Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rodriego

    rodriego User

  2. vitek1980

    vitek1980 User

    díky vypadku hry dnes kolem 11h28m jsem přišel o denní ukoly ktere jsem chtěl udělat je možnost je udělt nebo za ně dostat odm Úkol "Destinace: Neznámá" jsi neukončil úspěšně.
    Úkol "Karmínový chaos" jsi neukončil úspěšně.
    Úkol "Okraj orbity" jsi neukončil úspěšně.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    vitek1980 ty samé úkoly se opakují po 5 nebo 6 dnech. To není až tak strašné.

    Horší je vyhazování z hlavní stránky. Anebo tohle: Pilote Tvoje chováni je podezřelé.
    To je opravdu k nevydržení. Upřimnou soustrast pro vše, kteří to musejí číst a protrpět.
     
  4. TOK715

    TOK715 User

    Po rokoch som začal znovu aktívne hrať ale vyzerá to, že dlho už a zase na dlho nebudem :/
    Hra neustále stráca pripojenie , zamŕza a nereaguje klient, neustále ma odhlasuje keď som v obchode, v hangáre alebo v skylabs a neustále pri otvorení montáže .
    Začal som poprvé ako som registrovaný čistiť brány , ktoré som mal zložené , alfa a beta - z ostatných som mal tiež plno dielov, ale teraz nemam ani jeden a stale mi dáva diely len na tie prve dve
    A alfu som čistil skoro týždeň, pretože to mrzlo a nereagovalo a proste som nemal na to nervy a vypol to,
    betu som si spustil teraz cez víkend a zo zaťatými zubami sa dostal na vlnu 34 ale tam skončila moja trpezlivost ked som prisiel o všetky životy :/
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TOK715 - pokial si prisiel o branu beta hlavne v dosledkou pretrvavajucich problemov v hre, tak si musis napisat na podporu hry.
    Pokial chces diely do inych bran nez A B G, tak musis kliknut na danu branu a tak klikat na energiu.
     
  6. TOK715

    TOK715 User

    citacia zmazana

    Ďakujem za radu :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/20
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. qld

    qld User

    Nový argon cyborg v 2D je neviditelný. (Pre mňa, ostatný ho vidia) Ja nevidím či strielam ani nič.
     
  9. rodriego

    rodriego User

    Při přepnutí lodi z hangáru se mi překopíruje lišta, super věc :) ještě že ne výbava...
     
  10. .MIK.

    .MIK. User

    no když jsem byl ve skupině tak měli u lodě čislo 1 pak 2 jako druha faze a najednou měli branu hotovou tak jsem se dost divil...
     
  11. Zeus

    Zeus User

    Nazdar, na PVE servery mi nejde login na mapu...:mad::mad:
     
  12. Už od 13 hod to pořádně nejde,ale to že je MHH funguje spolehlivě
     
  13. rodriego

    rodriego User

    je super, že opravili hodnosti, ale zase rozbili portály....
    na to "PVE" mi jdou všechny mapy jen ne x-2, naštěstí jsem měl loď na x-3 a warpnul jsem se tam.
    Možná by nebylo od věci začít "opravovat" chyby jinak... udělat test server a tam se v tom vrtat mordovat to, dokud to nebude O.K a pak to teprve rozhodit všude, dělat programování metodou pokus omyl je sice taky možnost, ale obávám se, že bude většina lidí nadmíru naštvaná...
    To samé platí pochopitelně i pro ten úžasný klient - udělat Alpha verzi, pak až ostrou, jinak to bude jeden průšvih za druhým, jen můj názor, třebas špatný ;)
     
  14. thordes

    thordes User

    bud rád,že ti aspon nějak jde.....už 4 hodiny mě pořád píše Spojení přerušeno....nedostanu se tam ani na vteřinu......ale MHH jede na plný pecky....))))))).....prostě výsměch,hlavně,když to sype....))))))))
     
  15. rodriego

    rodriego User

    Už to jde, teda zatím, předpokládám, že to bude celý nadcházející týden střídavě fungovat a nefungovat :)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Precitajte si prispevok, ktory som uviedol TU. Zrejme ste ostali vyssie na mapach, s ktorymi je poslednu dobu problem.
     
  17. .MIK.

    .MIK. User

    Už několik dni se hra zasekne -jak hangar tak herni okno musi se to cele schodit a znovu zapnout bez ohledu jestli jste v braně nebo kdekoliv jinde. psalo vic lidi že jim to děla taky.jedna se o klienta. přes prohližeč jsem to nezkoušel
     
  18. josef402

    josef402 User

    hraju hraju,chci v hangaru 2lod a us nehraju v nacitani se to ve 3 sekne a je to jak vcera :eek::eek:
     
  19. Ahoj lidi.
    Neexistuje někde nějaký odkaz na ofiko informaci, jakým směrem se má a bude tato hra vyvíjet (pokud vůbec) ....nebo tento stav přetrvá až do jejího pozvolného zániku??
    Otevřením PvE serveru naznačilo, že by o tu hru relativně i zájem byl . . . otázkou však je ekonomická bilance versus budování nových serverů, zřizování kvalitních páteřních sítí atd.
    Stále se mi nechce věřit, že "nový" majitel koupil tuto hru za účelem "dojetí" do jejího finále a stop.
    Děkuji předem za jakékoli informace k mojí otázce.