetentních osob, kam zmizel bonusový kalendář včasného osvojitele v klientovi, když měl být k dispozici ještě pár dní?
   
  -Juráás2- tohle ocenil(a).
 10. coolmen

  coolmen User

  Zmizel proto že tam dali jinej kterej nefunguje.Měl tam být až po skončení předchozího.Takže ten co tam je ted tam měl být při začatku eventu,proto nefunguje.Stačí?Tobe samozrejmne ne tak pockej az se vyjádří moderátor.
   
 11. ZOHAN

  ZOHAN User

  Ty v klientu vidíš nějaký nový kalendář, že tu píšeš , ''proto'' nefunguje?
   
  -Juráás2- tohle ocenil(a).
 12. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  ZOHAN - nemame zatial ziadne informaci o predcasnom preruseni tohto kalendara. No moze to suvisiet s tym, ze sa chysta novy k halloweenskej akcii.
   
 13. coolmen

  coolmen User

  Jestli uz tam není tak tam ale byl.Bylo (bude) tam třeba 10 000 okvětních křemenů.500 ee,design na hecate a to vše v 15 dnech.Křemeny jsou rozdeleny do dnů ale celkově 10k.
   
 14. + -baghira2-, Včera v(e) 11:22 PM post - #2226

  Dík za odpověďi , Ano, je to chyba ve hře :oops: - původně, pokud jsi CPU Laboratorní CPU - NC-AWB odstranil z vybavení lodi, tak se Ti při střelbě neodečítal Seprom nebo Promérko ( pokud si je měl k příslušnému typu zbarní (lasery nebo rakety)) přiřazen. Mohl sis tak "našetřit rudu třeba na boje nebo na obtížnější NPCčka. Plno lidí si jde zahrát jen o víkendu a tak si během týdne "nasyslili" trochu Sepromu aby měli na boje. A když si šli třeba jen nastřílet trochu Urka na NPC, tak se jim ten ( v dnešní době "těžko" získatelný) Seprom nevyplácal....prostě stříleli bez podpůrných šutrů.
  Testoval jsem různé kombinace a stále je to stejné. Nicméně si tedy kladu otázku, k čemu mi to výše uvedené CPÚčko je a jakou tedy plní funkci ??? Ať ho v lodi mám, nebo ne, vše zůstává nasprosto stejné a beze změn = spotřeba šutrů, DMG.

  Pozn. Mám pocit že je to záměr BP, ořezat hru tímto směrem = i první úkol na laser Prometeus vás donutí ( když jste měli nějakej Seprom v zásobě v laserech) se tohoto zbavit. Já jsem se zbavil ( právě v této nevědomosti ) 3 mega sepromu v laserech. :mad::mad::mad::mad:
  Kdybych jen tušil, že je takováto situace, tak jsem se na celé Prometeusky z vysoka...... a šel si s tím Seprákem nastřílet kredity, který nyní potřebuji na nákup dalších Prometeusek.
   
 15. Vrátil jsem se ke hře po asi deseti letech a teda tyhle laboraatorní CPU fungujou furt stejně. Šutry z nákladovýho prostoru šoupnou do lejzrů nebo raket podle toho, co sis tam navolil... Kdyby to fungovalo tak, jak říkáš, bylo by to supr, ale tak to nebylo ani tehdy a není to tak ani teď.
   
 16. Dík za reakci....ale musím oponovat.....když to CPU v lodi mám, tak stejně musím přetahat "šutry" ručně. Samy se mi tam nepřetahají.
  Pokud toto CPU vyndám, tak jsem na tom stejně. Musím zase šutry přetahat ručně. A to platí i pro položku v nastavení v herním okně -
  Nastavení/Gameplay/Aktivovat automatické ....( viz hned první řádek ).
  Jednoduše....ať tam CPU je nebo není, tak se mi "šutry" samy nepřetahají ( myslím tím ze skladu lodi). Proto nevím, co znamená funkce
  Vybavuje laser a rakety zdrojem, který je momentálně používán v laboratoři. ( CPU - NC-AWB )
  A zároveň by absence tohoto CPU v lodi měla znamenat nevyužívání (byť již přesunuté) rudy do pozice laseru. Když jsem přestal před pár ( cca 6,5) lety tuto hru hrát, tak vyndáním tohoto CPU mi ruda neposilovala lasery. Prostě jsem střílel jen tím základním DMG, co lasery a rakety měly.
  Dal jsem na radu, a přeinstaloval jsem klienta....nic se však nezměnilo. Na WEBklientovi již nehraji.

  Pozn. Já vím, že už tu s tím "prudím" dlouho.....ale domníval jsem se, že vytvořením instalovaného klienta bude odstraněna velká většina nedostatků a závad v této hře.....a nikoli, že pouze překopírují vše tak jak to v současnosti je...i s chybami. Předpokládám, že je to tedy pouze nějaká "Beta" a že toto vlákno poslouží vývojářům a programátorům hru opravit.....a zároveň( i když o tom silně pochybuji ) napomůže odstranit automatizovaný soft, který mnoho hráčů ( hlavně v noci ) zneužívá.
   
  Naposledy upraveno: 14/10/20
 17. No jasně. Čím má to CPU lejzry a/nebo rakety vybavit, musíš nějak nastavit. V tomhle případě tím přetažením. Stačí tam dát jeden šutr a tím to pak už bude vylepšovat automaticky. A jestli se nepletu, tak si to i poslední použitej druh zdroje pamatuje a pokud do nákladovýho prostoru nějakým způsobem dostaneš (cargo, skylab, odměny v bráně...) ten kterej šutr, tak to tam šoupne taky... Nevím jak po restartu nebo třeba warpu, ale takhle to funguje.

  Před šesti lety jsem to nehrál, ale fakt pochybuju, že to v tý době bylo jak říkáš, to CPU zajišťuje jen tu cestu z nákladního prostoru na munici, nebo jedno z těch CPU na generátory. (tipnul bych si, že tu na fóru bude hromada vláken, že se ztrácej zdroje z lodi... a bylo to těmi CPU výzkumu).
   
 18. -baghira2-

  -baghira2- User

  Delta-7925H Dík. Připomnělo mi to, že sem kdysi o tom psal zde. post: #42
  Bylo v 12/3/17 .. Ptal se mě na to hráč Yonx, kterému šlo o upgrade .. #41

  Stačí si o tom pročíst. Také sem ku tomu, tehdy napsal:
  Ak to nefunguje, tak buď je to od BP úmysel; alebo chyba v hre.

  Akurát Yonx v postu #44 zdelil, že má rada byla správna. A že Děkuje.
  Vysvětlil sem to tehdy stejně dobře, jako včera a zde v tomto vláknu ..
   
 19. ZOHAN

  ZOHAN User

  -*J*A*G*U*A*R*-, ?? Můžeš nám sem dát screen okna ze hry kolik a jakých máš kamenů v lodi a kolik sepromových střel máš v laserech, v raketách, ve štítu a kolik máš promeria v generátorech pohonu? popřípadě jakou jinou surovinu tam máš a hlavně kolik jí tam je?
  konkrétně toto : https://ctrlv.cz/fSFq
   
  -Juráás2- a Zdechni-Čuráku tohle ocenili.
 20. TI.TA.N

  TI.TA.N User

  lenze ta ikonka uz druhy den nieje,to hladam.